TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 81 страница 100 из 107

81

te

http://www.bestsportgo.tv/20140114/vv-7 … 70857.html

0

82

kim lucine LOL

0

83

yay, Javiiii!!!! Malacītis! ^^

0

84

man kretīnē tie krievi - viņiem ir zobs uz Haviju laikam tāpēc vien, ka galvenais konkurents viņējiem.

0

85

hahaha, jā, krievi nevienu vārdu nepieminēja par to, ka Kovtunam visas programmas laikā sejas izteiksme nenomainījās, tik beigās bija dusmīga

0

86

hū, tagad relax. nomierināšo, laikam tēju ar balzāmiņu iedzeršu.

0

87

Es ar savām jaunajām ausīm te ņemos, meklēju kurš izmērs un kurš veids labāk der, te simt un viens uzgalis nāca līdz :D Bet okā, beidzōt esmu saņēmusi. Paldies dievam vecās izturēja līdz šim vēl, man jau likās, ka ātrāk noplīsīs jo nu baig tur uz puņķiem turējās.

0

88

Es joprojām ceru uz Brī pieciniekā, lai Ex Gala ir uz ko skatīties (man personīgi) :D

0

89

cravey написал(а):

Es joprojām ceru uz Brī pieciniekā, lai Ex Gala ir uz ko skatīties (man personīgi)

Es to pašu iedomājos :)

Turklāt uzreiz, kā puikas beidza slidot, noskatījos Stefanu pie Viljama Tella un atcerējos vecos labos laikus.

0

90

Oi, es ar Stjopas Wiljamu noskatījos :D Jau kuro reizi :D

0

91

bāc, atradu Sterek fiku, kuru gribu lasīt, snūkers tūlīt sāksies un dejas iet. Ko lai izvēlās? LOL, tik daudz ko gribās, bet laika tik maz.

0

92

pa tv Eurosport 2 sāka rādīt.

0

93

albalonga написал(а):

LOL, tik daudz ko gribās, bet laika tik maz.

Oi, i nerunā :D

0

94

Rīt 21:00 eurosport 2 ženšinu LP rādā LIVE.

0

95

jā, rītvakar tantes skatīšos droši vien. Bet pa dienu pārus tik stiprākos laikam, jo uz veikalu jāaiziet, māja kaut cik jāpiekārto utt.

0

96

Jopiņ, tie krievi mikrofonu nemak noslegt vai ka, visu smago elpošanu un būkšķināšanos skaļāk kā mūziku dzird  :angry:

0

97

jā, tas kaitina baigi. Vispār šajā čempī mūziku kopmā slikti dzird.

0

98

galvenais skan Itālijas himna un es domāju, kāpēc man viņa tik zināma un pazīstama. Tad atjēdzos, ka no Formula 1, kur bieži Ferrari dēļ to esmu dzirdējusi, LOL

0

99

Kāpēc Sport šodien nerāda pārus? :( Vai vnk linki gļuko? Neslēdzas klāt pie kanāla..... Bū

0

100

nja, man ar neviens links neko nerāda :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)