TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Fault In Our Stars (2014)


The Fault In Our Stars (2014)

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://s3-ec.buzzfed.com/static/2013-12/enhanced/webdr03/17/19/enhanced-buzz-wide-27489-1387325176-9.jpg

Par spīti brīnumzālēm, kas samazinājušas audzēju un devušas sešpadsmitgadīgajai Heizelai vēl dažus gadus, meitene vienmēr bijusi nolemta nāvei un viņas dzīves pēdējā nodaļa ir uzrakstīta reizē ar diagnozi. Tomēr burvīga sižeta pavērsiena – vārdā Augusts Voterss – pēkšņā parādīšanās ar vēzi slimo bērnu un jauniešu atbalsta grupā pārraksta Heizelas stāstu pilnīgi no jauna.

The cast:
Shailene Woodley as Hazel Grace Lancaster
Ansel Elgort as Augustus Waters
Nat Wolff as Isaac
Laura Dern as Mrs. Lancaster
Sam Trammell as Mr. Lancaster
Mike Birbiglia as Patrick
Willem Dafoe as Peter Van Houten
David Whalen as Mr. Waters
Emily Peachey as Monica

Trailer:

Release: 06.06.2014.

0

2

Srsly in love with the poster  :love:  :'(

0

3

plakāts jauks, bet sižeta dēļ noteikti neskatīšos.

0

4

Es gribu grāmatu saņemties izlasīt, bet nezinu, ko tas man prasīs, jo vakar ieraugot šo plakātu vien asaras izlauzās un apraudājos.

0

5

Es jau 3x esmu vikipēdijā izlasījusi sižetu (katru reizi pēc tam, jad cravey kaut ko ieposto) it kā katru reizi no jauna. Šaubos vai izlasīšu un noskatīšos.

0

6

:love:  :flirt:
http://img2.timeinc.net/ew/i/2014/01/06/facebook-fault-in-our-stars_612x870.jpg

0

7

Treileris:

FU*K, es nez, ko es sarīšos, bet es noskatīšos gan filmu, gan grāmatu izlasīšu. Fu*k, even the trailer hurts to watch, but fu*k if that isn't one of the best trailers out there. Sh*t this movie is gonna hurt me so bad. Man visi, kas darbā izlasījuši šo gramatu, saka, ka no vidus līdz beigām izraudāja asaru gada devu.

0

8

Es laikam gadsimta devu izraudaju, jo principā me neraud, bet šitas ir kaut kas tāds, kas nevienu nevar atstāt vienaldzīgu.

0

9

Es nezinu kā lai saņemos, tiešām nezinu. Es tik mežonīgi gribu izlasīt, bet negribu raudāt. Fork and darn  :'(

0

10

OMG, treileris iznāca tikai vakardien, a šodien YT skatījumi ir jau pāri 3 miljoniem, kamēr tumblr postam ar treileri ir jau tuvu pie 200 000 notes  o.O

0

11

Dziesma no filmas OST  :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Fault In Our Stars (2014)