TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)


En otra piel (Telemundo, 2014)

Сообщений 41 страница 60 из 230

41

aNgeL написал(а):

Nezinu īsti kā tur bija ar ECDD, kas un cik daudz skatījās, bet noteikti zinu to,ka Rozalindu pazina pat tie, kas telenoveles neskatās - gan vīrieši, gan sievietes :D Bet tomēr ja tā padomā, tad Telemundo noveles vīriešiem ir interesantākas nekā Televisas.

Es vnk no visa savu paziņu loka ar kuriem esmu runājusi, tiem kas nekādīgi nav telenoveļu fani un ir ļoti kritiski pret tām, tiem patika ECDD. Rozalindu zināja visi, bet vai viņa patika visiem? Diez vai. ECDD tieši atšķīrās ar to, ka viņu skatījās un patika.

0

42

mmaarriiaa написал(а):

Es vnk no visa savu paziņu loka ar kuriem esmu runājusi, tiem kas nekādīgi nav telenoveļu fani un ir ļoti kritiski pret tām, tiem patika ECDD. Rozalindu zināja visi, bet vai viņa patika visiem? Diez vai. ECDD tieši atšķīrās ar to, ka viņu skatījās un patika.

Es domāju, ka varētu nosaukt ne tikai ECDD kā telenoveli kas patiktu tiem, kas ir kritiski pret telenovelēm, ja Latvijas kanāli biežāk pirktu tādas - savādākas telenoveles. Patiesībā, kad tā padomā, tad jābrīnās, ka vispār ECDD bija iepirkta.

0

43

aNgeL написал(а):

Es domāju, ka varētu nosaukt ne tikai ECDD kā telenoveli kas patiktu tiem, kas ir kritiski pret telenovelēm, ja Latvijas kanāli biežāk pirktu tādas - savādākas telenoveles. Patiesībā, kad tā padomā, tad jābrīnās, ka vispār ECDD bija iepirkta.

No tām kas Latvijā rādītas varu izcelt ECDD. Bet tā, protams, ir citas telenoveles kas patiktu visiem, ar to gan vairāk izceļas Telemundo.

0

44

Treileris

0

45

1. Otrajā sērijas daļā jau parādījās visādi foršie mistiskie brīži ar talismanu un spoguli.. Man ļoti patīk, kā uztaisīja, ka abas satikās, tik labi sapratās, nobildējās kopā un talismans palika pie Monikas. Interesanti, ka viņa to uzvilka viesību laikā. Ātri viss notiek. ECDD vismaz 10 sērijas ievads bija. Izskatās jau, ka šis beigās arī bija īstais trieciens, bet vai nu palaidu garām vai nu kaut ko nesapratu - treilerī bija, ka Monika tika noindēta, bet sērijā šo mirkli neieraudzīju. Jāskatās, kas būs tālāk.. bet spriežot pēc sižeta apraksta šim jābūt brīdim, kad abas mirst.

0

46

aNgeL написал(а):

1. Otrajā sērijas daļā jau parādījās visādi foršie mistiskie brīži ar talismanu un spoguli.. Man ļoti patīk, kā uztaisīja, ka abas satikās, tik labi sapratās, nobildējās kopā un talismans palika pie Monikas. Interesanti, ka viņa to uzvilka viesību laikā. Ātri viss notiek. ECDD vismaz 10 sērijas ievads bija. Izskatās jau, ka šis beigās arī bija īstais trieciens, bet vai nu palaidu garām vai nu kaut ko nesapratu - treilerī bija, ka Monika tika noindēta, bet sērijā šo mirkli neieraudzīju. Jāskatās, kas būs tālāk.. bet spriežot pēc sižeta apraksta šim jābūt brīdim, kad abas mirst.

Nevaru vien sagaidīt 2.sēriju. Man arī patika tā mistika. Tas vispār brīdis bija, kad Adriana gandrīz nokrita no balkona un Diego viņu noķēra un tad viņa kā traka meklēja savu kaklarotu. Man pilnīgi žēl palika, ka Adrianas dvēseles vairs nebūs, tā patika viņa ar Diego, tāpēc gaidu, ka Adrianas dvēsele sāks cīnīties par ķermeni un man patīk, kaDiego ir galvenais varonis. Un p'dējās minūtes kā Monika spēlēja, it kā izjuzdama visu kas notiek ar Adrianu. Bet man gan liekas, ka tas mazais galvas sitiens nevarēja Adrianu nogalināt, neliekas ticami, ka no šādas traumas var mirt. Herardo un Elenavispār idioti, es nesaprotu kā nav bail, ka pieķers. Un tas ir labi, ka viss ātri virzās uz priekšu un nav izvilkts sākums visam. Šajā sērijā neparādīja indēšanas brīdi, iespējams, to parādīs kādā citā brīdī.

0

47

2. Viss tik dinamiski..īpaši kad salīdzina Kantalīsijas dzīvi ar Adrianas. Tomēr Herardo ir līdzīgāks Izabellai nekā man likās. Es gaidīju, ka būs īsts ļaundaris, bet redzams, ka tāpat kā Izabella, arī viņš jūt kaut ko pret savu sievu un nevēlas nogalināt viņu. Bet visādi citādi nedomāju, ka viņš būs tikpat interesants un neparasts. Interesanti, kādas būs viņam ainas ar jauno Moniku, jo šobrīd nespēju redzēt Mariju Elisu un Horhi kā pāri, it īpaši, ja tik labi viņa izskatās ar Dāvidu.
Selma laikam ir ECDD Gaitana. Tikai tāda mūsdienīgāka un racionāla. Bet drīz vien nāksies viņai noticēt brīnumiem..
Forši, ka Monika aizsūtīja privātdetektīvu meklēt Adrianu. Nez tikai ko tas dos.
Visu laiku man nelika mieru doma, ka kaut kur redzēju aktrisi, kas tēlo Monikas meitu Kamillu. Domāju, ka varbūt kādā no Aztecas novelēm, jo tur ir līdzīga aktrise, bet izrādījās, ka šī aktrise tēloja Horhes Salinasa varoņa meitu Marisolu "La esposa virgen". Atceros, ka man ļoti patika šī meitene un tik dramatiski bija beigās.
Un visforšākās, protams, ir visas ainas, kur parādās Adrianas un Monikas saikne, un talismans.
Yey, un šeit arī ir no ECDD pārņemts uzticamais sargsuns!

0

48

http://1.bp.blogspot.com/-FvVx0LplZn4/UwYzi6UkyPI/AAAAAAAAxJo/rxsaESd8GeM/s1600/en.tiff

0

49

Skatos katru sēriju, bet neesmu publicējusi komentārus, jo esmu diezgan slinka uz komentēšanu. Ir smagi uzteikt sajūtas komentārā, jo tad ārkārtīgi plaši jāraksta. Kopumā šodien tik dramatiska sērija un tas fināls kā Adriana/Monika pamodās morgā un pārējie tādi šokā, viņai tieši taisījās veikt sekciju. Es raudāju līdzi kad meitas ieruadzīja Moniku mirušu, tik skumji tādi momenti, tas atsauc atmiņā savus mīļos, kas ir aizgājuši no šīs pasaules. Izskatījās, ka Herardo ir iemīlējies Monikā, un viņš tomēr izlēja to glāzi ar indi, un kā skatījās spogulī, sirdsapziņa viņam neatļāva un brīdī kad ieraudzīja Moniku mirušu viņš bija šokā, redzams ka pārszīvoja tajā brīdī. Bet kopumā pēc tam viņš kaut kā vienaldzīgs izskatījās kamēr pārējie raudāja, bet tomēr man likās, ka viņš juta, kaut ko pret Moniku un vēl tie vārdi, kad viņš aizkustinoši teica, ka atcerēsies brīžus ar viņu kā vislabāko savā dzīvē(vārds vārdā neatceros to tekstu, bet uz to pusi). Un kā suns juta, kas notiek ar Moniku, dzīvnieki ir ļoti jūtīgi, viņiem ir pārdabiskas spējas. Bet interesanti, ka Elena neatklāja Herardo, ka ir nogalinājusi Moniku. Bet viņš viņai pārmeta, tā ka kopumā viņš nav līdz galam ļauns, vismaz šobrīd nav. Smagi, man patīk Horhe un patīk arī Davids, bet abi nevar būt vienlaicīgi abi labie, galvenie varoņi :D Bet interesanti kā notiks beigās, vai nebūs tā, ka Monikas dvēsele pametīs Adrianas ķermeni, un atgriezīsies tikai Adriana(tā notika ECDD) vai arī paliks uz visiem laikiem(tur galvenā varone beigās šķiet gaidīja, vai teica, ka gaidīs meitiņu un man toreiz radās tāds priekšstas, kā tā otra dvēsele tajā bērnā atdzimtu), kā tas bija La venganza.
Bet tādas telenoveles un vispār tēmas kopumā man liek aizdomāties, kas notiek pēc nāves, varbūt, mēs visi reinkarnējamies jaunā dzīvībā, bet tikai neatceramies savu iepriekšējo dzīvi?!

0

50

Neesmu vēl redzējusi 4. sēriju, bet prieks, ka viss strauji notiek :) Tomēr gribas, lai ātrāk notiek dvēseļu maiņa, nevis gaidīt to visu 15 sērijas. Interesanti būs arī tālāk, jo pēc sižeta apraksta būs smagi notikumi Adrianai/Monikai.

mmaarriiaa написал(а):

Bet interesanti kā notiks beigās, vai nebūs tā, ka Monikas dvēsele pametīs Adrianas ķermeni, un atgriezīsies tikai Adriana(tā notika ECDD) vai arī paliks uz visiem laikiem(tur galvenā varone beigās šķiet gaidīja, vai teica, ka gaidīs meitiņu un man toreiz radās tāds priekšstas, kā tā otra dvēsele tajā bērnā atdzimtu), kā tas bija La venganza.

ECDD bij tā, ka vienlaicīgi ar Pedro aiziešanu, piedzima Anhelas bērns un tad bija tā, ka droši vien viņa dvēsele pārdzima. Vispār interesanti, ka ECDD vienā veidā beidzās, Venganza citā.. Grūti saprast, kā būs te. Vispār šobrīd grūti spriest, jo nekas īsti nav sācies :D Bet ECDD man Kantalīsija nepatika un īstais Salvadors bija vienaldzīgs, tāpēc man bija skaidrs, ko gribu beigās. Bet šeit man patīk gan Adriana, gan Monika. Var jau būt, ka dalot vienu ķermeni kaut kā mainīsies domas par katru no varonēm

0

51

aNgeL написал(а):

Bet ECDD man Kantalīsija nepatika

Nevarētu teikt, ka tā aktrise būtu neglīta, viņa ir simpātiska pēc sejas, bet viņa izskatījās tizla un arī bija raksturā tik tizla, man tā aktrise kopumā visās lomās tāda liekas. Un es vispār biju šokā par viņas pāri ar Mario Simarro, ka var abus tādus kopā salikt, un vēl tām mīlas ainām. Mario tomēr tāds vīrišķīgs, izskatīgs, bet viņa tāda pavisam dīvaina.

0

52

Man patika 4. sērija. Tomēr iespaidīgi, ka Monika zina, kas viņu nogalināja.. Vēl tik ilgi vilkās šis brīdis, Elēna paspēja visu pateikt ko domā. Un jau tajā pašā vakarā atskanēja mistiska klavierspēle! Forši! Žēl, ka suns nevarēja mājā iekļūt. Bet vispār īsti nav bijušas tuvas ainas starp Moniku un suni. Žēl.
Forši sanāca ar to autopsijas mēģinājumu un "Adrianas" pamošanos.
Un tik šausmīgi nogalināja Hasinto.. Šausmas, ka ir tādi cilvēki, kuri dara tādas lietas pat bez jebkāda iemesla..
Protams, gribas ātrāk nākamo sēriju.. Interesanti, kā Adriana jutīsies un tml.. (par spīti tam, ka jau ne pirmo reizi tādu sižetu skatos)

0

53

1. Otrajā sērijas daļā jau parādījās visādi foršie mistiskie brīži ar talismanu un spoguli.. Man ļoti patīk, kā uztaisīja, ka abas satikās, tik labi sapratās, nobildējās kopā un talismans palika pie Monikas. Interesanti, ka viņa to uzvilka viesību laikā. Ātri viss notiek.

Es arī beidzot sāku skatīties. Pirmais iespaids labs, tiešām saistoša liekas ar mistikas piedevu. Interesanta doma par to, ka talismans viņas vieno un ka tagad Monika redz uzplaiksnījumus no tā, kas notiek ar Adrianu...es pat teiktu, ka tas ir biedējoši pēkšņi atskārst ko tādu :D
Un vēl izrādījās, ka Adriana ir mēnessērdzīga....es nespēju sākumā noticēt, ka tā ir tiešām viņa, kas domā kāpt pāri balkona malai :D Hmmm...interesanti vai viņa tā mēdza staigāt arī ar talismanu vai arī tas vinu no tādiem gājieniem pasargāja  :unsure:

Klau, meitenes, a kur jūs skataties šīs sērijas? Es skatos youtube, bet tur ne visas daļas katrai sērijai ir, tad nu sanāk, ka daļu nemaz neredzu :(

0

54

sigsaster написал(а):

Hmmm...interesanti vai viņa tā mēdza staigāt arī ar talismanu vai arī tas vinu no tādiem gājieniem pasargāja

Man liekas, ka jā. Jo talismans bija domāts, lai pasargātu viņas klaidojošo dvēseli, un cik sapratu, tad runa bija tieši par to,ka viņa mēnesserdzīga.

0

55

6. Njāa.. Šī novele daudz nopietnāka par ECDD. Un tuvināta Telemundo pēdējo gadu kriminālajam stilam. Skatījos šodienas sēriju un atmiņā atsauca Patronu (vispār tā noilgojos jau), to periodu, kad mocīja Gabrielu. Šeit arī Adrianu/Moniku gaida smagas lietas. Tas pretīgais Karloss. Ļoti ceru, ka viņam būs kārtīgs sods. Un tās abas meitenes, kas kopā ar Adrianu arī nabadzītes..
Elēna šķiet daudz ļaunāka nekā bija Andress Korona.
Man tā gribas, lai Monika un Diego iemīlas. Bet bail, ka tomēr Monikai būs stāsts mīlestība tikai ar Herardo. No otras puses, ja gan Monika, gan Adriana iemīlētos Diego, tad būtu smagi noteikt, ar ko man gribētos, lai viņš beigās paliek un tml. Būtu viss daudz sarežģītāk.

0

56

aNgeL написал(а):

6. Njāa.. Šī novele daudz nopietnāka par ECDD. Un tuvināta Telemundo pēdējo gadu kriminālajam stilam. Skatījos šodienas sēriju un atmiņā atsauca Patronu (vispār tā noilgojos jau), to periodu, kad mocīja Gabrielu. Šeit arī Adrianu/Moniku gaida smagas lietas. Tas pretīgais Karloss. Ļoti ceru, ka viņam būs kārtīgs sods. Un tās abas meitenes, kas kopā ar Adrianu arī nabadzītes..
Elēna šķiet daudz ļaunāka nekā bija Andress Korona.
Man tā gribas, lai Monika un Diego iemīlas. Bet bail, ka tomēr Monikai būs stāsts mīlestība tikai ar Herardo. No otras puses, ja gan Monika, gan Adriana iemīlētos Diego, tad būtu smagi noteikt, ar ko man gribētos, lai viņš beigās paliek un tml. Būtu viss daudz sarežģītāk.

Diezgan šausmīgi, es negribu ticēt, ka tas kroplis Karloss izvaros Moniku. Bet nezinu, kas viņu spētu apturēt, jo Monika jau nekā nevar šādā stāvoklī pretoties. Ir pilnīgi skaidrs, ka šī telenovele būs ar smagu sižetu, bet, ja Patronu izturēju, šo arī izturēšu, domāju, ka brutālākas ainas kā Patronā nebūs.
Un Elēna pateica, ka Herardo ir nogalinājis Moniku, interesanti, kā tas virzīsies tālāk. Vispār par tiem pāriem ir sarežģīti, man patīk abi aktieri, gan Davids, gan Horhe, bet labāk tomēr gribētu, lai ir kopā ar Diego varoni,

0

57

1.

Vizuāli ļoti piesaistoši pagaidām! Klavieres, Monikas elegantie tērpi, viss tā "pa smuko" :)

Salīdzinot ar ECDD man patīk, ka šeit ir vairāk izstrādāta tā mistiskā daļa. ECDD īsti nebija iemesla, kāpēc viss notika tā, kā notika. Šeit viņas satikās, tas talismans, kas palika pie Monikas... Ir sava pārdabiskā loģika. :)

Horhes varonis riktīgs ļaunītis būs, jā? :( Mani Adrianas džeks nemaz nepiesaista...

Un ļoti gaidu, kāda būs Marija Elisa ar Monikas dvēseli, jo Adriana tiešām ļoti Pato līdzīga (ak, man lielā PEAM nostaļģija).

0

58

7. Wow.... Herardo tiešām nošāva to advokātu? Es jau sabēdājos, ka viņš nebūs ļauns :D
Forši, ka Monika pazīst to tiesnesi un jau sāka likt lietā zināšanas. Interesanti, cik sēriju aizņems visa šī bordeļa daļa.
Man patīk, ka Selma turpina meklēt info, grib atrast Adrianu.

0

59

Smaga sērija, ļoti ceru, ka bordeļa etaps ātri beigsies. Man arī patika kā Monika sāka runāt ko zin par to pretīgo izvirtuli. Marijai Elisai ļoti labi sanāk tēlot, man pilnīgi liekas, ka viņai sanāk diezgan līdzīgi izturēšanās, tēlošana kā Laurau Floresai.
Tomēr Herardo nebūs labais, jo nošāva to advokātu. Un Diego uzzināja, kur ir "Adriana", tagad viņš vēl vairāk gribēs izkļūt no cietuma un izglābt Adrianu.
Un kā tas sunītis skumīgi gulēja pie kapa. Bet vai suns bija uz bērēm? Tāds jautājums, jo tad viņš zinātu, kur it kā ir paglabāta Monika un tāpēc tur skrietu. Bet tā citādi nezinot kur ir paglabāta viņš nemaz nevarēja skriet, jo nevarēja sajust , ka viņa tur ir, jo apglabāts ir tikai ķermenis, dvēsele ir dzīva.

0

60

mmaarriiaa написал(а):

Marijai Elisai ļoti labi sanāk tēlot, man pilnīgi liekas, ka viņai sanāk diezgan līdzīgi izturēšanās, tēlošana kā Laurau Floresai.

Pirms notika dvēseļu apmaiņa, biju lasījusi rakstu, ka Marija Elisa mācās Lauras žestus un tamlīdzīgi, un tāpēc automātiski sāku tam ļoti pievērst uzmanību un man arī liekas, ka viņai labi izdodas. Jo piem. Simarro tēlojumā vispār neredzēju neko kopīgu ar Andresu Garsiju.

mmaarriiaa написал(а):

Un kā tas sunītis skumīgi gulēja pie kapa. Bet vai suns bija uz bērēm? Tāds jautājums, jo tad viņš zinātu, kur it kā ir paglabāta Monika un tāpēc tur skrietu. Bet tā citādi nezinot kur ir paglabāta viņš nemaz nevarēja skriet, jo nevarēja sajust , ka viņa tur ir, jo apglabāts ir tikai ķermenis, dvēsele ir dzīva.

Man liekas, ka tas scenārija loģikas trūkums :D Jo suns šeit izmantots kā tēls, kurš atpazīs dvēseli un attiecīgi māk vai nemāk atrast kapu, bet viņam jāzina, ka Monika "dzīva".

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)