TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Angelfall series by Susan Ee


Angelfall series by Susan Ee

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://d.gr-assets.com/books/1319887835l/11500217.jpg

It's been six weeks since angels of the apocalypse descended to demolish the modern world. Street gangs rule the day while fear and superstition rule the night.

When warrior angels fly away with a helpless little girl, her seventeen-year-old sister Penryn will do anything to get her back.

Anything, including making a deal with an enemy angel.

Raffe is a warrior who lies broken and wingless on the street. After eons of fighting his own battles, he finds himself being rescued from a desperate situation by a half-starved teenage girl.

Traveling through a dark and twisted Northern California, they have only each other to rely on for survival. Together, they journey toward the angels' stronghold in San Francisco where she'll risk everything to rescue her sister and he'll put himself at the mercy of his greatest enemies for the chance to be made whole again.

Ielādes links:

Nopērkama @ bookdepository par nieka 5.91EUR: http://www.bookdepository.co.uk/Angelfall-Susan-Ee/9780761463276

Šī ir tikai pirmā no vairākām grāmatām "Angelfall" sērijā. Pašlaik paredzēts, ka kopā pavisam būs 5. Otrā grāmata iznāk šoruden. Konkrēts datums vēl nav zināms.

Autores mājaslapa: http://susanee.com/

0

2

Kāpēc ieliku atsevišķu tēmu? Jo tik ļoti nebiju bijusi sajūsmā par paranormālu grāmatu sēriju kopš beidzu lasīt Vampire Academy. Interesanti un spēcīgi varoņi, labs humors, aizliegtas un divpusējas jūtas, kurš īsti ir labais, kā pusē īsti atrasties, kuru aizstāvēt, romantiskas ainas, kas nav cheesy, bet, kas ir vnk izjustas un skaistas, darbība nevilcinās, bet rit raiti un aizraujoši, notikumi, kurus nevar atminēt. Un visbeidzot sajūta pēc izlasīšanas - DAMMIT, KĀ LAI SAGAIDA OTRO GRĀMATU???? %-)

Šai grāmatai netā vakar pētīju atsauksmes, 90% ir pilnīgā sajūsmā. Šai grāmatai arī ir nopirktas tiesības uz filmas ekranizāciju:

Angelfall…the MOVIE?

Sam Raimi, Rob Tapert and Good Universe have acquired multipicture rights to Susan Ee’s bestselling Amazon Publishing book series ANGELFALL.  Sam Raimi (Spider-Man trilogy) and Rob Tapert (The Possession) will produce.  Joe Drake (Hunger Games) and Nathan Kahane (Hope Springs) will executive produce.

http://www.susanee.com/blog/2012/11/angelfallthe-movie.html

0

3

hmmm... Ieinteresēja mani šī pēc tik labām visu atsauksmēm. Ja tik lēti, varbūt arī nopirkšu... :D Kāreiz plānoju kko drīz pasūtīt no bookdep, jo man krājumi beidzas, un man kāreiz tagad gribas ko tieši no šī žanra pēc vairākām vēsturiskajām :)
Varbūt vēl kko vari ieteikt?

0

4

Es tagad lasu pirmo no četrām grāmatām "The Iron Fey" sērijā (fejas un to karaļvalsts) - "The Iron King" by Julia Kagawa. Rīt varēšu pateikt kā ir so far. Līdz šim esmu labas atsauksmes lasījusi, un pēc pirmās nodaļas man patīk  8-) Vēl manā to read listē ir "Matched" sērija (distopija) by Ally Condie. "Hush Hush" sērijai (eņģeļi) by Becca Fitzpatrick arī ir ļoti labas atsauksmes. Vēl arī no jaunajām labas atsauksmes ir "Daughter of Smoke and Bone" sērijai (eņģeļi un dēmoni) by Laini Taylor un "Unearthly" triloģijai (eņģeļi) by Cynthia Hand.
Tagad tā teikt, eņģeļi ir TOPĀ :D

0

5

Nomaiņa vampīriem, jā? :D būs jāpačeko.. :)

0

6

Es vakar ar pasūtīju Angelfall  ^^

0

7

Ehhh... būtu zinājusi, nebūtu pirkusi, bet sagaidījusi aizņemties. :D Nu neko, gaidu, kad atnāks manējā... :P

0

8

Nu, es līdz šim domāju, gribu vai nē. Beigās, protams, nespēju atturēties. Kamēr pa lēto ir :)

0

9

Man atkal arvien uzmācīgākās ir domas par Kindle :D Vnk tik daudz ko gribas izlasīt, bet nevaru īsti atļauties visu pēc kārtas pasūtīt (un nav jau vairs arī, kur likt :D ).

0

10

Paloma написал(а):

Vnk tik daudz ko gribas izlasīt, bet nevaru īsti atļauties visu pēc kārtas pasūtīt (un nav jau vairs arī, kur likt :D   ).

Man bij tā pati problēma, vairāk gan ar to, ka nav kur likt. Un telefonā apnika lasīt, gribējās ko normālāku un tādu, kas acis nebendē. Es katrā ziņā iesaku kindlu. Ja ir iespēja, tad iesaku iegādāties. Labs ieguldījums grāmatu mīļiem  ^^

0

11

Vakar saņēmu grāmatiņu :D

0

12

Es jau pirmdien biju savai čupai pakaļ, kas visas izskatās plānas un ar lieliem burtiem uz Far pavilions fona... :D Pēc 1-2 nedēļām varbūt tikšu līdz jaunajām grāmatām un Angelfall tai skaitā... :D

0

13

Finally pieejams 2. grāmatas nosaukums un apraksts  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

World After (Penryn & the End of Days #2)
In this sequel to the bestselling fantasy thriller, Angelfall, the survivors of the angel apocalypse begin to scrape back together what's left of the modern world.

When a group of people capture Penryn's sister Paige, thinking she's a monster, the situation ends in a massacre. Paige disappears. Humans are terrified. Mom is heartbroken.

Penryn drives through the streets of San Francisco looking for Paige. Why are the streets so empty? Where is everybody? Her search leads her into the heart of the angels' secret plans where she catches a glimpse of their motivations, and learns the horrifying extent to which the angels are willing to go.

Meanwhile, Raffe hunts for his wings. Without them, he can't rejoin the angels, can't take his rightful place as one of their leaders. When faced with recapturing his wings or helping Penryn survive, which will he choose?

Iznākt vajadzētu šā gada rudenī: oktobris/novembris

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Angelfall series by Susan Ee