TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 41 страница 60 из 107

41

Awiiii, Havijs un Juzuriks  :love: Es bik palasu ik pa laikam, kas notiekās, bet nu, kaut kā esmu attālinājusies no šīs pasaules. Droši vien tas atstatums vēl vairāk palielināsies, kad Brī aizies. Skatīšos kā futenē, tik lielos čempjus :D

0

42

cravey написал(а):

P.S - Baigi jauka intervija ar Brī, kurā viņš stāsta par darbu ar Morozovu, un vēl par daudz citām lietām, par kurām es biju šokā: http://www.absoluteskating.com/index.ph … ianjoubert

Parasti tekstu angļu valodā tagad lasu jau ar Britu izrunu, bet šito.. kaut kā automātiski ieslēdzās franču akcents.. :D

Tiešām jauka intervija... pilnīgi sailgojos pēc laikiem, kad sekoju katram Brian solim.. :)

0

43

albalonga написал(а):

etansy, moš tad vari pēc tam braukt pie manis? Mēs varētu tad 18-tajā pie manis ar palikšanu pa nakti un par godu Šerloka dzimšanas dienai un tam, ka seriāls atgriezies, mēs varētu tad maratonēt.

Labi, tad es sev plānoju ciet pēc-eksāmena vīkendu. Varēsiet man izstāstīt visādus labumus, kas notika slidošanā :)
Centīšos vismaz īso programmu noskatīties, ja neieliks mācības/darbu.

Отредактировано etansy (06.01.2014 22:46)

0

44

cravey, kaut kāds stulbums, ka LTV7 nerādīs... :( Es nez - netā tomēr nav tas - lielos čempjus gribas uz liela ekr āna ar kvalitāti. :(

0

45

Es domāju, ka satikšanos atstājam, pasekosim rezultātiem, vakarā eirosports rādīs atkārtojumā kko, a tā varam maratonēt Šerloku :) Brīvdienas jau tā vai tā paņemtas. Kādas pārējiem domas?

0

46

es domāju, ka jā - vakaros Eurosport vismaz šo to atkārtojumos rādīs, pa dienu pasekosim internetā cik nu spēsim. 1. un 2. sezonas DVD Šērlokam man šodien pienāca, flešā ievilkšu 3.sezonas sērijas un varēsim visu Šērloku nomaratonēt.

0

47

es pētīju, kādus kanālus lattelecom piedāvā tematiskajās pakās, bet nekā diža neatradu - tā ka dieziņ vai pa TV dabūsim. Vienīgi vēl krievu sport1 kanāls - tam vēl nav nākamnedēļai programmas.

Eurosport programma nākamnedēļ ļoti aizņemta ar tenisu Australian Open un arī ar vienu snūkera čempionātu. Internetā ir Eurosport player, kurš maksā kaut kādus piecus eiro abonēt uz mēnesi. Ir cerība, ka tas varētu rādīt - tad to varētu abonēt - tomēr labāka kvalitāte es domāju, nekā ja vienkārši meklēt kādu bezmaksas avotu netā. Neesmu pētījusi - moš ISU nodrošina kādu labas kvalitātes maksas tiešraidi?

Vienīgi ar manu portatīvo ir tā, ka viņam tikai vienā pusē iebūvētā tumba darbojas - respektīvi, skaņa ir švakāka. Variants ir, ka kāda no jums var paņemt savu portatīvo, ja gribās labāku skaņu un lai nav jāspiežas ap vienu datoru. Es nez - tikai piedāvājums - kā pašas gribat.

cravey - ceturtdien večus mājās tad pie datora skatīšos - ja tu ar, tad varam uztaisīt skype sazvanu.

0

48

albalonga написал(а):

Vienīgi ar manu portatīvo ir tā, ka viņam tikai vienā pusē iebūvētā tumba darbojas - respektīvi, skaņa ir švakāka.

Vai nu arī tumbiņas var paņemt :)

albalonga написал(а):

cravey - ceturtdien večus mājās tad pie datora skatīšos - ja tu ar, tad varam uztaisīt skype sazvanu.

Ok, visp jāizpēta netā strīmi, kas strādās. Jāpaložņā pa forumiem.

0

49

Izksatās, ka tik itāļi rādīs :( Vismaz pagaidām: http://hotbladeshotpassion.blogspot.com/2014/01/2014-european-championships-entries-and.html

0

50

Sh*t, peeps, I am getting too excited from this I think  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

51

cravey написал(а):

Vai nu arī tumbiņas var paņemt

manas vecās tumbiņas kaut ku, tik jāskatās, vai viņas pie mana portatīvā var pievienot...

0

52

Россия 2 rādīs džeku LP sestdien pl. 16:10, tā būs vai nu pēdējā grupa, vai pēdējās divas.

0

53

nav man tāda kanāla un neredzu arī, ka lattelecom tematiskajās pakās tādu piedāvātu

0

54

Tas būs jāstrīmo kompī.

0

55

o.O o.O o.O
KOA?!?!?! Kāpēc? Kas noticis? Takš vienmēr LTV7 visu rādīja... :s
Nu cerams, ka būs kāda cita puslīdz normāla interneta tiešraide.. :s es jau tāpat datorā skatītos, bet LTV7 ļoti laba kvalitāte bija...

0

56

Nezinu, laikam Sočiem taupās :( Un Eurospot tenisu rāda. LP vismaz redzēsim, bet deeem, es gribu arī SP, jo īpaši pēc pēdējiem jaunumiem ar nepacietību gaidu jauno Braiena programmu.

0

57

bū, paskatījos scheduli un sapratu, ka pat ja būs video linki, tad dejas man tikpat kā nespīd - tās ir vakaros, un 8os lieku mazo gulēt, kas mēdz ievilkties ilgi :( Nu, ja ļoti paveicas, varbūt beigas-labākos redzēšu. Vismaz pārējie visai ērtos laikos.. :) džekiem izvēles programmai gan arī pa vidu kādu gabalu neredzēšu - ceru, ka ne beigu daļu :s

0

58

Paloma написал(а):

bū, paskatījos scheduli un sapratu, ka pat ja būs video linki, tad dejas man tikpat kā nespīd - tās ir vakaros, un 8os lieku mazo gulēt, kas mēdz ievilkties ilgi

Man vispār nekas mana darba grafika dēļ īsti nespīd.. :(
Es šonedēļ strādāju katru vakaru un visreālākais arī nākošnedēļ sanāks strādāt.. bet vismaz pēc 25. janvāra atgriežos dzīvē.. :)

0

59

WE ARE SAVED!!!! Re ku itāļu links, kuri visu rāda tiešraidē, un kuram NAV geo bloks uzlikts  :crazyfun:
http://hotbladeshotpassion.blogspot.com/2010/01/tv-channel-rai-sport-2.html

Tātad vēlreiz -
puiku SP: 16.01. pl. 12:45
puiku LP: 18.01. pl. 13:05

0

60

es atkal nopirku uz vienu mēnesi Eurosport playeri. Nezinu, vai viņi rādīs tiešraidē daiļslidošanu, bet man tak arī teniss - pagājušajā bezmiega naktī jau skatījos Gulbja maču.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)