TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x21 - She’s Come Undone


4x21 - She’s Come Undone

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Episode airs: 02.05.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

LET’S MAKE A DEAL — Damon (Ian Somerhalder) and Stefan (Paul Wesley) try a brutal new approach to provoke Elena (Nina Dobrev) into turning her humanity back on, and Caroline (Candice Accola) is frustrated when her attempt to intervene backfires. When Elena figures out a way to call the Salvatore brothers’ bluff, they call for backup from a surprising source. Matt (Zach Roerig) gives Rebekah (Claire Holt) some unsolicited advice on her life choices, and she tries to help him in return. Caroline has a confusing and dangerous encounter with Klaus (Joseph Morgan), and Katherine (Nina Dobrev) is suspicious when Bonnie (Kat Graham) makes her an offer that she promises will benefit them both.

0

2

Bilžuki :)
http://www.tvovermind.com/the-vampire-diaries/the-vampire-diaries-photos-season-4-episode-21-shes-come-undone-208769/attachment/sheaes-come-undone-5

0

3

Promo:

0

4

web kļiperi :D


0

5

YAY! Finally Eleina ir atpakaļ :) Vēlreiz pārliecinamies, ka you don't realize how much smtg means to you unless you've lost it. Un paldies Deimonam par plānu  8-)
Man vienu momentu bija baile, ka tad, kad Stefijs teica lai viņa koncentrējas uz vienu lietu, kas viņai nozīmē visvairāk, un tad Deimona sejas izteiksme, man jau likās, OMG, tikai ne Stelena "epic" love again, bet nea, fuh, beigās tas bija hate.

Bet man sāk likties, ka Deimons sāk domāt, ka Eleinai tiešām visas tās jūtas pret viņu bij dēļ sire bond, kā viņš skatījās uz SE, un tie visi non-humanity-Elena teksti par to, ka tas bij fake, tomēr got to him. Jo lai kā viņš noliedz, mēs zinām, cik iekšēji viņš var būt vulnerable, jo īpaši where Elena's concerned :( BET, arvien vairāk sāku nosliekties par to ka Deimons dabūs zāles, kļūs par cilvēku, sire bond will go away un Eleina atzīs, ka viņas jūtas ir īstas. Visu laiku viņam šo sezon saka, ka tas ir fake, un beigās būs otrādi, viņam pašam par pārsteigumu. BET, tāpat man šķiet, ka viņi izspēlēs kaut kādu sviesta kārti un beigās tas Eleinas lēmums būs, ka pēc visa kas noticis, viņa grib palikt uz laiku viena. No way viņa skries atpakaļ pie Stefija, tādu krīzi šis seriāls nevar atļauties pie jau tā sūdīgajiem reitingiem (priekš TVD standarta). Būs vai nu Deimons, vai nu "I choose myself" variants.

0

6

cravey написал(а):

Man vienu momentu bija baile, ka tad, kad Stefijs teica lai viņa koncentrējas uz vienu lietu, kas viņai nozīmē visvairāk, un tad Deimona sejas izteiksme, man jau likās, OMG, tikai ne Stelena "epic" love again, bet nea, fuh, beigās tas bija hate.

Es domāju tas bija speciāli.. tā bija domāts, ka mums jāsaprot.. man šķiet, Stefans ar sacerējās.. un tad tāds blieziens zem jostas vietas... I Hate Kathrine.. :D
Man tas patika.. tas bija tāds... še tev Stefan.. saņem!!! :)

cravey написал(а):

Bet man sāk likties, ka Deimons sāk domāt, ka Eleinai tiešām visas tās jūtas pret viņu bij dēļ sire bond, kā viņš skatījās uz SE, un tie visi non-humanity-Elena teksti par to, ka tas bij fake, tomēr got to him.

Esmu pārliecināta, ka tā ir.. un tagad Elena nespēs vairs Deimonu pārliecināt par pretējo...

Man tikai radās doma.. ja Rebeka būtu iedzērusi zāles, vai visi viņas pārvērstie vampīri nekļūtu par cilvēkiem? Kā nekā ja kaut kas notiek ar oriģinālo, tas ietekmē visus.. :)

P.S. Man patika Karolainas un Klausa fake aina.. tajā viņa beidzot atzina skaļi to, ko jūt.. un kā sacīt jāsaka, ka esi saņemies atzīt sev, tad jau nav tālu līdz atdzīšanai citiem... :)

0

7

Siikaa написал(а):

Man tikai radās doma.. ja Rebeka būtu iedzērusi zāles, vai visi viņas pārvērstie vampīri nekļūtu par cilvēkiem? Kā nekā ja kaut kas notiek ar oriģinālo, tas ietekmē visus..

Tas ir tas par ko te visu sezonu runā, kopš uzzinājām, ka pastāv cure :) Bet domāju, ka to tā arī neuzzināsim, jo zāles netiks nevienam no originals.

Siikaa написал(а):

P.S. Man patika Karolainas un Klausa fake aina.. tajā viņa beidzot atzina skaļi to, ko jūt.. un kā sacīt jāsaka, ka esi saņemies atzīt sev, tad jau nav tālu līdz atdzīšanai citiem...

Jap, man ar patika. Domāju, ka nākamajās divās sērijās mūs sagaida labas Klaroline ainiņas  :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x21 - She’s Come Undone