TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziņas Latvijā un Pasaulē


Ziņas Latvijā un Pasaulē

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Sakarā ar vakardienas traģēdiju, ierosinu šādu tēmu, kur varam apspriesties par notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē.

Maximas traģēdijā cietušajiem var ziedot naudiņu, vai nu zvanot pa tālr. 90006385 (1Ls), vai nu pārskaitīt uz kontu:

Fonds "Ziedot"
Reģ. Nr 40008078226
Swedbank,
bankas kods: HABA LV 22
konta nr: LV95HABA0551006150241
mērķis: "Atbalsts 21. novembra traģēdijā cietušajiem"

Avots: http://www.ziedot.lv/lv/project/1762

0

2

Tik smagi - šorīt visu rīta cēlienu skatījos TV tiešraides, kā katru stundu upuru skaists pieauga un asaras pašas ripoja. Liekas neiedomājami - liekas, kas tāds varētu notikt kaut kur Krievijā vai kādā trešajā pasaules valstī, bet ne pie mums. Neiedomājami traģiski. Man tiešām sirsniņs sāp vien iztēlojoties tos nabaga cilvēkus un cilvēku draugus un tuviniekus - domās un sirsniņš esmu ar viņiem.

0

3

Man lasot šo feisā asaras acīs saskrēja:

Esmu fotografējis visādas šausmas, pagāšnakt arī. Fotografējot man nesāpēja, bet stāvot kopā ar cietušo tuviniekiem un gaidot kad paceļot betona bloku iznesīs kārtējos bojā gājušos raudāt nācās bieži. Stāvēju kopā ar 16 gadīgu puisi kuru māte pameta pirms dažiem gadiem, viņu audzināja krustmāte, kura bija veikalā - viņš viņu gaidīja no traģēdijas sākuma līdz šim laikam (no rīta klases biedri un draugi viņam atnesa siltu tēju un sausu apģērbu). Sapīpēju ar 70 gadīgu onku, kurš nemitīgi zvanīja savai sievai, kura aizgāja uz veikalu no blakus esošās mājas pēc maizes, signāls bija, bet neviens neceļ. Redzēju vīrieti kurš 5 no rīta atnācis no darba un uzzinājis par negadījumu, saprata ka viņa sieva, kuru pirms nedēļas apprecējis ir zem drupām. Redzēju 20 gadīgu meiteni, kurai abi vecāki bija zem drupām. Redzēju kā policijas darbiniece kam bija jāpaziņo tuviniekiem sēru vēsts gandrīz noģība un vēma. Redzēju ģenerāli Ķuzi ar asarām acīs. Redzēju kā ceļamklrāna operatori meklē savu biedru kurš palīdzēja novākt drupas. Redzēju kā spēļu zāles darbinieki atteica meitenei sasildīties viņu telpās, kura gaidīja aukstumā ziņas par savu vīru visu nakti (no rīta arī sagaidīja sēru vēsti). Redzēju kā puisis atžirga 2 sekundēs, pārleca pāri žogam un izlauzās caur policistiem, jo viņam likās, ka viņa māti ved dzīvu ārā no drupām (viņa nebija dzīva). Saņēmu sms no draudzenes, kuru rīt bija jāfatografē, nesanāks, jo nav kam tos foto vairs dāvināt. Redzēju kā 1 000 cilvēki stāv rindā, lai ziedotu asisnis. Redzēju kā kadeti nevarēja nosēdēt autobusā, bet lūdzā, lai atļauj palīdzēt nelaimē.

https://www.facebook.com/www.edijsfoto.lv

Un cik saprotu, tad pašlaik 9 bērni ir zaudējuši vecākus nelaimē  :'( Kaut kas, vispār...grūti aptvert :(

0

4

Jā,tā tiešām ir milzīga nelaime.Arī es sekoju līdzi ziņām visos iespējamos ziņu portālos,kuri aktīvi raksta par traģēdiju un regulāri papildina informāciju.Grūti pat komentēt notikušo,jo par to ir smagi runāt.

0

5

cravey написал(а):

Man lasot šo feisā asaras acīs saskrēja:

Es pazīstu to puisi, kas šito rakstīja.. vēl pirms nedēļas satiku un viņš ir tāds salīdzinoši bezrūpīgs cilvēks... bet šito lasot, un saprotot, ka ja viņš tā raksta, ir skaidrs, ka emocijas tur ir milzīgas... Es apraudājos šo lasot.. parasti cenšos nedomāt par visām šīm lietām.. bet strādājot svešas valsts pārstāvniecībā un saprotot, ka tā ne tikai ir liela traģēdija vispār, tā ir traģēdija Latvijai un arī Eiropai, emocijas sakāpj vēl vairāk..

Tiešām sajūta, ka tas taču var notikt jebkurā citā valstī, tikai ne Latvijā...

Bija diena.lv neoficiālais upuru saraksts... kāds viņš aptuveni ir zināms.. priecājos, ka pagaidām nevienu tiešām nepazīstu... un bēdājos par visiem, kam tuvinieki, draugi un paziņas ir cietuši nelaimē...

0

6

48 jau. Nu ārprāc :'(

0

7

49

0

8

Jau 50.

0

9

Tikko nobimbājos tumblr dēļ.

-“Mummy, why are there so many flashing cars there? Why did that building fall down like that? Was it old? Why is everyone sad?”

Question after question as he points through the window, down to the ambulances and police cars, all the people gathered around.

-“Mummy, why are they crying, did they like that building? Look, those boys are looking for their mummy, where is she? Was she inside? Why isn’t she coming out so they don’t have to cry?”

-“She got lost, but she’s okay now. Angels are helping her up.”

-“Why is she coming up? Why doesn’t she go to them if she’s okay now? Why don’t angels help them find her? Did they do something bad?”

-“No, they did nothing wrong, little one. Their mummy can’t stay with them anymore.”

-“But, mummy, look how sad they are, will they be okay?”

-“They will do great. Their mummy tried very hard, but she got lost. That’s why she has to come up here, so she can watch how they grow up. She’ll help them be strong.”

-“Oh. So she got lost like we did? And she has to watch them like we watch daddy? ”

-“Yes, darling. Just like us and daddy.”

I pulled the smoky curtain over the window, guiding the little one back to bed and tucking him in.

-“Now sleep. I’ll help the other angels get their mummy up here.”

-“Can I be an angel one day, too?”

-“You already are, darling. Just a different kind.”

He smiled and turned over, closing his eyes for the night.

I turn and dissipate, preparing myself to welcome tears and anger of the loved ones gone to the Heavenly palace. Tonight, we’ll have prayers echoing these crystal walls.

-

-

-

May the people fallen in the 21.11.2013. tragedy in Riga rest as soundly as the soft summer winds fall upon Latvian fields. We will never forget your legacy, remaining in the Earthly realm. Rest in peace.

http://look-anotherworld.tumblr.com/post/67758581039/mummy-why-are-there-so-many-flashing-cars

0

10

Fork tā tēvreize, ko LTV laiž fonā, deeem, FEELS  :'(  :'(  :'(

0

11

51

0

12

:'(

0

13

Cik reizēm būtu labi, ja cilvēkiem nebūtu spēja just. Tad vismaz tagad nesāpētu, citādi ir šaušalīga sajūta.
Tas viss it kā notiek te pat, bet tai pat laikā kaut kur tik tālu.

0

14

Skatos TV tiešraides, lasu ziņas portālos, sajūta drausmīga, asaras birst, jau 51 cilvēks ir miris, es ceru, ka tiks atrasts vēl kāds dzīvs. Es tos cilvēkus nepazinu, bet man ir tik smagi, drausmīgas sāpes par viņiem, viņu ģimenēm, tuvajiem. Es esmu kopā ar savu ģimeni, bet kāds ir palicis pilnīgi viens. Smagi vispār kaut ko izteikt par to visu.........

0

15

Jaa,tas patieshaam ir praatam neaptverama tragjeedija.Briesmiigi,ka taa notika.Cik zinu,tad gaajushi bojaa jau 52 cilveeki,bet es domaaju,ka diemzheel upuru skaists veel augs.Kaut arii mani personiigi tas neskar,bet es juutu liidzi visiem tiem cilveekiem,jo ljoti zheel man vinjus visus.Vieniigais es nevaru saprast,ja reiz trauksmes signaals nostraadaaja un bija luugums pamest veikalu,tad kaadeelj vinji uz to nereagjeeja un turpinaaja laist iekhshaa cilveekus?Manupraat taa ir augstaakaa meera bezatbildiiba pret visiem,kuri tur bija.Protams tagad runaat kaa buutu,ja buutu vairs nav nekaadas jeegas,jo cilveeki ir gaajushi bojaa un to vairs nekas nevar izmainiit.Ljoti ceru,ka kaads par to visu arii nesiis atbildiibu.Es sliecos domaat,ka pie vainas bija tas smagums uz jumta.Ja vinji bija gribeejushi to daarzu taisiit,tad vispirms bija kaartiigi pa nopietnam jaapaarbauda jumts,ka tas izturees,bet nu jaa...ir noticis tas,kas noticis un notikusho vairs izmainiit nevar.

0

16

Tas ir shausmiigi.Nupat skatiijos zinjas un bija redzams un dzirdams treshais  jumta nogruvums.Jau ir 54 bojaa gaajushie.

0

17

:( Tikko lasīju apollo, ka pārtraukti glābšanas darbi. Ir vēl vairāk kā 10, kas pieteikti policijā kā pazuduši, bet kā raksta, ka nu jau cerības atrast kādu dzīvu ir pielīdzināmas nullei  :'(

0

18

Jaa,diemzheel peec treshaa nogruvuma arii man ir zudushas ceriibas,ka tur veel atradiis kaadu izdziivojosho.Ja arii pienjem,ka tur veel kaads cilveeks bija pie dziiviibas,tad vinjsh ir iesprostots un diezvai veel dziivs,jo skaabeklja piekljuve tachu arii ir trauceeta. :( Tikai man joprojaam nav skaidrs kaadeelj netika reagjeets uz trauksmes signaalu??Ja reiz tas bija,tad vajadzeeja nekaveejoties atstaat veikala telpas,bet nevis tur staigaat un laist veel iekshaa cilveekus.Varbuut,ja tas tiktu njemts veeraa,tad upuru skaits buutu mazs vai nebuutu vispaar.Bet nu tagad ir par veelu runaat,jo kaa saka peec kara jau visi gudri. :(

0

19

Marianhela написал(а):

Tikai man joprojaam nav skaidrs kaadeelj netika reagjeets uz trauksmes signaalu??

Trauksmes signālu dzirdēja ne tikai darbinieki, bet arī paši apmeklētāji.. nu nezinu, vai es vienīgā tāda, bet kad es dzirdu trauksmes signālu, es reaģēju, pat ja pie manis nepienāk iestādes darbinieks un nesaka, ziniet jāiet ārā...
Protams, darbiniekiem vajadzēja reaģēt, bet gan jau saņēma pavēli 18.00 mums visvairāk pircēju, turpinām darbu... taču pircējiem ar sevi ir jāsargā...

0

20

Nu par to jau es arii runaaju.Tagad jau gudri runaat un spriest nav vairs jeegas,jo ir izdzeestas 54 dziiviibas,un taas atpakalj vairs nekas un neviens neatgrieziis.Vieniigais ko no shii gadiijuma vareetu maaciities pilniigi visui ir tas,ka trauksmes signaalu NEKAD nedriikst ignoreet.Vai tas ir viltus,vai nav,bet ir uzreiz jaaiet prom no taas vietas,kur tas skan.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziņas Latvijā un Pasaulē