TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)


En otra piel (Telemundo, 2014)

Сообщений 121 страница 140 из 230

121

Kā varonis Diego jau ir tāds ideāli labais un baltais - Herardo pretstats, kurš gatavs doties uz pasaules malu mīlestības dēļ. Tas viņu padara garlaicīgu. Un noteikti, ja šo lomu atveidotu aktieris, kuru nedievinu, tad vispār varonim nepievērstu uzmanību.
Njā..Monika arī pēc 25 sērijām pastulba, ka turpina noliegt, ka ir Adriana.

0

122

aNgeL написал(а):

Kā varonis Diego jau ir tāds ideāli labais un baltais - Herardo pretstats, kurš gatavs doties uz pasaules malu mīlestības dēļ. Tas viņu padara garlaicīgu. Un noteikti, ja šo lomu atveidotu aktieris, kuru nedievinu, tad vispār varonim nepievērstu uzmanību.

bet tieši tā, tas ir Dāvids un tieši tāpēc arī Diego ir tik foršs :D Davids arī reālajā dzīvē liekastāds ļoti jauks, ģimenisks cilvēks, gādīgs tēvs :)
Bet nu pašlaik man Herardo tēls liekas tizlenis, tāds neintresants, man pat tas baltais un labais tēls šķiet interesantāks. Un mēs jau vēl nezinam kā Diego tēls attīstīsies.

Отредактировано mmaarriiaa (27.03.2014 18:34)

0

123

aNgeL написал(а):

Tas viņu padara garlaicīgu. Un noteikti, ja šo lomu atveidotu aktieris, kuru nedievinu, tad vispār varonim nepievērstu uzmanību.

Nu lūk... Es pirmo reizi viņu redzu, tāpēc mani šis tēls garlaiko un nešķiet galvenā tēla cienīgs. :D

Herardo tieši interesants man šķiet ar savu neviennozīmīgo dabu. :)

Bet jāa, Monika ar savu Adrianas noliegšanu tiešām kaitina :D

0

124

Ai, Diego izteiksmes aizkustināja, bet vārdi kaitinoši banāli šķita...

Nabaga Monika... Smagi viņai šis viss. Bet loģiku neredzu viņas idejā pamest šo ķermeni. Adriana taču bija nomirusi arī jau - nav pamata domāt, ka atkal nogalinoties, Adriana atgūtu savu ķermeni.

Bet vispār šajā sērijā, kad tā padaudz parādīja gan Adrianu, gan Moniku-Adrianu varēja ļoti labi salīdzināt, cik tomēr atšķirīgas varones Marija Elisa spēj notēlot! Adriana pavisam savādāka, nekā tagad Monika!

0

125

Vispār interesanti kā būs..Tas ir skaidrs, ka tagad viņai žēl Diego un Adrianas, viņu aizkustina Diego mīlestība, bet, viņasprāt, tā ir tāda pati kā viņai ar Herardo. Bet kā būs kad uzzinās, ka Herardo ir savādāks? Tad tā būs Diego iespēja tuvoties. Bet tajā pašā laikā, ja Monika sāktu kaut ko just pret Diego, tad tā būtu kā nodevība pret Adrianu. Un viņa jau noteikti mēģinās iekarot Herardo, lai atriebtos. Bet tajā paša laikā ir viena lieta, kas ļoti savieno Diego un Moniku - abu mīlestība pret mūziku.

Gan jau Monika tagad izdomāja "doties prom", bet tiklīdz uzzinās, ka meitas briesmās un tml, tā pārdomās.

0

126

Tad jau cerams, ka drīz būs šis pagrieziens, kad to uzzinās!
Es ļoti gaidu, kad sāksies iekarošanas/atriebšanās posms!
Nez, man grūti iedomāties Diego un Moniku kopā... viņi no tik atšķirīgiem slāņiem. Ok, it kā tas varētu nebūt tik svarīgi, bet kkā tomēr nespēju iedomāties tādu pāri. Tad jau drīzāk Monika pametīs šo ķermeni beigās un atdos vietu Adrianai - par to gan man arī žēl būtu :(

0

127

Paloma написал(а):

Nez, man grūti iedomāties Diego un Moniku kopā... viņi no tik atšķirīgiem slāņiem. Ok, it kā tas varētu nebūt tik svarīgi, bet kkā tomēr nespēju iedomāties tādu pāri.

Jā, to jau arī pieminēja sērijā, ka viņi pārāk dažādi izskatoties. Dažāda uzvedība, slāņi.. Bet abu muzikālās dvēseles un spēja mīlēt, labsirdība gan abiem ir daudz kopīgāka nekā Monikai ar Herardo. Bet grūti jau tagad spriest, ar ko viņai labāk un tml, jo telenovele tikai sākumā un tikai pēc lielajiem notikumiem varoņi sāks tā pa īstam attīstīties un mainīties, būs visādas kaislības un skaidrāks kas un kā.

0

128

29.

ohooo, kas par beigām! :O Sasodīts, un priekšā divas tukšas dienas :(

Bet vispār tāda skaisti skumīga sērija, kā Monika it kā atvadās no visa... eh.

0

129

30-31

Ak šī bauda uzreiz noskatīties divas sērijas! Vakar aizrāvos ar grāmatu un ielaidu, tad nu šodien papriecājos!

Es jūtos smagi piečakarēta. :( Pēc tā pirmā skūpsta un viņu iztēles ainām es gaidīju, ka pirmā reize būs kkas eksplozīvs, bet te... viss tik... pliekani... Nez.. Vispār nekādu ķīmiju var teikt nejutu viņiem. Skumji. :( Jācer uz nākamajām reizēm. :D Toties tik kruti, ka Elēna palika gaidām Herardo, kurš neieradās! Vispār var redzēt, ka viņa viņam apnikusi ir. Un man arvien vairāk šķiet, ka viss, ko viņš iedrošinošu saka Elēnai, ir pasaciņas, lai viņu savaldītu - īpaši pēc komentāra brālim, ka jāpalīdz pārliecināt Elēna. Es vismaz tā ceru...
Ai, bet vismaz 31. beigās atkal bija emocijas un ķīmija! :love:

Un tik aizkustinoši, kā no meitām atvadījās... :)
Es jau cerēju , ka atcerēsies, ka Elēna tos draudus izteica, bet joprojām nekā.. :( nu cik jau var vilkt garumā? Nu jau man šķiet pēdējais laiks viņai uzzināt, kādi ir Herardo un Elēna - jo īpaši Elēna.

0

130

33.
Ahhh... Dāvids atkal uz motocikla  :love:  :love: Cerams, ka ne pēdējo reizi :D

Njāa.. jau bija skaidrs, ka Elēna sagribēs uzdāvināt savas māsīcas tiesnesim :S Labi, ka Herardo nav tik aukstasinīgs. Bet tāpat tas viss tik dīvaini izskatās, ka no vienas puses kaļ ļaunus plānus ar Elēnu, bet no otras tāds laimīgs mīlējas ar Adrianu. Vispār grūti viņam ticēt ar tādu dubulto seju. Izabella no ECDD daudz loģiskāka bija savā personībā. Tomēr uz Herardo lomu vajadzēja citu aktieri..Kaut vai samainīt vietām Dāvidu ar Horhi - pēc aktierspējām labāk būtu.

34.
Diego vispār jau varētu salikt 2+2 un saprast, ka Adriana ir Monika. Viņš jau ir savācis tik daudz informācijas par šo visu. Bet nu kuram normālam cilvēkam ienāks prātā, ka dvēsele pārmiesojās.. Vispār sen īstā Adriana nav nākusi pie Diego.

Ai, tā Kamilla.. Vot lai arī aiziet pie sava mīļotā tiesneša un pēc tam nožēlo, ka šitā pretī runāja Monikai un Herardo.

0

131

Dāvidam šodien dzimšanas diena!!

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10153669_439021839576583_9093582099204634087_n.jpg

0

132

Marija Elisa apsveica Dāvidu:"Feliz Cumpleaños al amor de todos en esta producción! David Chocarro mejor compañero no puedo pedir en la vida.LOVE U"

https://pbs.twimg.com/media/Bkd2ZY2IIAAb8P3.jpg

0

133

aNgeL написал(а):

Njāa.. jau bija skaidrs, ka Elēna sagribēs uzdāvināt savas māsīcas tiesnesim :S

Es tikai ļoti ceru, ka Elēnai tas neizdosies :s tas būtu pārāk traģiski.

aNgeL написал(а):

Labi, ka Herardo nav tik aukstasinīgs. Bet tāpat tas viss tik dīvaini izskatās, ka no vienas puses kaļ ļaunus plānus ar Elēnu, bet no otras tāds laimīgs mīlējas ar Adrianu. Vispār grūti viņam ticēt ar tādu dubulto seju. Izabella no ECDD daudz loģiskāka bija savā personībā. Tomēr uz Herardo lomu vajadzēja citu aktieri..Kaut vai samainīt vietām Dāvidu ar Horhi - pēc aktierspējām labāk būtu.

Nu jā, tas fakts, ka Izabella bija loģiskāka. Bet man Herardo tik un tā tīri labi patīk. Un ir skaidri redzams, ka viņam reāli jau krīt uz nerviem Elēna. Tikai no viņas tikt vaļā aptuveni neiespējami... ar visu, kā viņi saistīti, ko viņa par viņu zina + cik vēsā mierā spējīga slepkavot :s
Es atkal nespēju saprast, ko jūs tajā Dāvidā atradušas :D , jo nu šajā telenovelē es neko tāādu viņā neredzu, ne viņš peč izskata, ne kā patīk. Varonis vispār jau sāk tracināt ar savu apsēstību, skrien vēl pie Selmas nakts vidū prašņāt.

0

134

Kaut kā es vispār nespēju just līdzi Elēnai pat kad viņa raud par savām bērnības traumām utt.. Vienkārši kaitinoša ļaundare un vairs nespēju noskatīties, kā Monika to neredz :D

Man tā patīk, kā aktrise tēlo Emilianu. Tik dabiski sanāk.

0

135

aNgeL написал(а):

Kaut kā es vispār nespēju just līdzi Elēnai pat kad viņa raud par savām bērnības traumām utt.. Vienkārši kaitinoša ļaundare un vairs nespēju noskatīties, kā Monika to neredz

Kā tur var just līdzi, ja nekas TĀĀĀĀĀDS viņai netika nodarīts, lai kļūtu par tik līdz saknei ļaunu cilvēku! Man viņai bliezt gribas, kad viņa raud, cik nelaimīga, ka ar Moniku bija jādzīvo - it kā nez kādā ellē māte būtu iesūtījusi, nevis pie tik laba cilvēka kā Monika, kas rūpējās par Elēnu , mīlēja utt. Arghhhh. Ai, bet Monikas māsa ar... Herardo, protams, ļaunuma sakne, pie visa vainīgs, iespaidojis viņas nabaga meitiņu. Arī līdz galam negib redzēt Elēnai cauri.
Nu kad beidzot Monika-2 uzzinās, kāda ir Elēna un arī par Herardo? Es jau vairs nevaru sagaidīt... sāk jau apnikt šī daļa.

aNgeL написал(а):

Man tā patīk, kā aktrise tēlo Emilianu. Tik dabiski sanāk.

ahaaa, Emiliana īsts saulstariņš!

Ja godīgi, man pat gribas, lai Kamila drusku apdedzinās ar to tiesnesi... Nu, lai kāds izglābj, pirms viss aiziet par tālu, bet lai dabūt drusku arī trūkties par savu stulbumu un ietiepību.

0

136

Noskatījos pēdējā laika sērijas. Un diemžēl šobrīd jūtos vīlusies, ja no sākuma bīja wow. Tad sākot ar kādu 30 sēriju vairs tā nav. Redzot kāds bija pirmais skūpsts Monikai ar Herardo tad biju gaidījusi viņu pirmo nakti daudz savādāku, bet tā bija tāda bez emocijām. Un man tieši nepatīk visa viņu slepus satikšanās. Un dīvaini no Monikas puses, viņa vienreiz redzēja kā Herardo paraud pie kapa, un tad jau tas nozīmē, ka ja viņš ar viņu tagad guļ, ka tas skaitas nenodevīgi? jo viņš jūtas tik vientuļš nabadziņš? nu comon. Elena mani kaitina, es viņai nejūtu līdzi, kāpēc viņai bija naids pret Moniku? JA pret viņu izturējās kā pret pašas meitu, un arī no Monikas vīra puses pret viņu nekas slikts nebija, Elena kaitinoša varone. Bet vēl vairāk kaitinoša ir Kamila. Man kaut kā sāk iepatikties Diego un Valērijas pāris, viņi būtu jauki. Un kad beidzot Monika visu uzzinās? Vai varbūt tad viņa sāks pievērst uzmanību Diego? Nepatīk tomēr tas, ka Diego Adrianu uzskata par nodevēju, tas ir negodīgi, jo viņa viņu patiesi mīlēja.

0

137

Jā, piekrītu, šī daļa līdz patiesības uzzināšanai ir kaut kā ievilkusies, nav vairs tik aizraujoši. Ceru, ka tas mainīsies, līdz ar uzzināšanu. Bet kad vēl tas būs...

Noskatījos 38. nupat, ahh, šī gan man patika! Nu, ka Herardo atbalstītājai... :D Viņa saruna ar Lorenu par Moniku un Elenu - ka viņš tiešām viņu mīlēja, un no Elenas izskatījās nobijies, un nobijies no tā, ko viņa var ne tikai viņam nodarīt, ja netiks kontrolēta. Un atzīšanās Monikai. Un kā atkal Kamilu aizstāvēja tiesnesim. Man pat žēl, ka Monika noteikti domās visu sliktāko par viņu, kad uzzinās patiesību :(

0

138

40. Akk...  tā ir dubulta zaimošana - Aizvest Selmu uz slepeno istabu + Elēna kkādas skaņas izdzirdēja.. Skaidrs jau, ka neatradīs istabu, bet tāpat mani šī aina kaitina.

Rikardo malacis, ka uzreiz Elēnai uzbruka. Būs jautri, kad pierādīsies, ka čeka paraksts ir īsts :D

Nu vot i uzradās tētuks/ vai tēta brālis. Izrādās viņam pieder vīna zemes. Interesanti. Interesanti, kādā čuhņā dzīvo, ka nezina, ka mirusi slavena pianiste.

0

139

40-41

aNgeL написал(а):

Akk...  tā ir dubulta zaimošana - Aizvest Selmu uz slepeno istabu + Elēna kkādas skaņas izdzirdēja.. Skaidrs jau, ka neatradīs istabu, bet tāpat mani šī aina kaitina.

Man iebildumu pret Selmu nav, turklāt viņas abas tur tik foršas bija, jautras, tāds draudzīgs piedzīvojums. :)
Ka Elēna gandrīz atrada, tas gan kaitinoši. Ok, ka skaņas izdzirdēja, bet tas, ka reāli tik viegli atrast to pogu!!! Tas man besī....

aNgeL написал(а):

Būs jautri, kad pierādīsies, ka čeka paraksts ir īsts

šito es ar gaidu :D

Forši, ka Monikai jau rodas kkādas aizdomas par Elēnu. Cerams drīz ieraudzīs viņas patieso seju.
Vēl tagad Kamila izdzirdēja Herardo atzīšanos mīlestībā.. Varbūt beidzot būs actions.

0

140

41 Ai, šitā Kamillas dzirdēšanas, kā Herardo atzīstas mīlestībā ir tik stulbi uztaisīts, ka man pat nekādas ticamības nav ainai.. Šaubos, ka Kamilla tik drīz uzzinās, ka runa ir par Elēnu,
Un protams..no visa tā kvartāla, Karlosa rokaspuisis mašīnā sēdēja tieši pie tās mājas, kur Valērija :D
Man arī prieks, ka Monika sāk pamazām ievērot, ka Elēna nav tik pūkaina.. Man gan prasās, lai tas notiek nevis lēnām, bet ar lielu blīkšķi :D Kaut kā vēl tā kaklarota varētu būt iesaistīta.
Bet man patīk, ka slepenajā istabā ir caurumiņš pa kuru vērot istabu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » En otra piel (Telemundo, 2014)