TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x04 - For Whom the Bell Tolls


5x04 - For Whom the Bell Tolls

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Episode airs: 24.10.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

REMEMBRANCE DAY --- While Mystic Falls observes its traditional Remembrance Day to honor the dead, Damon (Ian Somerhalder) and Elena (Nina Dobrev) try to help Stefan (Paul Wesley) through a confusing time, a task that ends up taking Elena on an emotional journey of her own.  A worried Matt (Zach Roerig) tries to figure out the reason behind his mysterious blackouts, and Caroline (Candice Accola) makes an effort to get to know Jesse (guest star Kendrick Sampson) better.  Jeremy (Steven R. McQueen) makes a startling confession that hits Damon hard.  Finally, Dr. Maxfield (guest star Rick Cosnett) puts a plan in motion that will change everything.  Kat Graham also stars. 

Michael Allowitz directed the episode written by Brett Matthews & Elisabeth R. Finch.

0

2

Sērijas bildes: http://www.ksitetv.com/vampire-diaries/vampire-diaries-spoilers-for-whom-the-bell-tolls/24963

0

3

Promo:

0

4

SE  :sceptic:

0

5

Bitch.... You know.. I still hate Elena... she with her dreams and pitch in stomach should just go to hell... BITCH... BITCH....

0

6

:D Nja, it kā jau zinām, ka promo ir ļoti misleading, bet kamooon, bikin vini SE pa stipru atkal bāž...

0

7

Fui, kā man šī sērija nepatika... :o
Vienīgais normālais moments bija Deimons un Džeramijs, kad Deimos mierināja puiku.. tas bija forši.. (protams arī Džerjamija work out bija labs)

Elena ir BITCH... ja tu izvēlies vienu brāli, tad lūdzams, neuzmācies otram.. un viņa visu laiku centās iestāstīt Stefanam, ka viņi ir EPISKI.. karoče.. sparatu, ka ne Deimonam, ne Stefanam nav problēmu.. jo Elena ir tā, kurai vajag, lai abi viņu mīl... nu common, kur vēl egoistiskāk.. tāda pati Ketrīna vien ir...

Un vai tiešām Mets iedomājās, ka izvietojot kameras tik redzamās vietās, viņa "ļaunais" es tās nepamanīt... :o

Plus.. Bonija bija tik priecīga, ka citi par viņu raudāja... dura tāda.. :o

Tas tā īsumā manad domas...

Plus man vēl pusi no sērijas, kur bija Elena un Stefans nāca vēmies... ak es naivā gotiņa, tad tevi centīšos pavedināt, jo nespēju dzīvot bez tā, ka tu pēc manis alksti.. :o (Piedodiet Stelenas fani  tas nav uzbrukums Stelenai kā tādai, tas ir Elenas maucīguma nolikšana)...

0

8

Šis seriāls sāk pārvērsties par sliktu telenoveli :D Man šis seriāls beidzas ar 4. sezonu un viss :) Skatīšos jau protams, bet nu tā sajūsma jau sen vais nav.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x04 - For Whom the Bell Tolls