TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Šobrīd manā topā ir...


Šobrīd manā topā ir...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Apspriežamies, kas mums uz doto brīdi ir topā :) Padod tālāk infu par labām dziesmām  :crazy:

Es pie sāku saprast, ka man One Direction aizvien labāk sāk patikt. Piemēram no viņu jaunā albuma man patīk vairāk kā 50% dziesmu, jo sevišķi šī:

0

2

hahahaha, smieklīgs moments. Ieraugu, ka cravey ierakstījusi zem mūzikas foldera Šobrīd manā topā ir... - izskatās tā kautrīgi ar daudzpunktiem, ka kaunās bišķi no tā, kas tad īsti ir viņai šobrīd topā. Pie sevis nodomāju - nu droši vien 1D. Atveru un priekšā 1D video. Tā sāku smieties...  :D

A man topā ir radio SWH rock un tās vienas un tās pašas roka klasiskās dziemsas, kuras tur uz riņķi laiž. Arvien mazāk un mazāk sāk patikt mūsdienu mūzikas ražojumi, bet tos ar gana dzirdu darbā - mums parastu skonto visu laiku skan. Es, protams, no 1D tikai atsevišķas dziesmas pa radio esmu dzirdējui. Reizēm kauč ko dzirdu un tīri labi dziesma patīk, pēc ilga laika tik ieraugu video un tā uzzinu, kas to dziesmu dzied un beiži esmu šokā :). Bet ja jau nemeklēju, kas dziesmu dzied, tad jau tik ļoti arī nepatika. Pat neatceros, kad datorā kādu jaunu mūziku vilku, bet tagad domāju, ka šodien cristmas mūzika jānovelk šovakar.

0

3

Es jau kaut kādu mēnesi par riņķi fonā laižu Enyas dziesmas ar Ziemassvētku noskaņu.

0

4

Man no ārzemju X-Mas albumiem topā ir Bublē Ziemīšu albums un nesen novilku, iepatikās Blake Shelton Ziemīšu albums :)

0

5

Šobrīd fonā gandrīz vienmēr skan kāda no pieci.lv playlistēm. Svētku noskaņai perfekta ir šī http://ziemassvetki.pieci.lv/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Šobrīd manā topā ir...