TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Ugungreeka 10.sezona


Ugungreeka 10.sezona

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Hei,meichas! :) Nu kaa patika jaunaas sezonas saakums??Mani personiigi noshokeeja Ramonas paskats.Es kad vinju ieraudziiju uzreiz pirmaa doma bija-Ak,kaa vinja izskataas!

0

2

Mani šokēja nedaudz. Atceros, ka visu laiku man likās dīvaini - katru sezonu Leons un Leons, un tik pa sezonām mainās sievietes, ka sāk apnikt. Un šajā sērijā sapratu, ka man tā pietrūkst un ka tas bija tieši tas kas saistījās ar UgunsGrēku. Tagad tas jau vairs nav Ugunsgrēks bet pilnīgi cits seriāls. Kas man patika - beidzot ainas ārpusē nevis tikai četrās sienās.  Tikai smieklīgi palika - pagāja 5 gadi un Ieviņa jau tik liela, viņiem ar to skaitļošanu gan interesanti, bērni izaug pārāk ātri, bet vecāki paliek tajā pašā vecumā :D
Es kaut kā biju gaidījusi, ka pat atgriezīsies Marta vai Līga izārstējusies. Bet tajā pašā laikā padomājot - kur gan tālāk vēl attīstīt, jo ja viss turpinātos ar Elizabeti, pat nezinu kā būtu, ko tad izdomātu ar tiem sižetu līkločiem, bet šajās sezonās jau bija pierasts pie šiem aktieriem, pie šī visa sižeta, bet tagad ir kas pilnīgi cits. Bet jāskatās kā būs. Es visdrīzāk turpināšu skatīties un tad jau redzēs vai iepatiksies vai nē.
Bet tās uzvedinošās reklāmas pa tv3 nemaz neatbilda sižetam.

0

3

Jā,tagad tas jau ir cits stāsts!Lai gan it kā sižets jau paredzams-galvenais pāris noteikti būs Ieva un Edijs,bet pieļauju,ka arī Dana un Fēlikss varētu viens otrā iemīlēties.Par pārējo pagaidām grūti spriest,dzīvosim-redzēsim.

0

4

Nu jaa,tas gan.Bet Ramona patieshaam ir kaartiigi palaidusies.Es vinju pirmajaa briidii pat neatpazinu,jo agraak vinja bija nu taada fifa,a tagad baigi palaidusies.Katraa zinjaa turpinaashu skatiities,tad jau redzees kaa buus taalaak.

0

5

Mani pašreiz visvairāk interesē kā izveidosies un attīstīsies Ievas un Edija stāsts,kā arī,kas ir Fēliksa sieva-vai tā ir kāda jau mums zināma varone vai arī nē?Jā,Ramona nudien vairs nav tā pati,kas līdz šim,nudien rodas sajūta,ka agrākā un tagadējā Ramona ir divas dažādas,nevis viena un tā pati persona.

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Mani šokēja nedaudz. Atceros, ka visu laiku man likās dīvaini - katru sezonu Leons un Leons, un tik pa sezonām mainās sievietes, ka sāk apnikt. Un šajā sērijā sapratu, ka man tā pietrūkst un ka tas bija tieši tas kas saistījās ar UgunsGrēku. Tagad tas jau vairs nav Ugunsgrēks bet pilnīgi cits seriāls. Kas man patika - beidzot ainas ārpusē nevis tikai četrās sienās.  Tikai smieklīgi palika - pagāja 5 gadi un Ieviņa jau tik liela, viņiem ar to skaitļošanu gan interesanti, bērni izaug pārāk ātri, bet vecāki paliek tajā pašā vecumā
Es kaut kā biju gaidījusi, ka pat atgriezīsies Marta vai Līga izārstējusies. Bet tajā pašā laikā padomājot - kur gan tālāk vēl attīstīt, jo ja viss turpinātos ar Elizabeti, pat nezinu kā būtu, ko tad izdomātu ar tiem sižetu līkločiem, bet šajās sezonās jau bija pierasts pie šiem aktieriem, pie šī visa sižeta, bet tagad ir kas pilnīgi cits. Bet jāskatās kā būs. Es visdrīzāk turpināšu skatīties un tad jau redzēs vai iepatiksies vai nē.
Bet tās uzvedinošās reklāmas pa tv3 nemaz neatbilda sižetam.

Tad kad pagajušājā Ugunsgreka sezonā, kur Elizabete bija precējusies ar Cēzaru- tada bija pagājuši 5 gadi, kopš Elizabete pazuda no Leona, tad vienā sērijā kad Leons bija sašauta no vadima un domāja ka mirs, viņš runāja ar Aivaru, un pieminēja ka Ieviņai ir 14 gadi, tad tagad ņemot vērā jauno 10. sezonu, ja pagājusi kādi 4 vai 5 gadi, tad Ievai ir kaut kur 18- 19 gadi. ta kā viss pareizi. Kāda zin cik veca ir Ievas atveidotāja aktrise Inga Tropa? Man patika jaunā sezona, žēl ka Zentas nav, bet man patīk un tituldziesma ļoti. Nezinu kā to sauc. Ramona briesmīgi izskatījās, tada dzērāja un kā Signe vispar varēja saieties ar Gunāru? Bija olafs.

0

7

nita написал(а):

Tad kad pagajušājā Ugunsgreka sezonā, kur Elizabete bija precējusies ar Cēzaru- tada bija pagājuši 5 gadi, kopš Elizabete pazuda no Leona, tad vienā sērijā kad Leons bija sašauta no vadima un domāja ka mirs, viņš runāja ar Aivaru, un pieminēja ka Ieviņai ir 14 gadi, tad tagad ņemot vērā jauno 10. sezonu, ja pagājusi kādi 4 vai 5 gadi, tad Ievai ir kaut kur 18- 19 gadi. ta kā viss pareizi. Kāda zin cik veca ir Ievas atveidotāja aktrise Inga Tropa? Man patika jaunā sezona, žēl ka Zentas nav, bet man patīk un tituldziesma ļoti. Nezinu kā to sauc. Ramona briesmīgi izskatījās, tada dzērāja un kā Signe vispar varēja saieties ar Gunāru? Bija olafs.

Ieviņas atveidotājai ir 27 gadi. Tāpēc man uz skata galīgi neizskatās šī aktrise pēc 18 gadīgas meitenes. Iespējams, ja būtu jaunāka aktrise tad es ticētu.
Par to Ieviņas vecumu runājot, neesmu visas sērijas redzējusi un nezinu kā tur viņiem laiks iet uz priekšu, kad ir pats sižets un neparāda ik pēc 5 gadiem, ja skaita ka tā paša sižeta laikā paiet vairāk kā gads, tad es vēl ticēšu, ka viņa ir jau tik liela.

0

8

Ja es buutu seriaalaa,tad es gan vareetu atvaidot Ievinju,jo lai gan man ir 23 nekad nepateiksi,ka esmu tik veca.Tie,kuri zina,tie zina,bet kuri nezina dod man 17-18 gadus.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Ugungreeka 10.sezona