TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.


Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.

Сообщений 21 страница 24 из 24

21

Es tikai iedomājos kā būs skatītājiem, kas redzējuši Marimaru, sāks skatīties šo un pēkšņi sapratīs, ka tas viss jau kaut kur ir redzēts, jo šeit ir ļoti pārkopēts daudz kas, kaut arī es Marimaru atceros miglaini, jo tā ir telenovele kuru otrreiz redzēt negribēju, tomēr notikumi ir tādi paši. Lai gan šķiet ir atšķirīgais etaps, jo Marimarai bija tikai 74 sērijas, bet Corazon indomable 161 sērija šķiet.

aNgeL написал(а):

Nē, nu tas ir diezgan normāli, ja viens ļaundaris pazūd un viņa vietā cits "pārņem vadību". Žēl ir tādā gadījumā, kad ļaundaris iepatīkas skatītājiem.
Šajā telenovelē ļaundari vairākkārt nomainīja viens otru. Sākumā Lusija, tad Karola, tad šeihs un gubernatora meita, tad Migels/Simona, tad Alonso, atkal Karola utt..Katram ļaundarim bija savs spīdēšanas laiks un nevar teikt, ka Lusija bija svarīgāka ļaundare par pārējiem.

Šeit bija nedaudz atšķirība no lielas daļas telenovelēm, ka ļaundari parādījās kādā brīdi un tad ātri pazuda, nevis kā parasti jau no 1.sērijas ir bars ar ļaundariem, kas pazūd tikai pēdējā sērijā.

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Es tikai iedomājos kā būs skatītājiem, kas redzējuši Marimaru, sāks skatīties šo un pēkšņi sapratīs, ka tas viss jau kaut kur ir redzēts, jo šeit ir ļoti pārkopēts daudz kas, kaut arī es Marimaru atceros miglaini, jo tā ir telenovele kuru otrreiz redzēt negribēju, tomēr notikumi ir tādi paši. Lai gan šķiet ir atšķirīgais etaps, jo Marimarai bija tikai 74 sērijas, bet Corazon indomable 161 sērija šķiet.

Jāā...Kā jau kādreiz rakstīju, ka pārkopēti ne vien notikumi, bet veseli dialogi.
Tā ir taisnība, ka Marimarai mazāk sēriju, bet tādēļ, ka Tālijai bija domstarpības ar producentu un telenoveli pabeidza vidū. Pretējā gadījumā arī būtu bijis otrais etaps ar Marimaras bankrotu un cietumu..

0

23

aNgeL написал(а):

Jāā...Kā jau kādreiz rakstīju, ka pārkopēti ne vien notikumi, bet veseli dialogi.
Tā ir taisnība, ka Marimarai mazāk sēriju, bet tādēļ, ka Tālijai bija domstarpības ar producentu un telenoveli pabeidza vidū. Pretējā gadījumā arī būtu bijis otrais etaps ar Marimaras bankrotu un cietumu..

Es atceros, ka Marimarā bija laikam tā pēdējā sērija, abu galveno varoņu starpā ir tā teikt naids, sāpes, nekad vairs negrib būt kopā un tad pēkši piecu minūšu laikā visu piedod, aizmirst un apprecas, likās ārkārtīgi sasteigti, bet jā tikai 74 sērijas. Bet corazon indomable 161 sērija un arī tikai pēdējā brīdī varoņi laimīgi. Bet man pašai personīgi labāk patīk Corazon indomable, lai gan dumji viss tur, bet aktieri vairāk simpatizē.

0

24

Par spīti tam, cik viss ir kopēts, Corazon indomable rada tādu mūsdienīgāku, sakarīgāku iespaidu. Un Marimara likās daudz dumjāka, mākslīgāka nekā Marikrusa.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Corazon indomable LNT 16:50 no 26.11.