TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)


En otra piel (Telemundo, 2014)

Сообщений 1 страница 20 из 230

1

http://s9.uploads.ru/xyrzX.jpg

Citā ādā
Oriģināls: En cuerpo ajeno; El cuerpo del deseo
Pirmizrāde: 18. februāris
Sēriju skaits: 154
Dziesma: Laura Flores - En otra piel
Sižets: Divas pilnīgi dažādas sievietes - vecumā, ekonomiskajā situācijā, kultūras līmenī. Abas nepazīst viena otru, taču drīz vien viņas vienos kopīgs traģisks liktenis, kas savīsies pēc nāves.
Adriana ir vienkārša viesmīle bārā, no kuras gangsters Karloss vēlas saņemt samaksu par brāļa spēlēm. Viņa atraida vīrieša seksuālo šantāžu, Karloss mēģina viņu izvarot un nogalina.
Monika Serrano ir ļoti slavena pianiste, ar milzīgu bagātību. Viņa ir bijusi atraitne ar divām meitām, un nesen apprecējusies ar par sevi jaunāku vīrieti. Moniku nodos viņas pašas brāļa meita Elēna un mīļotais vīrietis. Viņa mirs abu rokās atstājot nāves briesmās savas meitas.
Šis ir mistēriju, mīlas un atriebības stāsts, kas aizkļūst tālāk par nāvi, kad divas sieviešu dvēseles apvienojas mistiska talismana dēļ un abām nāksies dalīt vienu ķermeni, lai meklētu taisnīgumu un liktu maksāt savām slepkavām.
Kad Monika mirst, viņas dvēsele atsakās pamest šo pasauli un atstāt meitas briesmās.
Pēc nāves Adriana pamostas morgā, kas nošokē Diego, kurš pirms dažām stundām redzēja sievieti mirstam savās rokās. Pārsteigums pārtop laimē, redzot mīļoto sievieti dzīvu, taču viņa noliedz, ka ir Adriana, bet gan Monika Serrano.
Diego tiek apsūdzēts Hasinto, Adrianas brāļa nāvē, un tiek iemests cietumā, jo Karlosam ir sakari ar policiju.
Uzzinot, ka Adriana nav mirusi, Karloss nolemj sniegt viņai mācību ļaunāku par nāvi. Viņš liek sievieti nolaupīt, aizvest pāri robežai kopā ar citām meitenēm, kuras piespiež nodarboties ar prostitūciju. Adriana, kas patiesībā ir Monika, darīs visu, lai aizbēgtu un atgrieztos pie meitām. Viņai izdodas aizdedzināt prieka māju un kopā ar citu jaunu meiteni aizbēg uz Losandželosu un sāk strādāt pašas mājā, lai pasargātu meitas.
Monika Adrianas ķermenī neatceras daudzas lietas un atmiņa pie viņas atgriežas lēnām. Pirmais, ko viņa atceras un jūt, ir tas, ka viņas meitas ir briesmās. Otrkārt, viņa vēlas atkal būt ar Herardo, savu vīru. Drīz vien viņa atkal atklās, ka viņš ir Elēnas mīļakais, un ka abi bija izplānojuši viņas nāvi un vēlas nogalināt Monikas meitas.
Tikmēr Diego iznāk no cietuma un dodas meklēt mīļoto sievieti.
Monika jaunajā ķermenī iekaro Herardo un padara viņu traku no mīlas un kaisles par spīti tam, ka sieviete pati ir šīs savaldzināšanas upuris.
Savukārt Diego beidzot atrod Adrianu-Moniku un sāk strādāt Serrano ģimenes vīna dārzā. Šeit sākas cīņa starp Moniku un Adrianu, jo arī viņas dvēsele atgriežas pievilināta Diego mīlas dēļ... http://forum.mybb.ru//nocopy.gif
Aktieru sastāvs:
Maria Elisa Camargo - Adriana Aguilar / Mónica Serrano
Laura Flores - Mónica Serrano / Adriana Aguilar
David Chocarro - Diego Ochoa
Jorge Luis Pila - Gerardo Fonsi
Vanessa Villela - Elena Serrano
Omar Germenos - Esteban
Plutarco Haza - Carlos Ricalde
Javier Gómez - Jorge Larrea
Silvana Arias - Maite
Adrián Carvajal - Ernesto Fonsi
Kendra Santacruz - Camila Serrano
Martín Barba - Ricardo Cantú
Jonathan Freudman - Gabriel Cantú
Marisela González - Selma
Karen Senties - Lorena Serrano
Gloria Peralta - Marta Cantú
Alba Raquel Barros - Doña Lupe
Beatriz Monroy - Vicky
Eduardo Ibarrola - Manuel Figueroa
Guillermo Quintanilla - Rodrigo Cantú
Víctor Corona
Yamil Sesin
Óscar Priego - Jacinto Aguilar
Alexandra Pomales - Valeria
Gala Montes - Emiliana Serrano

0

2

(Baumas!) Kandidāti galvenajai vīriešu lomai: David Chocarro (El Rostro de la Venganza),Rafael Amaya (El Señor de los Cielos) y Eugenio Siller (Una Maid en Manhattan), Fabian Rios (Corazon valiente)

http://i57.fastpic.ru/big/2013/0915/51/bdde393652b27e6abfdc922cc8e49851.jpg

0

3

Es noteikti un protams būtu par Dāvidu! Turklāt viņš jau gadiņu nav redzēts. Vienīgais, ka Arasēlija vecāka par viņu.
Visādi citādi, būtu forši, ja būtu Rafaels Amaja. Tad abi kopā otro reizi tēlotu pāri. Un vizuāli abi labi izskatās.
Lai gan arī Fabians labās lomās ir foršs.
Smagi :D

0

4

Ja no šiem piedāvātajiem tad Rafael Amaya un zināms, ka pārī ar Araseliju kā jau teici Enģelīt izskatās labi. Davids., Euhenio un Fabians ir jaunāki par Araseliju. Fabianu un Euhenio negribētu šajā lomā. Davids man liekas ļoti foršs, bet nedomāju, ka saderētu šajā lomā ar Araseliju.

0

5

Kad man likās, ka šajā versijā arī dvēseles mainīsies vīrietim, tad man uzreiz prātā ienāca, ka vislabāk ar šo lomu no esošajiem Telemundo aktieriem tiktu galā Dāvids. Un ja viņš būtu pārī ar Arasēliju, tad nebūtu pirmā reize, kad tēlo pārī ar par sevi vecāku sievieti. Bet pārī ar Maritsu Rodrigesu man nepatika tieši kā viņa izskatās labā lomā. Vizuāli nemaz tik slikti nebija..Bet kā jau vienmēr spriest var daudz ko, bet reāli viss atklājas, tikai kad sāc skatīties :D

0

6

aNgeL написал(а):

Kad man likās, ka šajā versijā arī dvēseles mainīsies vīrietim, tad man uzreiz prātā ienāca, ka vislabāk ar šo lomu no esošajiem Telemundo aktieriem tiktu galā Dāvids. Un ja viņš būtu pārī ar Arasēliju, tad nebūtu pirmā reize, kad tēlo pārī ar par sevi vecāku sievieti. Bet pārī ar Maritsu Rodrigesu man nepatika tieši kā viņa izskatās labā lomā. Vizuāli nemaz tik slikti nebija..Bet kā jau vienmēr spriest var daudz ko, bet reāli viss atklājas, tikai kad sāc skatīties :D

Vienkārši šeit man tieši liekas, ka abiem galvenajiem jābūt viena vecuma, vismaz vizuāli viena.

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Vienkārši šeit man tieši liekas, ka abiem galvenajiem jābūt viena vecuma, vismaz vizuāli viena.

Kaut kā es nespēju saprast, kā man liekas..Vispār man jau arī vienmēr patīk, kad sieviete ir jaunāka par vīrieti. Bet Arasēlija un Dāvids kā aktieri ļoti patīk. 5 gadu starpība nav it kā tik daudz. Un stāsts ir par daudz vecāku sievieti un jaunu vīrieti, tādēļ nav nekā slikta, ja viņa pārtop par jaunāku sievieti, bet vienalga tas ķermenis nedaudz vecāks par vīrieti.. Tā jau it kā ir telenoveles morāle - mīlestībai nav vecuma.
Ak, man laikam galvenais, lai ir labs sižets galvenajam pārim un ķīmija!
Lai nu kā - redzēs! Vienalga veidotāji izdarīs, kā paši gribēs.

0

8

Paziņots, ka Arasēlija neatveidos galveno lomu.
Kastingā dažādām lomām piedalījušās Karla Ernandesa, Patrīsija Manterola, Keitija Barberija, Maritsa Bustamante, Patija Alvaresa, Silvana Arias.

0

9

Pirmajā postā pievienots sižeta apraksts

Kaut kā es lasot, iztēlojos Arasēliju..Žēl, ka viņas šeit nebūs.

0

10

Sižets pēc manas gaumes, ar intrigu. Un, kad uzzināju, ka dvēsele mainīsies sievietēm es ļoti sagribēju, lai Arasēlija šeit ir. Bet diemžēl viņa šeit nebūs.

0

11

Jā, sižets Telemundo pēdējo gadu stilā. Šajā versijā izklausās, ka būs daudz vairāk mafijas un speciāli izraisītas slepkavības, action. Tiešām tuvāk La Venganza rimeikam, nevis ECDD. Un man patīk, ka galvenā varone pianiste. ECDD man ļoti patika, kad visus mājā biedēja Pedro klavierspēle, tik skaista melodija bija. Interesanti, vai Marisa arī kā pianiste darīs to pašu. Un ja viņas vīrs tiešām būs tāds slepkava, kā izklausās aprakstā, tad kā viņi varēs būt kopā?

0

12

aNgeL написал(а):

Un ja viņas vīrs tiešām būs tāds slepkava, kā izklausās aprakstā, tad kā viņi varēs būt kopā?

Es par to pašu iedomājos, varbūt, izrādīsies, ka viņš nebūs bijis slepkava, bet, ja būs tad tur es nezinu kā tas varēs atrisināties par labu attiecībām. ECDD man šķiet, ka bija tā, ka Isabella ielēja kaut kādas zāles krūzē ko dzēra andresa Garsijas varonis un, ka neskatoties uz viņa slimību tieši tas izraisīja viņa nāvi(būs man baigais kauns, ja kaut ko būšu sajaukusi, sen jau neesmu redzējusi telenoveli). Bet atkal Isabella bija tāda, ka es nespēju viņu ienīst, viņa nebija aukstasinīga. Varbūt arī šeit viss tiks pavērsts savādāk. Jo citādi es nesaprotu kā var iemīlēt savu slepkavnieku,

0

13

mmaarriiaa написал(а):

ECDD man šķiet, ka bija tā, ka Isabella ielēja kaut kādas zāles krūzē ko dzēra andresa Garsijas varonis un, ka neskatoties uz viņa slimību tieši tas izraisīja viņa nāvi(būs man baigais kauns, ja kaut ko būšu sajaukusi, sen jau neesmu redzējusi telenoveli).

Jā zāles viņai bija, kuras Andress iedeva, bet ja nemaldos, tad telenoveles otrajā daļā Izabella atzinās, ka nekad nekādas zāles viņam tā arī neiedeva.
Mani šajā jaunajā versijā intriģē arī šis varonis Diego. Izskatās, ka viņam ir piešķirta liela loma un pat nodēvēts par galveno varoni.
Bet šo gribu skatīties, tikai uztrauc aktieru sastāvs.

0

14

Ļaundares lomā Vanessa Villela

http://1.bp.blogspot.com/-4v30QP9G1XQ/UmgFQRn7NzI/AAAAAAAAuT4/LweKKxE6Jhk/s1600/vanessa.tiff

0

15

Interesanti gan, jo cik visi atceramies El cuerpo del deseo viņa bija Pedro meita, labā, bet redz tās pašas telenoveles rīmeikā, viņai ir iedota ļaunā loma. Nepārsteidza jau tas, ka viņai atkal ļaunā, bet gan tas ka atkal "tajā pašā stāstā"

0

16

Tā kā es tajā vairāk redzu La venganza, tad man asociējas ar to, ka viņa atveidos Sjačokes lomu.. Un tā bija viena no pirmajām ļaundarēm, kura man ļoti iepatikās.
Bet taisnība gan..interesanti, ka viņa ir bijusi El cuerpo del deseo un tagad šeit. Varbūt tā nav sagadīšanās.

0

17

A man atgādina grāmatu/ filmu The host, kur 2 personas dzīvojās vienā prātā... :D Bet vispār izklausās interesanti.. savādāk nekā ecdd.. Būtu interesanti paskatīties :)

0

18

Galvenajās lomās: Maria Elisa Camargo, David Chocarro. Galvenais ļaundaris: Jorge Luis Pila

0

19

Superīgi galvenie varoņi. Davids ir lielisks un ļoti pievilcīgs aktieris. Bet Marias Elisas foršā Patija veidoja tik aizraujošu pāri ar Eriku Porque el amor manda. PAr galveno ļaundari, interesanti, neesmu redzējusi Horhi nevienā negatīvā lomā. Kopuma man aktieri patīk, gaidu telenoveli.

0

20

Dāvids stāsta, ka jau tiek filmēti promo! Gaidu!! Gribas jau redzēt ātrāk aktierus. Žēl, ka šeit nav Sjačoke.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)