TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.


Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

LNT sāks rādīt telenoveli Corazon indomable, nepiefiksēju no kura datuma. Patiesībā prieks, ka rādīs šo telenoveli, lai gan nebija nekāds wow, bet klasiska telenovele, kas izraisa patīkamas sajūtas, ar ļoti labiem galvenajiem varoņiem. Esmu patīkami pārsteigta, ka LNT nerādīs La Tempestad(atvainojos faniem, personīgais viedoklis).

Отредактировано mmaarriiaa (10.11.2013 22:59)

0

2

Ha ha ha :D :D Es taču teicu, ka būs vai nu Tempestad vai nu šī :D :D :D
Kaitinoši tas, ka šai telenovelei miljons sēriju un tas būs ilgi..

0

3

aNgeL написал(а):

Ha ha ha :D :D Es taču teicu, ka būs vai nu Tempestad vai nu šī :D :D :D
Kaitinoši tas, ka šai telenovelei miljons sēriju un tas būs ilgi..

Tev ir spējas pareģot :D
Jā, šai sēriju ir ļoti daudz, kur kā teici galvenie varoņi ir tikai laimīgi 15 min. Neizteikšos gari par šo telenoveli, jo to esmu jau darījusi tai paredzētājā tēmā. Bet prieks, ka Latvijas skatītāji iepazīs Anu Brendu. Un labāk lai rāda šo, nekā La tempestad, tas ir mans viedoklis.
Man būtu paticis, ja vienreiz varētu iepirkt ko patiešām aizraujošu, piemēram, De que te quiero te qiero, tad varbūt sanāktu man to fonā paskatīties darot citus mājas darbus, vai arī, lai arī šeit kāds iepazīst tādu telenoveli kā Porque el amor manda, un telemundo, eksistē arī telemundo, ko pie mums nez cik sen ir rādījuši, cerēt, ka Patronu kādreiz rādīs laikam ir bezcerīgi, tas pats ar burvīgo Sortilegio vai Cuando me enamoro.

Отредактировано mmaarriiaa (11.11.2013 00:41)

0

4

Nez vai tam kaut kāds sakars ar pareģošanas spējām..Wnk vērojot kādas telenoveles Latvijā izvēlas rādīt, var izsecināt.. :D Varbūt nākamais būs Tempestad :D Īsti pat vairs man nav ko teikt..ik reiz ir cerība, ka izvēlēsies kaut ko prātīgu, bet katru reizi jāpaklūp pie tā paša akmens. Žēl tos skatītājus, kuriem patīk telenoveles, bet no visa uzfilmētā dabuj visu laiku vienu un to pašu, turklāt vēl rīmeikus, kuri mats matā uzfilmēti pēc oriģināla. Protams šajā telenovelē ir ko redzēt, ir liela ķīmija, bet tā vai tā - superklasisks sižets ar visiem klasiskajiem notikumiem, kuri jau redzēti pirms vairākiem gadiem Marimarā.

0

5

Hi, moš kādu reizīti iemetīšu aci televizorā, kurš kādu brīdi man būs pieejams... :D
Datorā tālāk par pussēriju netiku. :D

Bet jā... Diemžēl labas telenoveles pie mums negrib rādīt. :( PEAM jau Kolungas dēļ varēja arī parādīt, bet nu jā, kaut kā Latvijā izvēlās rādīt tādas vienveidīgas ne tās labākās telenoveles.. :/ varu tikai priecāties, ka skatos tās arī oriģinālvalodā un izvēle ir daudz plašāka!

0

6

Sasmeejos par Enjgjeliisha komentaariem,bet nu jaa varu tikai piekrist. :D Mees ar Tereezi jau shodien par to spriedaam un vinjai ar shitas liekas pilniigs sviests.Ja godiigi man arii,jo kurtas redzeets,ka ljaunsdare noliek karoti jau seriaala viduu. :D Paloma,pie mums normaalus seriaalus vairs neraada,jo tie maksaa naudu un ne to mazaako.Piemeeram domaaju,ka karlas darbs Sortilegio nav ne mazaak daargs kaa Kaisliibas.

0

7

Marianhela написал(а):

pie mums normaalus seriaalus vairs neraada,jo tie maksaa naudu un ne to mazaako.Piemeeram domaaju,ka karlas darbs Sortilegio nav ne mazaak dārgs kaa Kaisliibas.

Nezinu īsti, kā tur ir ar tām cenām telenovelēm, kāda ir starpība un tml, vai ņem vērā to, kas ir producents utt.. Bet tieši Meksikā piem. Sortilegio bija vidēji panākumi un Corazon indomable megapanākumi. Un man liekas, ka 90 sēriju telenovelei būtu jāmaksā mazāk nekā 160. Vienkārši Latvijā izvēlas vai nu klasiskākās vai "skandalozākās" (Salvadora Mehijas) telenoveles. Dažkārt ir domas, ka varbūt Sortilegio nerāda atklāto mīlasainu dēļ, jo telenoveles rāda pēcpusdienā, bet Kaislības arī rādīja pat divreiz..

0

8

Nu jaa tas arii.Nu ar taam miilasainaam manupraat nav tik traki.Kaisliibaas tachu taas arii bija,bet viss taa korekti paraadiits.

0

9

Marianhela написал(а):

Nu ar taam miilasnainaam manupraat nav tik traki.Kaisliibaas tachu taas arii bija,bet viss taa korekti paraadiits.

Sortilegio jau arī...
Bet piemēram Meksikā stingri ar to - mīlas ainas ir atkarīgas no tā, cikos telenovele tiek rādīta un tajās, kuras tiek rādītas pēcpusdienā, gandrīz nekas netiek parādīts vispār. Un Latvijā arī rāda tā saucamajā "bērnu laikā".

0

10

Lai gan patiesībā daudzas valstis mēdz izgriezt kaut kādus kadrus, ja tie šķietami pārkāpj kaut kādu cenzūru utt. Tāpēc tiešām diez vai šis ir iemesls, lai nerādītu Sortilegio, jo pat kad nevajag Latvijas kanāli lieliski prot izgriezt ainas.

0

11

Jaa,tas gan.Lai nu kaa es tomeer mazliet ceru,ka kaadreiz paraadiis Sortilegio vai Mas sabe Diablo.Ljoti patiesiibaa gribeetos,lai paraada kaadu no trekno gadu vecajaam telenoveleem,jo ir tachu daudzas ljoti interesantas.

0

12

Info no LNT

LNT ierodas drosminiece Marikrusa jaunā seriālā Mežonīgā sirds!

Stipra, drosmīga un mežonīga – tāda ir Marikrusa Olivaresa, kura nabadzīgi un vienlaikus patiesi laimīgi dzīvo kopā ar vectēvu Ramiro un pusmāsu Solitu. Negaidīti jaunā sieviete satiek bagāto Oktavio, kurš iemīl skaisto un vienkāršo meiteni, un ir abu mīlestības dēļ nostāties pret savu ģimeni. Vai mīlētājiem būs lemta laimīga kopdzīve? Sekojiet līdzi aizkustinošam un kaislību pilnam mīlas stāstam Mežonīgā sirds no 26.novembra no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:00 kanālā LNT!
Jaunā LNT seriāla Mežonīgā sirds (Corazon indomable) galvenā varone Marikrusa Olivaresa ir pazemīga, skaista, inteliģenta un gudra sieviete, kura drosmīgi cīnās ar dzīves piespēlētajām grūtībām. Kad Marikrusa kļuva par bāreni, viņas vectēvs Dons Ramiro, kurš nu kļuvis vecs un fiziski vājāks, paņēma meiteni pie sevis. Emocionālo noturību, kas tik ļoti palīdz sievietei, Marikrusa ir mantojusi no sava vectēva Dona Ramiro, kurš allaž ir sniedzis visu nepieciešamo viņai un māsai Solidadai. Dons Ramiro dievina dabu, viņš pie tās ir uzaudzis un savas dienas vadījis, pateicoties auglīgajai zemei, viņš nezina vārda izsalkums nozīmi.
MEŽONĪGĀ SKAISTULE
Marikrusa ir izaugusi par sievieti, kuru nevar salauzt un kuru dzīve ir gana norūdījusi. Māte daba viņu ir apveltījusi ar skaistu ārieni, kas dažbrīd viņai traucē, jo spēj piesaistīt teju katru pilsētas vīrieti. Pirmais vīrietis, kurš uz Marikrusu paskatās bez iekāres, bet ar patiesu maigumu, ir Oktavio Narvaesa. Lai arī Marikruza ir no zemāka sociālā slāņa, viņai ir vienalga, ka Oktavio nāk no bagātas ģimenes. Tas gan ir tikai līdz brīdim, kad vīrieša ģimene nostājas pret abu attiecībām, tad sieviete atklāj sava tēva Dona Alehandro Mendosas patieso identitāti.
JAUNAIS UN TURĪGAIS PILOTS
Jaunais vīrietis Oktavio, ar kuru krustosies Marikrusas ceļš, ir jauns pilots, kuram pieder puse no sava tēva Dona Alehandro Mendosa rančo. Otra puse no saimniecības pieder Oktavio vecākajam brālim Migelam, kurš ir tā administrators. Kad Oktavio zaudē pilota darbu, viņš ierodas rančo un pieprasa savu īpašuma daļu, un atklājas, ka rančo ir ieķīlāts. Migela lielākais trūkums ir aizraušanās ar azartspēlēm, un šī vājība ir novedusi rančo tuvu bankrota robežai. Oktavio nāk talkā rančo darbos un kādā dienā, apceļojot ģimenes saimniecību, viņš satiek Marikrusu. Daiļā sieviete viņam no pirmā acu skatiena iekrīt sirdī.
Tomēr ne viss ir tik skaisti kā sākotnēji izskatās, jo izrādās, ka Oktavio ģimene nepamatoti un bez noteikta iemesla ienīst Marikrusu. Ar naidu un nicinājumu jo īpaši izceļas despotiskā un ļaunā Lusija, ar kuru ir precējies vecākais brālis Migels. Migels un Lusija kopā pārvalda ģimenes rančo, kas reiz piederējis Migela vecākiem. Par spīti tam, ka visa ģimene ir pret abu jauno mīlnieku attiecībām, Oktavio nolemj Marikrusu bildināt. Tad notiek kas negaidīts un Oktavio saņem darba piedāvājumu citā pilsētā. Vai viņš to pieņems un būs gatavs pamest savu mīļoto Marikrusu?

0

13

Interesanti izlasīt tādu skaistas mīlestības aprakstu, kad patiesībā sižeta pamatā ir tas, ka Oktavio apprecēja Marikrusu, lai ieriebtu brālim nevis mīlestības dēļ...
Uff..un ja rādīs tikai 4 dienas nedēļā, tas tas vilksies ilgi..

0

14

Varbuut liksies muljkjiigs jautaajums,bet kaapeec tu domaa,ka raadiis tikai 4 dienas nedeeljaa??

0

15

Jo rakstā teikts, ka no pirmdienas līdz ceturtdienai. :D

0

16

A skaidrs,nebiju pamaniijusi. :) Nu jaa,tad jau dikti ilgi ies.

0

17

Un spriežot pēc tā, ka rādīs 18:00, laikam būs tikai viena sērija..

0

18

Nav jau vispār pirmā reize,kad LNT vai kāda cita televīzija seriāla pieteikumā neprecīzi apraksta sižetu,vai vēl trakāk-raksta to,kas nemaz neatbilst patiesībai.

0

19

Patiesiibaa man jau nepatiik vien taa nianse,ka ljaundare nomirs seriaala viduu.Nu kur tas redzeets??Standarta versijaas tachu ljaundari visi nomirst beigaas nevis jau viduu.

0

20

Nē, nu tas ir diezgan normāli, ja viens ļaundaris pazūd un viņa vietā cits "pārņem vadību". Žēl ir tādā gadījumā, kad ļaundaris iepatīkas skatītājiem.
Šajā telenovelē ļaundari vairākkārt nomainīja viens otru. Sākumā Lusija, tad Karola, tad šeihs un gubernatora meita, tad Migels/Simona, tad Alonso, atkal Karola utt..Katram ļaundarim bija savs spīdēšanas laiks un nevar teikt, ka Lusija bija svarīgāka ļaundare par pārējiem.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.