TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 101 страница 107 из 107

101

tad mēs paliekam bez paraugdemonstrējumiem? :(

0

102

Paraugdem eurosport 2 šovakar 21:30 rāda pēc LV laika tjipa. BTW, Braiens arī būs, kā speciāli aicināts viesis :)

0

103

netā ir streams šim kanālam?
21.30 izklausās visai labi! :) Ja vien priekšnieks speciāli par godu paraugdem. neuztaisīs ilgo ballīti :D

Uzliku lādēties to Kubok professionalov :) Interesanti, ka krievi dabūja divus šveiciešus "pasaules" komandai - bez šiem pārējie jau tur tāpat "savējie", lai arī skaitās citu valstu pārstāvji :D

0

104

cravey написал(а):

Paraugdem eurosport 2 šovakar 21:30 rāda pēc LV laika tjipa. BTW, Braiens arī būs, kā speciāli aicināts viesis

Colour me impressed!
+ ceru, ka jums vakar forši gāja :)

0

105

žēl, ka pāri nebija vērojami, bet es te tāpat aizrāvos ar tenisu un snūkeru plus ēst gatavošanu.

paldies par kopsaktīšanos - bija jauki. Mēs ar crave mežonīgi priecājāmies par Menšova trešo vietu - puisis tiešām bija vakar pelnījis ne tikai par savu izvēles programmu, bet arī par sevis veltīšanu šim sportam daudzu gadu garumā pretī nesaņemot nekādu atzinību - gandrīz 31 gada vecumā savā otrajā Eiropas čempionātā trešā vieta - un Kovtuns zem pjedestāla. Lieliska atriebības Krievijas federācijai. Bravo. Šodien paraugdemonstrējumos vēl pasāudījās, LOL

Protams, Brī - ak, asaras saskrēja uz soļu celiņu. Vecums, nostaļģija, melanholija laiks neizbēgami iet uz priekšu un nekas nav mūžīgs. Bet nāk atkal jaunie vietā. Es kaifoju, ka jaunā čempione Jūlija Lipnicka slidoja savu izvēles, nevis drausmīgo paraugdemonstrējumu programmu Kaķus. Thank you for small miracles.

Havija atkal savu aeroiju - varēja iesmiet.

Bet kas mani vairk šokēja - tā bija info, ko sniedza komentatori - Krievijas federācijai Pļušķis vēl slidos savas programmas un tad vēl tiks pieņsmts lēmums, vai uz Olimpiādi brauks Maximas Kovtuns (kā bija paredzēts, kopš viņš nacionālajā čempi decembra beigās uzvarēja), vai Pļuščenko, kurš gan jau pēc tās paša nacionālā čempja paziņoja, ka Sočos piedalīsies tik komandu sacensībās. Ziniet - es šobrīd par Jevgēniju - daudz vairāk gribu viņu Olimpiādē redzēt nekā Kovtunu. Turklāt viņa zelta programmu izlases izvēles programma ir mežonīgi laba un skaista un smeldzīgi nostaļģiska.

0

106

Jā, mani arī ziņas par Pļušķi pārsteidza. Nē, nu, galvenais jau, lai viņš reāli novērtē savus spēkus un varēšanu, lai nav tā, ka pēc īsās programmas jāizstājas. Īpaši, ja viņš gan komandu, gan atsevišķi taisās piedalīties.

Paskatījos grafiku olimpiskajām, ne-komandu sacensības visas ir vienā laikā - cik tas ir nepierasti. :D Katru/katru otro dienu plkst. 5os pēc mūsu laika (ja smagi nenojaucu matemātiku). Tāds... iespējams neērts laiks man. Bet nu, būs jāmēģina kaut kas ar priekšnieku sabīdīt, lai nav tā, ka es tieši labākās grupas neredzu :D

Es tak vakar skatījos to Lednikovij period - Kubok professionalov, un Jagudinam fantastiskie soļu celiņi, un tā skriešana uz vietas, un tad vakarā paraugdemonstrējumos Brī spridzināja ar saviem soļu celiņiem un arī viņa zīmīgā skriešana uz vietas. :D Kā tomēr redzas līdzība viņiem.. Un kā man patīk šis stils!

0

107

Es ar par Plušiju, viņam mežonīgi laba LP. Nja, var redzēt, ka man beidzot dalec, ka visi mūsējie šogad beigs :( Pat par Plušiju šo sezon esmu sākusi fanot...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)