TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 61 страница 80 из 107

61

alby, ja nu mans dators nesadraudzējas ar itāļiem - kur tu pirki, cik maksāja, links? :)

0

62

rīt pārbaudīšu, vai Eurosport playerī rādīs tiešraidi. Ja jā, tad nosūtīšu jums linku un savu paroli lietošwanai. maksā uz vienu mēnesi 5 eiro.

0

63

Forši, bet vai tasn av vnk eurosport tiešraidē, nu tjipa tas pats ko pa tv rāda tikai netā?

0

64

Brī jaunā SP no treniņa Budapeštā - principā horeogrāfija 80% tiek parādīta. I LOOOOOOOOVE IT!!! Jo īpaši pēdējais soļu celiņš  :love:  :love:  :love:

0

65

cravey написал(а):

Brī jaunā SP no treniņa Budapeštā - principā horeogrāfija 80% tiek parādīta. I LOOOOOOOOVE IT!!! Jo īpaši pēdējais soļu celiņš

:love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:

0

66

cravey написал(а):

Forši, bet vai tasn av vnk eurosport tiešraidē, nu tjipa tas pats ko pa tv rāda tikai netā?

nē, tur, piemēram,  rāda vēl kaut kādus 6 kortus Australian Open .

0

67

tikko pa tv pārtrauca snūkeru rādīt, lai tensa kopsavilkumu rādītu vai dakāru - īsti nesapratu, a  es pleijerī turpinu skatīties snūkeru, tik bez komentatiora,

0

68

kretīni protams nerāda Eurosport playerī, bet šeit rāda krievu Sport kanāls

http://www.sportlemon.tv/20140115/vv52d … 24457.html

0

69

Interesanti, ka spāņiem jauna slidotāja parādījusies un krietni pārspējusi pieredzējušo Lafuenti. marta gracia slidos izvēles programmu. Mūsu vienīgā dalībniece Ieva Gai;le izvēles programmā netiek. Paldies dievam pagaidām esošais pirmais 15-mitnieks nav kritušas. ;)

0

70

Forši :) Mums Ievai Gaile šogad? Man likās, ka Alīna bija iekš entries list :)
Braiens rīt pēc 16iem slidos (pēc LV laika): http://www.isuresults.com/results/ec2014/ec2014_Men_SP_TimeSchedule.pdf

0

71

Skatos krieviņus, normāli strīms strādā. Bet vāks, kas sogas ir ar EČ translācijām? Parasti entie strīmi un iespējas, šogad jāmeklē cītīgi lai kauč ko atrastu :(

0

72

jā, tas krievu strīms praktiski visu laiku labi strādāja - darbā cik sanāca paskatījos.

0

73

Apgūlāmies uz jaunā matracīša ar Vinci un iesnaudāmies. Dzīve kļuva skaistāka...

Kurš īsajā programmā uzvarēs? Maxims Kovtuns...

0

74

Tikko pārrados mājās, iesledzu strīmu ;) Alby, moš komentējam tepat forumā? Man slinkums otru kompi slēgt iekšā :D

0

75

Pieslēdzu kompim tumbas un ir okā, nav TV, bet ir ciešami ;)

0

76

pārnācu no pasta  - slēgšu strīmu. Tu te?:

0

77

Vēl viens krievu strīms: http://www.oleoletv.me/watch/live/streaming/online/free/diretta/1/724307/january-16-2014/isu-european-figure-skating-championships-2014.html Man tas iepriekšējais noplīsa. Es no telefona skaipā ieiešu ;)

0

78

krievu strīms nobruka :(

0

79

tas links ko tu ieliki - man mana vīrusi programma saka, ka tur bīstami vīrusi un stingri iesaka lapu vaļā nevērt...

0

80

man nevviens links vairs neko nerāda :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)