TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Nevar redzēt parakstus!!!


Nevar redzēt parakstus!!!

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Ew, paklau meičas, kāpēc nevar redzēt parakstus? Nevienu jūsu parakstu nevar redzēt un manējo arī nē! Es esmu gājusi no dažādiem datoriem un no visiem ir viens un tas pats - nevar redzēt parakstus! Kāpēc tā? Es mēģināju savējo pārlikt, bet ir tas pats rezultāts! Kāpēc tā ir? Vai jums arī ir tā pat? Vai jūs arī nevarat redzēt parakstus - gan citu, gan savus?  :dontknow:  :huh:  :no:  :question: ;)

0

2

Forsteriāna написал(а):

Ew, paklau meičas, kāpēc nevar redzēt parakstus? Nevienu jūsu parakstu nevar redzēt un manējo arī nē! Es esmu gājusi no dažādiem datoriem un no visiem ir viens un tas pats - nevar redzēt parakstus! Kāpēc tā? Es mēģināju savējo pārlikt, bet ir tas pats rezultāts! Kāpēc tā ir? Vai jums arī ir tā pat? Vai jūs arī nevarat redzēt parakstus - gan citu, gan savus?  :dontknow:  :huh:  :no:  :question: ;)

Man visus parakstus rāda. Dīvaini, ka tev pat no dažādiem datoriem nerāda...

Es tavā profilā dažus uzstādījumus samainīju - tagad arī nerāda?

0

3

aNgeL написал(а):

Es tavā profilā dažus uzstādījumus samainīju - tagad arī nerāda?

O, paldies tev liels, tagad rāda gan! Paldies, paldies, paldies!!! http://www.bildites.lv/images/kdo4rm4i1z5vxuqvwudd.gif :jumping: :) ;)

0

4

Foooršīīīi  :flirt:

0

5

aNgeL
Sveika . Redzu ka daudz pārzini no daudziem seriāliem.
Atsūti man lūdzu privāti linkus kuros var skatīties meksikāņu telenoveles . Der spānu valodā ar krievu subtitriem , vai vēl labāk kad tīri runā krieviski.

0

6

Sveiki!
Šeit ir linki no dažām mājaslapām, kur ir vairākas Meksikas telenoveles! Bet vieglāk ir meklēt, ja zini kādu konkrēti seriālu gribi skatīties, google parasti var atrast ļoti daudz dažādu lapu ar krievu subtitriem, valodā :)

Saites, kur var noskatīties ar krievu subtitriem vai krievu valodā:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Nevar redzēt parakstus!!!