TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziemasvētku gaidīšana 2013


Ziemasvētku gaidīšana 2013

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Gaidīšana ir tā visa sāl. Ziemassvētki ir nieks. Īpaši mums - vientļajiem cilvēkiem.

Kā tu gaidi Ziemaasvētkus? Kā sagaidīsi? Ko un kam dāvisnāsi? Ko ēdīsi? Kā pavadīsi?

Es nolēmu, ka tuvākajām darba biedremēm Z-svētkos kāvināšu lielas krūzes. Mums darbā no sevien laikiem ir viena lielas ietilpības krūze, par kuru parasti cīņā - jo visas dzeram daudz tēju. Nolēmu nopirkt liela tilpuma krūzes un iedāvināt. Tukšas krūzes nedāvina, tāpēc piepildīsu ar konfektēm un lūpu balzāmu - man bezmaksas lūpu balzāms no iherb sakrājies.

Sencim dāvināšu kādus trīs pārus vilnas zeķu - Ziemassvētku tirdziņā pirktas un gana dārgas. Viņasm 83 gadu vecumā kājas reāli salsts un ātri vilnas zeķes novalkā. A ko lai Grožinai uzdāvina. Ir jau iepirkta Hennesy pudelīte, a ko klāt?

Sev jau uzdāvināju dāvanu - melnajā atlaižu piektdienā nopirku planšetnieku - slēpēju candy drush un lasu fanfikus :)°

Jau internetā pasūtīju dāvanu tai vienai, kurai man jādāvina mūsu satikšanās elenoveļu Z-svētkos. Esmu apmierināta. Tik ceru, ka laicīgi pienāks - ja ne, sūdīgi.

Saviem lauku radiem dāvināšu saldumus un kafiju, kā katru gadu.

Vincis dāvanā saņems savu mīļāko kaltēto truša gaļu gabaliņos un avokādo rullīšus zobu stiprināšanai. Domaju, ka būs laimīgs

Darbs man Z-svētkos dāvinās Ls 50 bez nodokļu atvilkšanas. Es ļoti apmierināta.

Šogad pirmoreiz nolēmu, kaa pati cepšu paparkūkas. Bet ciemos netīšu saldo desu un siera kūku, kad pie senčiem iešu.

Šogad strādāju 24. un 25, bet 26 brīvs. 26. tad arī ar senčiem svinēšu.

0

2

Man mazliet mainās Z-svētku tradīcija, jo brālim būs pavisam maziņš bēbis un tad brauksim pie viņa, nevis kā parasti uz laukiem.. :)

Bet man ar ir pasūtīta dāvana tam cilvēkam, kam jādāvina un ir dažiem ģimenes locekļiem jau nopirktas dāvanas...
Parasti Z-svētku gaidīšana man ir klusa, bet šogad sakarā ar izmaiņām manā dzīvē, izskatās, ka diezgan daudz pasākumi būs jāapmeklē.. vismaz viens nedēļā .. un viss klusums pazūd.. :D :D

Bet man Z-svētki sākas ar saraksta taisīšanu, kurā uzrakstu visus, kam jāpērk dāvanas un tad skatos, ko kuram pirkt un zinu, kas jau ir nopirkts.. :)

Man jau no mazotnes svarīgāk ir bijis nopirkt foršu dāvanu citiem, nekā saņemt kaut ko gribētu pretī.. tāpēc parasti ļoti piedomāju, ko pirkt.. :)

0

3

Es tikko pasūtīju dāvanu cilvēkam, kam es pērku :) Ar fingers crossed, ka paspēs atnākt, tjipa tepat Eiropa, bet nu, visādi citreiz gadās. Ja ka vouchers būs jādāvina ar uzrakstu, ka dāvanu varēs vēlāk saņemt :D Bet cerams, cerams, ka viss paspēsies laikā.

Es sev jau aizvakar pasūtīju dāvanu - austiņas. Man Londonā noplīsa manas skullcandy, kas bija diezgan labas, tur uz pirmo momentu kkādas lētas nopirku, kas izrādījas nesliktas, bet tagad vienu dienu ieraudzīju, ka vadiņš ieplīsis un tur tā uz puņķiem, vienā brīdi var kkas pārtrūkt un es atkal paliktu bez mūzikas ceļā. Tagad atkal pasūtīju labākas, dārgākas, bet netā lasīju, dikti saslavētas SoundMagic E10. Te LV pa 30Ls, ebay man latos sanāca kkur ~18. Tas vēl pa hoļiday payment, ko negaidīti no UK darba saņēmu. Taga jāggaid paciņa no Ķīnas :D

Pārējiem ģimenes locekļiem redzēs vēl jādomā kuram ko  8-)

Man ar gaidīšanas laiks labāk kā pats X-mas vakars patīk (atskaitot dāvināšanas procesu). Ka tik sniedziņš drīz uzsnigtu, tad pavisam jauki būtu  :flirt:

0

4

Es patiesībā ļoti gaidu Ziemassvētkus (tieši Z-svētku vakaru), jo tad man būs brīvlaiks skolā, bet tajā pašā laikā es strādāšu, lai mazliet nopelnītu naudiņu! :)
Man Ziemīšu gaidīšana sākas, kad es izrotāju māju ar Ziemassvētku rotājumiem un jau arī izpušķoju eglīti (ja tikai šogad tā būs, lai gan es uz to neceru īpaši, jo jau kuru gadu mums eglītes nav - ar mums, es domāju, mani un mammu) un kad jau ir palikušas pāris dienas līdz Ziemīšu vakaram, tad mēs ar mammu sacepam pīrāgus un piparkūkas! :)
Šoreiz es, dienu pirms Ziemīšiem, braukšu pie māsas un mēs cepsim piparkūku mājiņu, kuru mēs cepām arī pirms, apmēram, 13 vai 14 gadiem (jā, tas bija ļoti sen) - tā teikt, atjaunosim tradīciju! :)
Ziemīšus es pavadīšu ar ģimeni pie manas otras, vecākās māsas, kurai ir privātmājā, un tur mēs visi vienmēr, uz jeb kādiem svētkiem, sanākam - es, mana mamma, viena māsa ar puisi, otra māsa ar ģimeni un mana māsīca ar meitiņu un savu puisi, citreiz vēl mums pievienojas arī mans brālēns ar ģimeni! Kaut kā tā! :)
Par dāvanām esmu domājusi, bet nav galīgi tagad laika nopirkt, lai gan vienai māsai jau zinu, ko dāvināšu, tikai jānopērk un vecākās māsas meitiņām arī zinu, ko dāvināšu, paliek tātad vēl 4 cilvēki, kuriem vēl neesmu izdomājusi, ko dāvināt, bet būs jāizdomā! :)

Manā kursā, skolā, arī bija loterija, kur mēs lozējām kurš kuram dāvinās un man jādāvina kursabiedrenei un arī jau viņai es zinu, ko dāvināšu! :)

Nju jā, pēc Ziemīšiem es ļoti gaidu Vecgada vakaru, jo tad mēs atkal visi sanākam, svinam un sēžam (gandrīz) līdz rītam! :D :) Tā lūk! :)

0

5

Ziemassvētki vienmēr ir tāds pārdomu laiks, bet tajā pašā brīdī arī darbošanās laiks, jo mans radītājs svin dzimšanas dienu 25. decembrī un tad ciemos brauc radi un ģimenes draugi un es pie plīts cenšos sagatavot kādu sensacionālu brīnumu (pirms gada taisīju tomātu zupu, šogad ceru sagatavot sojas soļanku).

Ziemassvētku vakars parasti ir mājās ar radītājiem un māsu, nedaudz zirņiem, nedaudz tv, nedaudz šampanieša. Dāvanas principā nedāvinam cits citam, tikai tētim uz jubileju.

Šogad vispār būs interesanti, ja visi sabrauks, jo kāds-kaut-kur izdomāja, ka man jāsāk satikties ar tēta krustmeitas dēlu un šobrīd par to zina tikai mana māsa un viņa brāļi un māsīca; tā kā vai nu būs ļoti jauki vai izcili awkward :D

Piparkūkas cepinu parasti cepinām ar māsu, bet nez vai šogad sanāks, veikala klasiskās man negaršo, tikai tās izcili plānās, bet nezinu, kur tās šogad iegādāties.

Zirņus ar sīpoliem un kefīru jau pagājušās nedēļas laikā esmu ēdusi kādas 4-5 dienas, jo nevarēju sagaidīt tik ilgi :)

Sev vēl neesmu izdomājusi dāvaniņu, zinu tikai, ka galvenais, lai visi pavadītu Ziemassvētkus kopā, man ar to būs gana :)

P.s. pati svarīgākā lieta - gribu pagāniskus Zsv, tāpēc centīšos pagatavot puzurus, ko sakarināt redzamās vietās.

Отредактировано etansy (04.12.2013 18:01)

0

6

etansy написал(а):

Zirņus ar sīpoliem un kefīru jau pagājušās nedēļas laikā esmu ēdusi kādas 4-5 dienas, jo nevarēju sagaidīt tik ilgi

Lolz, es mēģināšu sagaidīt 24to, lai gan vakar dikti sagribējās un šon veicī gandrīz nopirku jau gatavus :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziemasvētku gaidīšana 2013