TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)


En otra piel (Telemundo, 2014)

Сообщений 81 страница 100 из 230

81

mmaarriiaa написал(а):

Valērijai tā kā par vecu būtu.

Ja nu kas..Monikas mājā tur vēl ir otrais brālis, kurš brīvs :D

0

82

aNgeL написал(а):

Ja nu kas..Monikas mājā tur vēl ir otrais brālis, kurš brīvs :D

Tu domā to, kuram Elēna piecirta? Man šķiet tam kaut kādas simpātijas ir ar otru Monikas meitu, lai gan otra Monikas meita gan šķiet vēl tā maziņa, priekš kaut kādām nopietnām attiecībām.

0

83

aNgeL написал(а):

P.S. Pasē varēja ieraudzīt Adrianas dzimšanas datus: 09.04.1989

oo, mēnesi un dienu jaunāka par mani tikai :D

aNgeL написал(а):

Interesanti, kas būs tālāk..diez vai viņu paņems strādāt par šoferi

hihihihi, jāa... :D Man arī ļoti interesanti, kā Adriana iefiltrēsies viņu dzīvē. Laikam visticamāk būtu uzņēmumā, bet tad grūti tikt pie kontakta ar meitenēm.
Ceru, ka tiešām beidzot Monika pieņems, ka pasaulse acīs ir Adriana, citādi jau muļķīgi, ka visu laiku saka visiem, ka ir mirusi pasaulslavena pianiste...

Tas ugunsgrēks... Nu reāli kur prāts aizdedzināt istabu, no kuras netiec ārā? Cerot, ka laicīgi atnāks Karloss? Un ja nē? N;e, nu, protams, ka viss beidzās labi, bet nu risks neloģiski liels...

Отредактировано Paloma (04.03.2014 23:22)

0

84

Paloma написал(а):

Laikam visticamāk būtu uzņēmumā, bet tad grūti tikt pie kontakta ar meitenēm.

Nu jāa.. bet tieši tādēļ man arī neliekas, ka būs uzņēmumā. Jo tad būs tālu no meitenēm un tālu no mājas ar visām klavierēm un tml.. Bet vienlaicīgi jābūt kaut kam, lai tuvumā ir Herardo, kuru iekarot..

Paloma написал(а):

Ceru, ka tiešām beidzot Monika pieņems, ka pasaulse acīs ir Adriana, citādi jau muļķīgi, ka visu laiku saka visiem, ka ir mirusi pasaulslavena pianiste...

Tas ir vienīgais, kur viņai trūkst saprāta. No vienas puses jau smieklīgi redzēt citu reakcijas šādos brīžos.

Paloma написал(а):

Tas ugunsgrēks... Nu reāli kur prāts aizdedzināt istabu, no kuras netiec ārā? Cerot, ka laicīgi atnāks Karloss? Un ja nē? N;e, nu, protams, ka viss beidzās labi, bet nu risks neloģiski liels...

Alternatīva bija gaidīt, kad atnāks Karloss un atkal fizisku kaitējumu nodarīs...Bija jau jocīgs viss šis ugunsgrēks, bet nu... Forši bija, kā tā otrā bāra leti aizdedzināja :D

0

85

11.
Nezinu vai savulaik to biju pārtinusi, bet forši bija ieraudzīt atmiņu ainas Monikai ar suni. Vismaz ieraudzīju, ka abi tiešām draudzējās.

Forši..Gan Mario, gan Diego izdzīvoja. Bet skaisti Diego aizstāvēja viņu.. Taisni kā supervaronis. Atšķirībā no lupatas Herardo, kurš tikai pielien Elēnai.

Tas telefonzvans bija fantastisks :D Selmas seja! atskaitot to, cik neprātīgi un muļķīgi bija zvanīt un pavēstīt pasaules priekšā, ka viņa ir Monika. Bet gan jau kā Selma, arī pārējie to uztvēra kā kāda ļauno jociņu. Bet varbūt kādreiz nākotnē tiks izmantots šis ieraksts, kad pētīs, kas ir Adriana.

Un abas beidzot satikās. Interesanti, kas būs tālāk. Ko Adriana teiks un tml.

0

86

11

aNgeL написал(а):

Forši..Gan Mario, gan Diego izdzīvoja. Bet skaisti Diego aizstāvēja viņu.. Taisni kā supervaronis. Atšķirībā no lupatas Herardo, kurš tikai pielien Elēnai.

A mani joprojām pilnīgi neitneresē Diego un es visu pārtinu. :D Par Herardo arī neesmu sajūsmā, bet vēl norakstījusi arī neesmu. Bet vispār kkā Horhem neveicas ar lomām pēdējā laikā - tādi kaut kādi neizdevušeis vīrieši... :D

Ai , tas zvans uz Selmas studiju mani nokaitināja. Ok, es saprotu, ka Monikai trauma nonākot svešā ķermenī utt., bet nu tak vienreiz pieņem to un sāc izturēties adekvāti! Nevis uzvedies kā vājprātīgā meitu priekšā, un vēl vājprātīgāka , zvanot Selmai uz studiju un visas pasaules priekšā paziņojot, ka ir Monika. Un beigās arī tāda tip, ka Selma zina, kas viņa ir, domājot, ka atpazīst Moniku... ahhhhhh. Ceru, ka drīz viņa savāksies tomēr.

0

87

Telemundo lapā vairs nevar skatīties sērijas :( Noskatījos citā lapā. Man Monikas ir ļoti žēl, visu sēriju bija žēl, viņa nabadzīte, tik izmisusi. Un noskatījos avanci uz rītdienu, tur viens tik foršs kadrs, Maria Elisa patiesi lieliski tajā tēlo.

0

88

Telemundo ir ķēmi :(

Ai , man ir par maz ar vienu šī seriāla sēriju dienā. :D Gribas redzēt, kas tālāk notiks visu laiku!
Šī Selma forša.. man daudz labāk patīk par Gaetanu. :D Tik skeptiska pret paranormālo, tik normāli moderna, bet nāksies noticēt.
Joprojām interesanti, ko Monika izdomās, lai iefiltrētos savas ģimenes dzīvē. Un ļoti gaidu tikšanos ar Herardo - gribu redzēt, kāda viņiem ķīmija. Jo šodien vēl, kad tās Monikas atmiņas parādīja, kad viņa viņu ieraudzīja mašīnā - nu es nez, man tāaaa patīk īstā Monika kopā ar Herardo!
Eh, un nevarēju neatcerēties pirmo Izabellas un Salvadora tikšanos... :)

0

89

Paloma написал(а):

Šī Selma forša.. man daudz labāk patīk par Gaetanu.  Tik skeptiska pret paranormālo, tik normāli moderna, bet nāksies noticēt.

Es nevaru pateikt, kura man labāk patīk, jo Gaitana bija tik jocīga. Un ar saviem Burito un tml :D
Bet Selma tiešām ļoti forša ar savu modernismu un skepsi. Aktrise labi tēlo visas pārsteigumu utt. ainas.

0

90

Šodienas sērija bija TIK lieliska. Lieliska aktierspēle no Marijas Elisas un Selmas. Es biju sajūtu varā skatoties viņu ainas, mani tas aizkustināja. Un tagad skaidrs kāpēc Monika visiem apkārt kladzināja, ka ir Monika, jo viņa tiešām neko neatcerējās, viņa pat nezināja, ka ir mirusi, neatceras kā nomira, tikai to, ka jāpsargā meitas. Un tas brīdis ieraugot savu kapu. Man tāpat kā Palomai, ar vienu sēriju ir krietni par maz, mani ir ļoti aizrāvusi šī telenovele. Slema man ļoti patīk, bet Gajetana arī patika, jo Gajetana man uzdzina smieklus, viņa bija tāda komiska.

0

91

Jā, sērija bija savaldzinoša.. Ar visu to, kā Monika centās pierādīt, ka tā ir viņa.. tā klavierspēle, hipnoze un kapsētā.. Par to, ka viņa nezināja, ka ir mirusi un neatceras lietas, man gan bija skaidrs jau sākotnēji.. Tas tikai nemaina to, ka viņa uzreiz nesaprata, ka atrodas citā ķermenī. Bet jebkurā gadījumā - telenovele pagaidām ir forša.. Daudz interesantāk vērot šo posmu līdz viņa iefiltrēsies ģimenē nekā tas bija ar Salvadoru..

Par Mariju Elisu tiešām prieks. Prot atveidot divas dažādas lomas vienā telenovelē.

0

92

aNgeL написал(а):

Daudz interesantāk vērot šo posmu līdz viņa iefiltrēsies ģimenē nekā tas bija ar Salvadoru..

Jā, te nu 100% jāpiekrīt! :)

Ah, tas brīdis, kad Monika spēlēja un Selma aptvēra, ka tā tiešām ir viņa - fantastiski!

Es jau cerēju, ka hipnozes laikā atcerēsies arī par Elēnu, bet laikam par agru vēl tam... Pavisam smadzenes viņai no šoka šo info nobloķējušas.

0

93

Pēc sižeta Monika gribēs būt kopā ar Herardo, bet nav jābūt nekādam super gudrajam, lai saprastu, ja testamentā viss paliek Herardo, tad viņš ir atbildīgs par tā sagrozīšanu, un uzreiz ir skaidrs, ka ir labuma meklētājs. Kopumā sērija nebija slikta, bet nebija tik interesanta kā citas. žēl Valērijas, viņa nevar tikt pāri tam kas notika, bet pagājis jau arī pārāk mazs laiks. Man gan liekas dīvaini, pēkšņi ierodas ounduris Karloss, punduris salīdzinot ar to kruto, ko nogalināja un ir cietuma valdnieks. Gaidu viņa tikšanos ar Diego. Elena gan ir maita, man pilnīgi nepatika pret šo varoni, kaut kā riebumu izsauc. Piem, Ptraonā, lai gan Antonija bija īsts sātans, bet viņa bija tik lieliska, man viņa tā patika, bet šī Elena, fuj.
Vismaz tagad zināms, kā Monika iefiltrēsies Serrano ģimenē.

0

94

mmaarriiaa написал(а):

Vismaz tagad zināms, kā Monika iefiltrēsies Serrano ģimenē.

Pag, es kaut ko palaidu garām? :D

Njā, jocīgi, ja Monika tagad nesapratīs, ka kaut kas nav tīrs ar Herardo...

Ai, tā Valērija mani kaitina :P nē, nu, es jau varu saprast visu it kā, bet... es nez... telenovelēs kaitina tik vājas varones... Pat ne jau tas, ka netiek pāri pārdzīvotajām šausmām, bet viņa vnk supertrauslais ziediņš kkāds...

0

95

Paloma написал(а):

Pag, es kaut ko palaidu garām? :D

Es vienkārši noskatījos avanci :D

0

96

mmaarriiaa написал(а):

Es vienkārši noskatījos avanci

haha, skaidrs! Es jau nobijos :D

0

97

15.

Vispār šis gājiens no Elenas un Herardo puses bija visai muļķīgs. Tā ir, kad mantkārība aizmiglo skatu. Būtu vismaz kaut kā, ka māja paliek meitenēm, un akciju mazāks procents Herardo, lai taisnīgāk kaut kā. Jo šādā situācijā loģiski, ka apstrīd, un loģiski, ka meitām pienāktos vairāk.

Interesants veids, kā iefiltrēties mājā. Tāds visoptimālākais laikam - gluži par kalpotāju jau neietu, bet uzņēmumā netiktu pie meitām. Eh, vienīgi atkrīt nepieciešamība piespiedu kaŗtā pavadīt laiku ar Herardo, kā ECDD bija Izabellai ar Salvadoru. (Un jā, man arvien vairāk nāk virsū nostaļģija pēc ECDD).

Ooj, bet Monikai tikai vajadzētu uzzināt, ar kādu tiesnesi ir darīšana Kamilai... :D

0

98

16.
Ai, tik skaisti emocionāla sērija! :love: Gan Monika ar Herardo, gan ar Emiliānu - un no Marijas Elisas tāds gaišums staroja šajā sērijā! Pilnīgi noskaņojumu un pašsajūtu uzlaboja! ^_^

0

99

17. Ak, tā gribas, lai ātrāk Monika uzzina, kas ir nodevēji...
Bet šobrīd vismaz var papriecāties, ka ātri uzzināja, ka tiesnesis tuvojas Kamillai.

0

100

17.

haha, nepagāja ne divas sērijas, kad Monika uzzināja ar par tiesnesi. :D Forši!

Ai, man arī gribas, lai ātrāk uzzina par nodevību! Un lai atceras visu kārtīgi par Elēnu... bet nabadzīte.. tā uzticas viņiem..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)