TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Raimundo - Javier Gómez


Raimundo - Javier Gómez

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Javier Gómez atveido Raimundo, kurš ir tradicionāls priekšnieks un cik sapratu ar Renatu viņam tur būs pamatīga raksturu cīņa... Aktieri redzējām telenovelē "Sieviete spogulī", kur viņš atveidoja Markosa audžutēvu un Julianas īsto tēvu.

http://e1.news1.yimg.com/e1.yimg.com/ne/070404/telemundo/i11757632403raimundo_3b.jpg

0

2

albalonga написал(а):

Aktieri redzējām telenovelē "Sieviete spogulī"

un es ne tikai tur... "sieviete spogulī" es redzēju vienu ainu, netīšam pamanīju kad pārslēdzu TV programmas.... :rofl:

Отредактировано Julia (10.04.2007 23:09)

0

3

Julia написал(а):

un es ne tikai tur... "sieviete spogulī" es redzēju vienu ainu, netīšam pamanīju kad pārslēdzu TV programmas....

Nu es gan stipri vairāk, bet ja godīgi - neesi neko daudz zaudējusi - Julia!!!! :D

0

4

albalonga написал(а):

neesi neko daudz zaudējusi

prieks to dzirdēt...
tā ir tiesa.. vienu dien pārslēdzu (un tiktiešām tikai vienu reizi) pamanīju Markusu... un sapratu, ka tas ir tas pats markuss no mūsu pils un tas parādīja ari so audžutēvu... sapratu ari kas tas ir par seriālu...
(redzi, ka tagad es galīgi vairs neesmu nekāda seriālu fane.... tikai tas kas palika no vecajiem laikiem + vēl foruma palīdzība, tā mani atgrieza nedaudz.. ja nebutu "likmes" laiku maiņa... nebūtu uzzinājusi par forumu... nebūtu atsākusi seriālu skatīšanos,kaut nedaudz)
vot taaa..

0

5

Jā, nu ar mani salīdzināt nevar - es tāda pastāvīgā fane, kas visu laiku visam seko līdz vairāk vai mazāk... Bet man tā interese parasti ļoti ātri zūd... Neesmu no pacietīgajām... Tā teikt - esmu ļoti izlutināta fane, ja kas ne tā, tad uzreiz pārstāju skatīties un pieslēdzos kam jaunam... Un man dikti nepatīk, ka pa tv rāda tikai jau vecus seriālus - es gribu skatīties tos tad, kad tie ir pasaulē aktuāli... Nu tā nu es jau ilgāku laiku dzīvoju tik no neta piedāvātā telenoveļu klāsta. Pa tv tikai to, ko netā nevar dabūt... Tā bija ar Likmi, kuru vairs vispār neskatos - apetīte pārgāja un viss. Vēl bij arī Mīla lielā pilsētā bums, bet ar netā ļoti daudz sēriju noskatījos un arī beigas - tā nu arī tas pagāja. Zorro ar kaut kā pagaisa tā interese... Nu man liekas, ka tas projekts tā tika atvainojos sajāts, ka smagāk vairs nav iespējams... Zini, varbūt izklausīšos iedomīga, bet man šķiet es spētu labāku scenāriju uzrakstīt...

0

6

albalonga написал(а):

Zini, varbūt izklausīšos iedomīga, bet man šķiet es spētu labāku scenāriju uzrakstīt...

nu pat man bieži tā vienn liekas (par sevi domājot) ... vini tik tiešām bieži vien tādus murgus rāda.... nezinu, varbūt kādam tas murgs patīk... varbūt mūsu seriāli nepatiktu... nezinu, bet tie seriāli nemainās!!! man tik tiešām no pašas bērnības, viss seriāls gandrīz nekad nepatika... bieži vien kaut kādos brīžos man tie sāk apnikt... bet es esmu tāds cilvēks, kurš vairak vai mazāk paliek pie tā ko izvēlējos... ar gadiem sāku pierast pamest, bet agrāk skatījos tik un tā... un protams, ari iespēju bija mazāk.

un par laimi vai par nelaimi, es esmu vairak pastāvīgs cilvēks - palieku kādam uzticīga ilgu laiku vai līdz galam.... bet ar seriāliem.. :) jau sen vairs neesmu tik uzticīga... :D

nu bet tevi es ari saprotu... kādreiz mans brālis, loti sen... dažreiz uzmeta aci kādam serialam... un ari vienmēr lēkāja no viena uz citu.. tur kur interesantāk... a es paliku pie vacā... bet vispār arī saslimu nedaudz ar to lēkāšanu, tā kā saprotu tevi... un taga, kad tik liels klāsts internetā, tad tā lēkāsana vispār ir ļoti viegla, es jau esmu gatava paskatīties pa drusciņai no katra seriāla un man būs gana - vairak neko nevajag :D

0

7

Nu - JUavier Gomez vispār ir tīri sexīgs... Un tāds nobriedis vīrietis izskatās...

[реклама вместо картинки]

0

8

albalonga написал(а):

Nu - JUavier Gomez vispār ir tīri sexīgs... Un tāds nobriedis vīrietis izskatās...

man gan viņš vairāk iskatās vecs u8n vēl pārcepies solārijā

0

9

:lol:

pinocchio написал(а):

man gan viņš vairāk iskatās vecs u8n vēl pārcepies solārijā

:rofl:  Ko gan tu saproti no mūsdienu skaistuma standartiem...

0

10

albalonga написал(а):

Ko gan tu saproti no mūsdienu skaistuma standartiem...

jā patiešam man neliekas ka tādi skaistuma standarti ir vajadzīgi, un lai tajos pats augstākais kritērijs būtu pārcepšanās solārijā, tā pat viņš nav smuks man vismaz tā liekas, ja viņš vēl būtu tāds kā jorge cao, mežonīgajās kaislībās, jā tad viņš būtu smuks, bet viņš ir vidējība

0

11

nu nez - man gan liekas, ka vieņā tomēr kaut kas ir... ;)  Bet vienalga - blakus Gabijai viņš nobālēs... :rofl:  (pat par spīti solārijam...) :haha:

0

12

nu man liekas viņš izskatās labi (pestaviteļno), liekas uzreiz izglītots un laipns... man ta leikas. pēc izskata arī tīri labi un solārijs - blīīīīīīīīīīīin, ko jūs cilvēkus, kuri pārcepās solārijā neredzējāt????!!!! mana klasesbiedrene bijušā... :rofl: visi sauca viņu jau par čunga čanga... nenormāla vispār ar savu solāriju...a te viss tieši kā vajag... turklāt, iespējams arī ne solārijs.. viņš tak nedzīvo ziemeļu valstīs!!!

0

13

Julia написал(а):

viņš tak nedzīvo ziemeļu valstīs!!!

wowo - pašas padzīvojiet Maiami - tad manīsiet... :rofl:  (oj cik smuki mana Julia nodeva pa bumbām...) :lol:

0

14

albalonga написал(а):

(oj cik smuki mana Julia nodeva pa bumbām...)

paldies, paldies... centos, centos.... nē, necentos, tik saku ko domāju.. a tev tas patik :D
:ok:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Raimundo - Javier Gómez