TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Que pobres tan ricos (Televisa, 2014)


Que pobres tan ricos (Televisa, 2014)

Сообщений 1 страница 20 из 89

1

http://s7.uploads.ru/bMIhp.jpg

Cik bagāti nabagi
Internacionālais nosaukums: The Poor, Rich Family
Oriģināls: Nuevo rico, nuevo pobre (Kolumbija)
Producente: Rosy Ocampo (Por ella soy Eva)
Žanrs: komēdija
Pirmizrāde: 11. novembris, pēc Libre para amarte
Sēriju skaits: 167
Dziesma: Jesse & Joy - "Mi Tesoro"
Anotācija: Galvenais varonis ir vīrietis miljonārs, kurš brālēna slazdu dēļ piepeši zaudē visu savu bagātību. Viņš pārceļas pieticīgā rajonā ar savu ģimeni. Likteņa spēles dēļ viņš dala mājvietu kopā ar vidējas klases ģimeni, kurā dzīvo vientuļā māte, kurā viņš iemīlas. Abu kopdzīve izraisīs daudz jautru situāciju.
Sižets:
Viss sākas, kad vecmāmiņa Matija Ruispalasiosa vairs nespēj vadīt ģimenes uzņēmumu, tādēļ viņas mīļotais mazdēls Migels Anhels, kurš jau 11 gadus dzīvo Londonā, atgriežas Meksikā uz vectēva Dona Aureliano testamenta nolasīšanu, kas saka:"Mantinieks būs tas no maniem mazbērniem, kad līdz 35 gadu vecumam oficiāli apprecēsies un kuram būs dēls."
Tādēļ Migela Anhela brālēns Aleho pārtaps par viņa ienaidnieku, kas iesaistīs viņu krāpšanā līdz ar ko Migela Anhela ģimene zaudēs savu bagātību, īpašumus. Viņiem paliks tikai zemes gabals kolonijā La Nopalera, kur par pārsteigumu sobrīd džīvo Menčaku ģimene.

Dons Čujs Menčaks ir bijušais cīnītājs saukts par Sumatras dēlu. Pirms daudziem gadiem viņš pazina Donu Aureliano Ruispalasiosu, kuram pamazām maksāja par īpašumu. Taču pēc bagātā uzņēmēja nāves, par parādu nekad nebija vienošanās, tādēļ Donam Čujam nav īpašuma tiesību par šo zemi, kurā bez mājas viņš uzcēla pieticīgu sporta zāli, kuru ar bērnu - Hosē, Perlas un Lupitas - palīdzību vēlas pārtaisīt Meksikāņu virtuves ēdnīcā. Lupitai ir arī dēls Emiliano, kuru vectēvs dievina.

Apstākļu piespiestam Donam Čujam nekas neatliek kā pieņemt Migelu Anhelu un viņa ģimeni, kas pārceļas Itālijas ielā La Nopalera kolonijā. Migela Anhela māte Ana Sofija ir ekscentriska dāma, kura dziļumos nicina cilvēkus no zemākas klases. Leonardo ir Migela Anhela brālis, kas studēja mākslu Ņujorkā, bet Frīda ir jaunākā māsa, kurai patīk ērta dzīve.

Abu ģimeņu sadursme ir neizbēgama, kurā Lupita un Migels Anhels ir starpnieki, kas vēlāk iemīlēsies un cīnīsies par savām jūtām, lai atklātu patiesās dzīves vērtības.
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif
Aktieru sastāvs:
Jaime Camil - Miguel Ángel Ruizpalacios Romagnoli
Zuria Vega - María Guadalupe "Lupita" Menchaca Martínez
Mark Tacher - Alejo Ruizpalacios Saravia
Arturo Peniche - Nepomuceno Escandiondas "Rey del Plátano"
Ingrid Martz - Minerva Fontanet Blanco
Sylvia Pasquel - Ana Sofía Romagnoli vda. de Ruizpalacios
Manuel "Flaco" Ibáñez - Don Jesús "Chuy" Menchaca "El hijo de Sumatra"
Zaide Silvia Gutiérrez- Carmelita
Tiaré Scanda - Vilma Terán Sade
Agustin Arana - Saúl Ballesteros
Gabriela Zamora - Güendolín "La Güendy"
Raquel Pankowsky - Isela Blanco Vda. de Fontanet
Queta Lavat - Matilde Álvarez Vda. de Ruizpalacios "Doña Mati"
Natasha Dupeyrón - Frida Ruizpalacios Romagnoli
Gaby Mellado - Macarena Larrea "Condesa de Valladolid"
Diego de Erice - Leonardo Ruizpalacios Romagnoli
Jonathan Becerra - José Tizoc Menchaca Martínez
Alex Perea - Tomas
Abril Rivera - Perla Ivette Menchaca Martínez
José Pablo Minor - Tato
José Eduardo Derbez - Diego Armando Escandiondas
Gustavo Rojo - Aureliano Ruizpalacios Rivadeneira
Patricia Navidad - Hortensia
Leticia Perdigón - Refugio "Cuca" Mendoza
Dalilah Polanco - Bárbara
Luis Gatica - El Bambi
Ricardo Margaleff - Jonathan
Jackie Garcia - Jennifer
Roberto Blandon- Adolfo Giron

0

2

Man tā arī likās, ka kaut kad Televisa veidos rīmeiku šai telenovelei, domāju, ka tā būs interesantāka par Libre para amarte.

0

3

Neesmu skatījusies Libre para amarte, bet tai ir tik zemi reitingi un tāda kritika, ka žēl telenoveles producenta un Gabriela Soto dēļ...
Bet šis projekts mani interesē. Zuria man ļoti patīk, un Rosijai padodas komēdijas.

0

4

aNgeL написал(а):

Neesmu skatījusies Libre para amarte, bet tai ir tik zemi reitingi un tāda kritika, ka žēl telenoveles producenta un Gabriela Soto dēļ...

Es esmu redzējusi 2 sērijas un mani nepiesaistīja nemaz.

0

5

Pirmajā postā pievienots sižeta apraksts.

0

6

Lupita ar savu dēlu

http://3.bp.blogspot.com/-jvUdPV2TnL4/UlBFgGsx9yI/AAAAAAAAtsA/BU-bZqKYsWo/s400/la+foto+1-2.JPG

0

7

Krasi atšķirīgi Zuria izskatās salīdzinot ar Lusianas lomu.

0

8

Piekrītu. Man gan ļoti žēl, ka viņa apgrieza matus. Bet Zurias dēļ arī gribas šo telenoveli. Interesanti, kāda būs viņas varone.

mmaarriiaa, kādi tevi interesē no jaunajiem Televisas, Telemundo projektiem?

0

9

aNgeL написал(а):

Piekrītu. Man gan ļoti žēl, ka viņa apgrieza matus.

Man šķiet, ka tie garie mati bija pieaudzētie. Bet man vislabāk patika viņas vizuālais tēls kā Lusianai, tik skaisti mati(pati sev tādus gribētu :D ), un tur viņai ļoti izteiksmīgas acis bija.

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa, kādi tevi interesē no jaunajiem Televisas, Telemundo projektiem?

Es gaidu kaut ko jaunu, jo šobrīd ir tā, ka neskatos vairs neko, vienīgais Corazon indomable pašas pēdējās sērijas.
Tie kas interesē. No televisas visvairāk interesē Lo que la vida me robo - patīk man ļoti tie naida kāzu sižeti :D , Por siempre mi amor intereses pēc gribētu redzēt, jo varētu būt, ka nebūs nemaz tik slikta, jo man ir arī iepatikušies sižeti par nobriedušu cilvēku mīlestību un tad parasti ir divi galvenie pāri - vecākais un kāds jaunākais. Bet vispaŗ no Televisas es ļoti gaidu kādu Karlas Estradas jaunveikumu, no viņas sen nekas nav bijis, ja neskaita to komisko īsseriālu. No Telemundo ieintriģē Almas perdidas, arī Reina de corazones, bet atkal ļoti atkarīgs ir no aktieriem tas viss un bišķiņ pa daudz Telemundo sāk aizrauties ar gangsteru lietām, tas tā nedaudz atgrūž, jo ir nedaudz apnicīgi. Par jauno telenoveli no Televisas ar KRistianu galvenajā lomā nemāku spriest, jo nezinu kāds būs sižets.

Kuri projekti Tevi interesē aNgeL?

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet, ka tie garie mati bija pieaudzētie.

Iespējams.. Bet lai nu kā viņai ilgi bija tie garie mati un izskatījās skaisti. Varbūt abas ar Marimaru bija pieaudzējušas.. :D

mmaarriiaa написал(а):

šobrīd ir tā, ka neskatos vairs neko, vienīgais Corazon indomable pašas pēdējās sērijas.

Njāa.. es arī. Šīs pēdējās sērijas, kopš Marikrusa ir galvaspilsētā ir grūti izturamas. Tik daudz lieka viskaut kā un bezjēdzīga. Labāk pievērstos galvenajiem varoņiem.
De que te quiero tā arī neaizgāja tev?

mmaarriiaa написал(а):

Kuri projekti Tevi interesē aNgeL?

Quiero amarte (lai gan tiešām par sižetu īsti nav skaidrības, bet Karlosam Moreno telenoveles padodas un man patīk galvenais pāris. Bet jāsagaida piem. treileris), Que ricos tan pobres. Bet par Lo que la vida me robo - sižets jau man, protams, arī patīk, bet ārpus sižeta, nav man intereses par šo telenoveli. Nezinu, vai skatīšos, bet sekošu līdzi notikumiem - interesanti, kā tas mūsdienās izskatīsies. Por siempre mi amor it kā arī gribētos aci iemest, bet negribu tik daudz telenoveļu skatīties.
Un no Telemundo Almas perdidas interesē. Par to Siržu karalieni arī vēl skaidrībā netiku. Redzēs kādi būs aktieri, promo un tml.. Tad jau pēdējā brīdī izlemšu :D

0

11

aNgeL написал(а):

Que ricos tan pobres

Šo es aizmirsu pieminēt, šī telenovele arī mani interesē :D

aNgeL написал(а):

Bet par Lo que la vida me robo - sižets jau man, protams, arī patīk, bet ārpus sižeta, nav man intereses par šo telenoveli.

Kā jau teicu, mani tas sižets uzruna, bet pārējais arī nē, aktieri, piemēram.

aNgeL написал(а):

De que te quiero tā arī neaizgāja tev?

Ar viņu ir tā, ka kā Tu kaut kad teici, izņemot galveno pāri tur ir daudz interesantu citu pāru un notikumu, kā rezultātā tīšana nesanākt. Turklāt tik daudz esmu iekavējusi, ka jāatrod laiks, lai iedzītu, un ja vēl skaita, ka sanāk skatīties visu sēriju vajag izbrīvēt ļoti daudz laika, bet neesmu atmetusi vēl vēlmi šo telenoveli skatīties, bet to atlikšu vēl.

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Ar viņu ir tā, ka kā Tu kaut kad teici, izņemot galveno pāri tur ir daudz interesantu citu pāru un notikumu, kā rezultātā tīšana nesanākt.

Nu jau kādu laiku galvenajam pārim arī īsti nav ne vainas. Viņi nav iemesls, lai skatītos, bet uz viņiem jauki paskatīties. Un man joprojām ļoti patīk Diego, jo šis aktieris atšķiras no visiem citiem aktieriem, kurus redzēju galvenajās lomās :D Bet man prieks, ka skatīties tev gribas :)

0

13

aNgeL написал(а):

Un man joprojām ļoti patīk Diego

Diego pilnīgi atbilst vārdam - saldumiņš. Viņš tik jauks liekas un viņam ir tik patiess un labsirdīgs smaids.

aNgeL написал(а):

jo šis aktieris atšķiras no visiem citiem aktieriem, kurus redzēju galvenajās lomās

Viņš manuprāt ir pietiekoši izskatīgs, bet atšķiras ar to, ka viņam nav sešpaka, bet tāpēc viņš nav sliktāks par citiem. Un kā jau esmu teikusi agrāk, ka jo dabiskāki cilvēki būtu citiem kā piemērs, tad pasaule būtu laimīgāka un nedzītos pēc kaut kādiem ideāliem, bet paliktu tādi kādi ir.

0

14

0

15

http://s4.uploads.ru/t/kX6mb.jpg

Свернутый текст

http://s4.uploads.ru/t/DZGVf.jpg
http://s5.uploads.ru/t/UPfBl.jpg
http://s4.uploads.ru/t/i6obQ.jpg

0

16

0

17

0

18

Mani šie promo galīgi neientriģē!!!Pagaidām šķiet pavisam neintreresanti!Laigan Zurija būs galvenajā lomā!

0

19

Man vispār praktiski visām telenovelēm esošie promo neko neinteresēja. Promo manuprāt vispār ne par ko neliecina, jo ko var diži interesanti iepīt 15 sekundēs.Vienu no labākajiem promo bija telenovelei Amor cautivo ar labirintu, tie gan bija skaisti, piesaistoši.Bet esmu gandrīz pilnīgi pārliecināta, ka telenovele Que pobres tan ricos būs ĻOTI laba.

0

20

Nevar jau arī gaidīt, lai uzreiz pirmajos promo daudz parāda. Tā jau tas ir, ka pamazām sāk iepazīstināt skatītāju ar jaunu produktu un pakāpeniski promo būs garāki un tajos parādīsies varoņi.
Man arī vieni no mīļākajiem promo ir Amor cautivo. :) Un arī la mujer del Vendaval promo, man ļoti patika.. tur jutās mistērija.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Que pobres tan ricos (Televisa, 2014)