TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)


En otra piel (Telemundo, 2014)

Сообщений 101 страница 120 из 230

101

18.

Aaah, sērijas beigas ideālas! :love: Man šķiet tur lielu gribasspēku un skaļu veselo saprātu vajag, lai pēc tādām atmiņām nemestos ap kaklu Herardo, sajūtot pieskārienu un dzirdot balsi :D

Bet protams... anonīmā vēstule Elēnai, kas vēl tikai nopriecātos, ja ar meitenēm kkas notiktu... :( ātrāk kaut atklātu, kāda maita viņa ir!

0

102

Es pagaidām sajūsmā par šo telenoveli, labprāt skatītos kādas 10 sērijas uzreiz, nevis tikai vienu. Monikai ar Herardo ir manuprāt ir lieliska ķīmija.

0

103

Es jau arī nevaru sagaidīt, kad atklās, kāda ir Elēna. Manuprāt, viņai sejā jau var redzēt, ka ir ļauna..
Bet Monika par spīti savam vecumam, tomēr ļoti naiva. To varēja ievērot, gan kad viņa bija savā ķermenī, gan arī tagad..Ka viņa visā, pirmkārt, redz labo, tikai diemžēl tiklīdz vairs neesi tik svarīgs cilvēks, tad apkārtējiem sāk krist maskas no sejas. Salvadors/Pedro no ECDD gan bija tāds ļoti nopietns un stingri gāja uz saviem mērķiem, pašpārliecināts, ne no kā nebaidījās. Monika gan tāda pūkaina..Interesanti tā pavērot, cik dažādi raksturi varoņiem.

P.S. Valērija un Diego arī varētu būt labs pāris :)

0

104

Man gribas nokomentēt to baseina brīdi tomēr :D Nezinu, varbūt, Monikai ir ieradums peldēties kailai, bet nu tomēr, peldēties kailai tur, kur jebkurš var ieraudzīt un vēl otrkārt, ja to dara vēl cilvēks ne no ģimenes, bet gan no personāla man liekas dīviani :D Un Monika vēl tādā šokā, ka Herardo viņu ieraudzīja, bet nu sorry, tur drīzāk būtu šoks, ja neviens neiraudzītu :D Un jā, Monika tāda pa gaisu, ļoti labestīga, bet tagad to vēl var saprast, viņa atkal kopā ar savu mīļoto ģimeni un Herardo, kurā līdz ausīm iemīlējusies, kad visu uzzinās, tad gan viņa pārvērtīsies, piem, kad viņa bija bordelī, tur gan varēja redzēt viņas nopietnumu un izveicību.
Mani Valērija sāk kaitināt patiesībā, es ceru, ka tā nebūs, bet man aizdomas, ka viņa samīlēsies Diego. Man tagad ir dillema, man patīk Monika gan ar Herardo, gan ar Deigo. Ar Herardo, jo ar viņu viss vizuālais izskats un ķīmija liekas super, bet pats Herardo kā varonis, gan nekur neder. Bet Deigo gan izskatīgs, gan kā cilvēks labs.
Bet tas gājiens ar vēstules iemešanu un paziņošanu, ka tas tiesnesis ir mēsls, man likās tik bērnišķīgs gājiens tomēr. Tur vajadzēja uzreiz augstāk visu jau darīt, aizsūtīt vēstuli viņa priekšniekiem un sarakstīt tur visvisādus faktus, lai viņu iznīcinātu, vai kaut vai Monikai ar Selmu izspēlēt to, ko izpēlē Herardo un Elenas komanda, nofilmēt visu un aizsūtīt tālāk.
Un tā Elena izrādās ir ne tikai Monikas, bet arī viņas vīra slepkava, es tomēr brīnos kā viņa vēl nav atklāta pa šo laiku, jo piekrītu, viņa no malas vien izskatās ļauna, un vispār man viņa ļoti nepatīk. Brīnos, ka viņu vienmēr pieķer tā kalpone, bet pārējie nē. Un vēl Harado ar Elenu ir tik nepiesardzīgi un neskaitot to, ka mājā kopā pavada laiku, kur jebkurš var pieķert, bet to dara arī nekur citur kā baseinā, nezinu vai nu idioti, vai arī ķer kaifu no adrenalīna, ka kāds var pieķert.

Отредактировано mmaarriiaa (15.03.2014 16:22)

0

105

19.

Ah, kas par sēriju! :love:
Nabaga Monika mokās savā mīlestībā un iekārē pret Herardo - tik forši to parādīja! Un man ļoti patika arī, kā parādīja, kā viņa "ievērtē" savu jauno ķermeni, gadu neskartu.

mmaarriiaa написал(а):

Man gribas nokomentēt to baseina brīdi tomēr  Nezinu, varbūt, Monikai ir ieradums peldēties kailai, bet nu tomēr, peldēties kailai tur, kur jebkurš var ieraudzīt un vēl otrkārt, ja to dara vēl cilvēks ne no ģimenes, bet gan no personāla man liekas dīviani  Un Monika vēl tādā šokā, ka Herardo viņu ieraudzīja, bet nu sorry, tur drīzāk būtu šoks, ja neviens neiraudzītu

Nuu, ja tas ļoti vēlu vakarā, tad varēja arī neiedomāties, ka kāds vēl negulēs un vazāsies apkārt. Turklāt tā reāli jau nav no kā baidīties, ka ieraudzīs - Herardo vienīgais vīrietis mājā, un viņai nevarētu būt īpaši iebildumi, ka viņš viņu redz. :D

mmaarriiaa написал(а):

Un vēl Harado ar Elenu ir tik nepiesardzīgi un neskaitot to, ka mājā kopā pavada laiku, kur jebkurš var pieķert, bet to dara arī nekur citur kā baseinā, nezinu vai nu idioti, vai arī ķer kaifu no adrenalīna, ka kāds var pieķert.

Elēna šķiet tiešām ķer adrenalīnu - un Herardo vnk ir vŗiietis un piekāpjas, pat ja sākumā ar veselo saprātu pretojas. Bet jā, tas izgājiens baseinā bija pavisam riskants.

mmaarriiaa написал(а):

Mani Valērija sāk kaitināt patiesībā, es ceru, ka tā nebūs, bet man aizdomas, ka viņa samīlēsies Diego. Man tagad ir dillema, man patīk Monika gan ar Herardo, gan ar Deigo. Ar Herardo, jo ar viņu viss vizuālais izskats un ķīmija liekas super, bet pats Herardo kā varonis, gan nekur neder. Bet Deigo gan izskatīgs, gan kā cilvēks labs.

Mani atkal mazāk kaitina Vale, bet vairāk žēl paliek viņas... Un es kāreiz atgad esmu par viņu un Djego kā pāri.
Nezinu, priekš Monikas viņš tāds.. nezinu.. man neinteresants.
Un Herardo man par spīti visam patīk. Laikam jo ik pa brīdim tomēr parādās, ka viņam tiešām bija jūtas pret Moniku - kaut vai šodienas sērijā, kad runāja ar Moniku par Emiliānu un kā atgādina Moniku utt. :) Pret Elēnu viņam ir kkāda apsēstība vnk...

Un vēl man ļoti patika Monikas un Kamilas saruna/strīds - tik emocionāli! Eh, bet traki, kad Kamila netic par tiesnesi.. :s bet nu jā, šis tādu masku uzlicis labā tēvoča...

Tiešām ir kāda prostitūta, kas par lielu naudu parakstās uz ļoti iespējamu vardarbību pret sevi, sišanu utt? Nu pieņemsim... :D Es domāju, ka tāpēc vien Monikai un Selmai tāds plāns neienāktu pat prātā, jo tas nozīmētu, ka vēl kādai nāktos ciest no viņa...

0

106

Paloma написал(а):

Mani atkal mazāk kaitina Vale, bet vairāk žēl paliek viņas... Un es kāreiz atgad esmu par viņu un Djego kā pāri.

Man  viņas arī ir žēl, bet man tieši negribas viņu pārī ar Diego, tāpēc sāk kaitināt tā iespējamība, ka viņai ar viņu kas izveidojas. Jo man gribas Diego ar Moniku. Bet aktrisei ļoti labi sanāk tēlot Valērijas lomu, tiešām ticami.

Paloma написал(а):

Tiešām ir kāda prostitūta, kas par lielu naudu parakstās uz ļoti iespējamu vardarbību pret sevi, sišanu utt? Nu pieņemsim... :D Es domāju, ka tāpēc vien Monikai un Selmai tāds plāns neienāktu pat prātā, jo tas nozīmētu, ka vēl kādai nāktos ciest no viņa...

Ja šis plāns būtu Monikai ar Selmu tur jau nevajag, lai viņš sāktu vardarbību, pietiktu ar pašu sākuma brīdi, ka satiekas ar prostitūtu, un to vien nofilmējot būtu labs kompromāts.

Отредактировано mmaarriiaa (15.03.2014 22:59)

0

107

Paloma написал(а):

Ah, kas par sēriju! :love:
Nabaga Monika mokās savā mīlestībā un iekārē pret Herardo - tik forši to parādīja! Un man ļoti patika arī, kā parādīja, kā viņa "ievērtē" savu jauno ķermeni, gadu neskartu.

Piekrītu, man arī patika tas moments :)

0

108

20.

Aaaaaahhhhh. Sen man telenovele tādas izjūtas nebija izraisījusi! :D :love:

Un man patīk, ka Monika zināmā mērā "saplūst" ar Adrianu, vai es pat nezinu, kā to pateikt... Var just, ka viņa kļūst ne tik... savaldīga, mierīga un "monikīga". Tāda dzīvīgāka - un kur nu vēl jaunā ķermeņa "bonusi". :D

0

109

21.
Kas par skūpstu!!!!!!!! Tas skūpsts izskatījās tā, ka nevis skūpstītos aktieri, bet tas notiktu realitātē, tik īsti, tik kaislīgi, emocionāli - uzvara nominācijā labākais skūpsts :D
Man tomēr patika telenoveles beigās, ka Monika pateica Herardo kā viņš tik ātri aizmirsa savu sievu, jo citādi bija pa mākoņiem un tagad tā reāli viņam uzdeva jautājumu. Un nākamās sērijas avance tik intriģējoša.

Es, protams, tinu daļu sērijas, un iespējams palaidu garām šo visu par ko man ir šaubas -  bet tomēr ir dīvaini par to pieņemšanu darbā kā skolotāju, Elena aizdomīga, zvana iepriekšējiem "darba devējiem" bet vai viņa maz Monikai ir jautājusi, lai parāda pasi, izglītības dokumentus, bankas kontu uz ko pārskaitīt naudu? Viņu ieteica Selma, bet tomēr. Tad, kad Salvadors pieteicās kā šoferis tas bija tāds darbs, kur var tikt daudz, daudz vieglāk nekā par skolotāju, lai gan neatceros, vai viņš bija dabūjis vadītāja apliecību. :D
Bet tā kopumā mani aizrāvusi šī telenovele.

0

110

mmaarriiaa написал(а):

lai gan neatceros, vai viņš bija dabūjis vadītāja apliecību.

Ai, zin kā telenovelēs ar šīm vadītāju apliecībām.. Varoņi vienmēr kaut kā izdomā, ka vajag apliecību, pašmācības ceļā pāris prakses un apliecība rokā :D Nezinu..varbūt Meksikā tas tiešām tā :D

Jāa... Skūpsts lielisks! Malači aktieri! Bet vienalga ārpus šīs ainas Herardo man nepatīk.. Viņa būtība un raksturs. Varbūt vienkārši apnika visās telenovelēs redzēt Horhi Luisu.. Jo reāli tak pēdējos pāris gados viņš visās telenovelēs pēc kārtas.. Turklāt vēl es kāreiz šīs pēc kārtas arī skatījos :D

Ceru, ka kādreiz, kad Monika uzzinās par Herardo un Elēnas nodevību, viņa atriebības/pavedināšanas nolūkos sāks izmantot Adrianas ķermeni, lai ģērbtu viņu smuki.

0

111

mmaarriiaa написал(а):

Kas par skūpstu!!!!!!!! Tas skūpsts izskatījās tā, ka nevis skūpstītos aktieri, bet tas notiktu realitātē, tik īsti, tik kaislīgi, emocionāli - uzvara nominācijā labākais skūpsts

o jāaaa!!! Un tā interesanti vēl parādīja pa vidam ar īsto Moniku, un kaut man iepriekš ļoti patika, kā īstā Monika ar Herardo izskatās, bet tagad ar "jauno" Moniku daaaaudz labāk - viņa tāda smalka uz viņa fona izskatās, un viņi tik ideāli izskatījās tajā skūpstā!!! :love:

mmaarriiaa написал(а):

Es, protams, tinu daļu sērijas, un iespējams palaidu garām šo visu par ko man ir šaubas -  bet tomēr ir dīvaini par to pieņemšanu darbā kā skolotāju, Elena aizdomīga, zvana iepriekšējiem "darba devējiem" bet vai viņa maz Monikai ir jautājusi, lai parāda pasi, izglītības dokumentus, bankas kontu uz ko pārskaitīt naudu? Viņu ieteica Selma, bet tomēr. Tad, kad Salvadors pieteicās kā šoferis tas bija tāds darbs, kur var tikt daudz, daudz vieglāk nekā par skolotāju, lai gan neatceros, vai viņš bija dabūjis vadītāja apliecību.

nu jā, laikam nav tādas telenovelse, kurā nepieklibotu loģika. :D es arī par šo vairākas reizes esmu iedomājusies, kā tā, ka neprasa viņai dokumentus nekādus utt. Bet nu laikam neienāk prātā pei visām šaubām, ka viņa varētu melot par savu personību.

Ai, nabaga Rikardo... Man tādas dusmas uz Elēnu!!! :(

Un tik jocīgi bija dzirdēt Horhi Luisu Pilu izrunājam vārdu "guerra" :D īpaši ņemot vērā, ka tur, kur skatos EOP, sērijas sākumā nez kāpēc bija kādas desmit sekundes tās telenoveles, kur tagad "Antonija" un tieši ar viņu aina bija.

Ai, kā es gaidu rītdienu! Gribu nākamo sēriju tik ļooooti! Un nākamo.. un nākamo... :D Ai, smagi ar tekošu telenoveli!

0

112

22.

Baisa sērija... Mani kkā biedē, ka Adriana kaut kur tur vēl apgrozās, ka beigās vēl atgriezīsies savā ķermenī - negribu. Es gribu Moniku un Herardo un viss. :D Bet tā jau interesanti... mistiski.

Man ļoti pietrūkst, ka tajā slepenajā istabā būtu otra ieeja no ārpuses - kā ECDD bija. Kkā grūti no mājas tikt tur iekšā. Un tā poga grāmatplauktā arī tik uzkrītoša... :D Ak, bet viņai utr klavieres ir! Ceru, ka kaut kad sāks spēlēt tās! :love: tas būtu vēl krutāk , nekā ECDD, jo neviens nevarētu saprast, no kurienes nāk skaņa.

Ai, Elēna tāda maita! Bet nu nez... Viņas māte kaut ko zina, Rikardo ar Gabrielu zina viņas patieso dabu.. kaut kad maskai jākrīt. Un Kamila arī tāda aklā... Nabaga Rikardo. :(

Un Herardo vajag kādu krietnu draugu! Citādi Elēna ir vispār aukstasinīga maita, bet viņa brālis ar nav nekāds labais padomdevējs un virzītājs uz taisna ceļa.

0

113

Paloma написал(а):

Man ļoti pietrūkst, ka tajā slepenajā istabā būtu otra ieeja no ārpuses - kā ECDD bija. Kkā grūti no mājas tikt tur iekšā. Un tā poga grāmatplauktā arī tik uzkrītoša...

Es arī par to iedomājos, ka ECDD bij forši, ka no ārpuses varēja tikt..Jo tikai caur b-tēku kaut kā bīstami.. Un tik uzkrītoša poga ir kaitinoši.
Bet vēl vairāk man nepatīk, ka Monika vairs nav vienīgā, kas zina par slepeno istabu - jo Selma un tas otrs arī zina.. Pazūd slepenības burvība. Vispār likās jocīgi, ka viņa tā aizmirsa par to istabu pēc tam, kad zināja kādus 20 gadus. Bet tajā pašā laikā tas mirklis, kad caur foto viņa atcerējās vīra vārdus bija tik foršs! Man gandrīz šermuļi pārskrēja.
Vispār interesanti, vai tiešām nomiris ir Monikas vīrs Horhe nevis piem. viņa dvīņu brālis. Bet tā vai tā viens no abiem uzradīsies kaut kad.

Man tāds prieks, ka Rikardo un Gabriels zina to, cik ļauna ir Elēna. Tik forši.. Bet protams, ka pēc visiem likumiem ir tādas aitas kā Kamilla, kurai jāaizstāv ļaunais līdz būs jānožēlo.

P.S. Biju aizmirsusi, ka "aploksnē" Monikas un Adrianas foto..Man vislaik likās, ka tur īstais testaments, tā gaidīju, kad atradīs istabu un šitā aplauzos.. :D

0

114

24. Cik ļauni tas, kādu teātri Herardo sarīkoja kapsētā tikai tāpēc, ka sagribēja jauno Moniku. Bet tā vai tā gan jau drīz Monika visu atklās.
Besī kā Elēna okšķerē Moniku...Bet jūt viņa, ka Monikā nav kaut kas tā kā vajag. Tikai nekad neiedomāsies, kas tieši :D
Laikam tas talismans nedarbosies bez tās īstās "ķēdītes".

0

115

aNgeL написал(а):

Cik ļauni tas, kādu teātri Herardo sarīkoja kapsētā tikai tāpēc, ka sagribēja jauno Moniku. Bet tā vai tā gan jau drīz Monika visu atklās.

njā.. šitas bija neforši :( man jau gribētos ticēt, ka kaut kāda daļiņa patiesība tajā bija, bet... kkā neforši :( varēja būt tik jauki emocionāla aina, bet nekāaa...

0

116

25.
Nabaga Valērija.. Varbūt tiks pāri saviem pārdzīvojumiem bordelī, bet priekšā gaida mīlas pārdzīvojumi, jo Diego tik ātri nepārstās mīlēt Adrianu...varbūt vispār nepārstās. Vispār šīs Valērijas prototips laikam ir ECDD Valērija. Abas diezgan līdzīgas.

Ballīte par godu Monikas dz dienai ir labākais laiks, kad Monikai uzzināt par Elēnu un Herardo. Bet diez vai tas tik ātri notiks.

Malacis Emiliāna, ka iedeva Monikai Monikas kleitu!
Bet man nepatīk, ka Monika jūtas tik sveša, nepārliecināta savās mājās.. Un arī pret Herardo...galu galā viņš ir viņas vīrs. Viņai jājūtas ar tiesībām par visu - par vīru, māju, drēbēm..

0

117

26.

Ai, tik forši, kā Herardo aizstāvēja Kamilu, nolika to pretekli pie vietas! Vismaz kāds ir kas zina, grib un var kko iesākt, jo Elēnasprāt droši vien tiesnesis varētu izpriecāties no sirds ar Kamilu un arī Emiliānu pie viena...

Herardo tāds stalkeris... fuj fuj fuj :P bet nevarētu teikt, ka es nebeidzos nost no tās ainas. :D Ahhh, un tā fantāzija - bļiiiiin, kas viņiem par ķīmiju ir!!! :love: Es vispār nesaprotu, kas Herardo tur pie Elēnas - viņas ķermenis ? Jo viņam daudz kas nepatīk, ko viņa dara, ka lika nogalināt to advokātu un daudz kas cits... bet tāpat paliek ar viņu.

Tāaa... bāc.. Diego atrada "Adrianu"... Nevajag man viņu tajā visā :P bet interesanti, kas tālāk notiks.

P.S. Bet Monika tik skaista bija tajā melnajā kleitā :love: Vispaŗ tik interesanti... PEAM Marija Elisa šķita ļoti formīga, bet šeit - tāda slaida. Laikam jau tik daudz ko apģērbs nosaka... :D

Отредактировано Paloma (26.03.2014 22:02)

0

118

Paloma написал(а):

Ai, tik forši, kā Herardo aizstāvēja Kamilu, nolika to pretekli pie vietas!

Mjāa.. Tikai tā vietā, lai saprastu, ka Herardo ir nodevējs, Monikas acīs viņš pacēlās vēl vairāk. Vispār interesanti, vai starp abiem būs kaut kas seksuāls līdz viņa uzzinās patiesību. Protams vēl vairāk besī,ka Monika ir akla attiecībā pret Elēnu.
Un vēl smagi skatīties, kā Kamilla atraida Moniku.. Bet cerams, ka Selmas padomi palīdzēs.

Paloma написал(а):

Tāaa... bāc.. Diego atrada "Adrianu"... Nevajag man viņu tajā visā

A man vajag :P Vispār par to, ka lieto Adrianas ķermeni, Monika varētu vismaz palīdzēt viņas mīļotajam kaut kā..

0

119

aNgeL написал(а):

Protams vēl vairāk besī,ka Monika ir akla attiecībā pret Elēnu.

Un cik Kamila arī akla pret Elēnu... Tracinoši. Rikardo vēl uzminēja, ka Elēna iepazīstināja Kamilu ar to Herardo brāli, bet šī nemaz neiedomājās, ka tā tiešām aizdomīga.

aNgeL написал(а):

A man vajag  Vispār par to, ka lieto Adrianas ķermeni, Monika varētu vismaz palīdzēt viņas mīļotajam kaut kā..

nu jā, es jau zinu, ka es te esmu mazākumā, kam Diego vispār nav vajadzīgs, neinteresē utt. :D

0

120

Es ļoti gaidu to brīdi, kad Monika uzzinās īsto Herardo un Elenas dabu. Jā, ķīmija ir lieliska Monikai ar Herardo, bet Herardo ir zemisks tips, kuram ik pa retam parādās kādas cilvēcīguma iezīmes, bet baigais lupata. Toties Diego, savas mīlestības dēļ gatavs uz visu, pārceļojies valstu, izcietis cietumu un viss mīļotās dēļ. Man liekas stulba tā Monikas reakcija attiecībā uz Diego, visu saliekot kopā var saprast, ka viņš nav Karlosa spiegs, un Monikai tomēr jābūt pietiekami gudrai, lai saprastu, ka Adrianai noteikti bija otra pusīte. Nevis viņa visu laiku tikai atkārto - Es esmu Monika, es neko neatceros bla, bla. Tomēr varētu kā atdarīt ar labi Diego par to zinot ko viņš izcietis, un tomēr cietumā viņš arī nokļuva, jo Monika teica, ka nepazīst viņu, bet tajā laikā kad notika slepkavība viņš'bija ar viņu morgā, bet nu tur var nolikt vainu uz viņas šoku.
Un interesanti bija, ka Diego nesaprata kā gan Monika pazīstama ar Valēriju - faktus saliekot kopā, ka no bordeļa izbēga 3 meitenes, kur viena bija Adriana, arī var saprast kā tās ir tās trīs kas aizbēga, turklāt zinot Valērijas traumas utt, to varēja saprast. Bet man atkal dillema, man pat patiktu arī Valērija kopā ar augstsirdīgo Diego, bet tomēr vairāk gribu Moniku kopā ar Diego.

Отредактировано mmaarriiaa (27.03.2014 17:23)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)