TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x01 - I Know What You Did Last Summer


5x01 - I Know What You Did Last Summer

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Episode airs: 03.10.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

COLLEGE DAYS - After spending the summer enjoying her passionate relationship with Damon (Ian Somerhalder), and making sure that Jeremy (Steven R. McQueen) is adjusting after his return from the dead, Elena (Nina Dobrev) is thrilled to move into the dorm at nearby Whitmore College with her new roommate, Caroline (Candice Accola). Still believing that Bonnie (Kat Graham) has been traveling all summer and will soon join them, Elena and Caroline are surprised when a student named Megan (guest star Hayley Kiyoko) shows up and announces that she will be sharing their dorm room. Katherine (Nina Dobrev) makes an unexpected appearance at the Salvatore house and pleads with Damon to help her now that she is human and vulnerable to her enemies. Matt (Zach Roerig) and Rebekah (Claire Holt) return to Mystic Falls after spending a wild summer in Europe, where they met a mysterious beauty named Nadia (guest star Olga Fonda). Elena can’t shake the feeling that something is wrong with Stefan (Paul Wesley), and Silas (Paul Wesley) makes a terrifying appearance at the “End of Summer” party in the town square.

The episode was directed by Lance Anderson and written by Caroline Dries.

0

2

CW pamainījuši premiere datumus, viss notiekās pa nedēļu ātrāk :)

0

3

Sērijas nosaukums būs "I Know What You Did Last Summer". Vot viens mīnuss TVD toč - neoriģināli nosaukumi, bieži vien ļoti banāli :(

0

4

cravey написал(а):

Vot viens mīnuss TVD toč - neoriģināli nosaukumi, bieži vien ļoti banāli

Man liekas, ka tas varētu būt saistīts nevis ar neoriģinalitāti, bet kā reference uz skatītājiem jau pazīstamiem filmu utt. nosaukumiem. Tādas lietas ir kino un seriālu pasaules modē. Ne tikai par nosaukumiem, bet arī pašas situācijas vai dialogus.

0

5

Promo:

0

6

Sērijas bildes: http://www.etonline.com/tv/137843_The_Vampire_Diaries_Season_Five_Exclusive_First_Look_Images/index.html
http://www.etonline.com/media/photo/2013/08/24036586/3_tvd3_640.jpg

0

7

Tik jauka šī bildīte :)

0

8

Un vēl viens bilžuks  :love:
http://pmctvline2.files.wordpress.com/2013/08/fall-tv-show-spoilers-451.jpg

0

9

Extended promo:

0

10

1. postā pievienoju synopsis :)

0

11

Jauns promo:

Un webklips (kas lika man smaidīt kā idiotei :D)

Свернутый текст

0

12

AWESOME, AWESOME, AWESOME!!!!! MAN DIKTI PATIKA ŠITĀ SĒRIJA!!!! And I like Silas, Silas can stay :D

0

13

Wow, šis Damon & Jeremy moments  :'(

0

14

Price Peterson review: http://www.tv.com/shows/the-vampire-diaries/community/post/vampire-diaries-i-know-what-you-did-last-summer-photo-recap-season-5-episode-1-review-price-peterson-138083849428/

0

15

Sērija bija laba, izņemot Karolainas frīkos momentus un Elenas pārāk lielo entuziasmu, jo tā koledžas puse baigi uzpūstā šķita... tā viss pārējais... hmmm..

Deimons un Džeramijs.. nu viņi kļūs par labiem draugiem.. un tas ir skaidrs.. viņu attiecības jau ir stipri atklātākas un spēcīgākas par Džeramija un Stefana.. varbūt tāpēc, ka Deimons saka, ko domā uin arī ļauj Džeramijam izpausies... :)

Silas daļa.. kādā rakā bija jānogalina mērs.. nesparotu. tur jau vairs nav ko ievēlēt.. :D Bet nu labi... Būtu bijis gan interesantāk, ja viņš būtu paslēpies... Man gan šķiet, ka iebarojot Silas Katrīnas asinis, vai jebkuram vampīram izdzerot Kartīnas asinis, zālesn iedarbosies.. jo viņš mēģināja viņu noslīcināt.. :)

0

16

Siikaa написал(а):

Man gan šķiet, ka iebarojot Silas Katrīnas asinis, vai jebkuram vampīram izdzerot Kartīnas asinis, zālesn iedarbosies.. jo viņš mēģināja viņu noslīcināt..

He he, LOL, mēs ar Ievu vakar skatījāmies abas vēlreiz vakarā un viņa par to pašu ierunājās, ka Ketrīnas asinis droši vien tagad ir zāles pret vampīrismu. Pieļauju, ka moš šo sezon Deimons netīšām kļūs par cilvēku, jo tas bija liels un nozīmīgs plot twist grāmatās, un kā mēs zinām viņi to svarīgāko no grāmatām patur. Trīs tādi ir plaikuši - Deimons kļūst par cilvēku, Eleina kļūst par cilvēku, Deimons mirst...

0

17

cravey написал(а):

Pieļauju, ka moš šo sezon Deimons netīšām kļūs par cilvēku, jo tas bija liels un nozīmīgs plot twist grāmatās, un kā mēs zinām viņi to svarīgāko no grāmatām patur. Trīs tādi ir plaikuši - Deimons kļūst par cilvēku, Eleina kļūst par cilvēku, Deimons mirst...

Beidz.. tu atkal piesauc kaut ko negatīvu... es kaut kā nedomāju, ka tā būs.. un ceru, ka tev nav taisnība.. :D

Bet ja godīgi... man Originals patika labāk.. :)

0

18

Siikaa написал(а):

man Originals patika labāk..

Man abi patika, bet TVD bik labāk. Vnk pierastāk, un man Deimons vismīļākais varonis no visiem, lai cik ļoti es nefanotu par Elaidžu, un tā kā Deimons ir TVD, plus tagad ir Delena, it's not a tough choice for me  8-) Un vēl. Man patika kā Eleina teica, ka viņa un Stefans left things in a good place. Es arī uz SE tagad tā, kā uz draugiem skatos, es tur galīgi neko romantisku neredzu vairs. Līdz ar to man netraucēja galīg tas SE moments, jo tas, ka viņi viens otram vienmēr daudz nozīmēs ir skaidris. Bet tas, ka Deimons Eleinai ir ultimate choice, tas, manuprāt, ir vairāk kā skaidrs. Es jau kopš 3. sezonas Deimonu, Eleinu, Džeremiju un tolaik arī Alariku uztvēru kā vienu ģimeni. Šo sezon tas vēl vairāk izpaudīsies Deimona un Džeremija attiecībās, kas pieļauju būs topā, tāpat kā Deimona un Alarika bromance bija. Anīvai, manās acīs Deimons un Eleina ir kā Džeremija mamma un tētis :D Kas padara ainas, kad Džeremijs viņus pieķer attiecīgajās situācijās, vēl smieklīgākas :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x01 - I Know What You Did Last Summer