TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Sižets


Sižets

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Reklāma saka tā

"tas ir šarmants stāsts par mīlestību, jutekliskumu, dumpīgumu un kaisli..."

http://e1.news1.yimg.com/e1.yimg.com/ne/070405/telemundo/i11758288201sin_verguenzasb_300x200.jpg

Četras draudzenes - Paloma, Renata, Fernanda un Maite - neskatoties uz to, ka ir tik dažādas, kopīgi izdzīvos mīlestības un antisimpātijas, patiesības un melus un neskaitāmus piedzīvojumus...

Lai gan viņu raksturi ir ļoti dažādi, viņas saista divas dažādas nesaraujamas saites. Pirmā - tās ir biznesa attiecības, kas saistītas ar drēbju ražotni, bet otrā - tā ir patiesa un tīra draudzība, kas dara viņas nešķiramas.

Renata ir vadītāja, kura ir sentimentāli saistīta ar raimundo, kurš ir ne vien viņas priekšnieks, bet arī precējies vīrietis.

Paloma ir mājsaimniece, kuras dzīve it kā ir stabila, bet patiesībā viņa nekādi nespēj izšķirties starp savu jauno mīļāko Rafaelu un viņas šķirto vīru Hulianu, kurš ir viņas bērnu tēvs...

Un tālāk seko Maite, vientuļā māte, kura cīnās katru dienu pati ar savu mīlestību pret vīrieti, kurš ir jaunāks par viņu un pienākumu būt par labu māti savam 11 gadus vecajam dēlam, kurš ir slims...

Un beidzot seko Fernanda, rezervētākā un konservatīvākā no visām, kuras vīrs Estebans izturās pret viņu kā pret kādu mirdzošu trofeju kopā ar viņu mazajām meitām, bet īstenībā viņi abi viens otru pat redzēt negrib, jo abien nav ne pat niecīgākās saskaņas sexā...

Un tad pēkšņi parādīsies draudzeņu agrākais skolasbiedrs Kristobals, kura maigums un pievilcība novedīs pie ģimenes krīzes un liks pārvērtēt personīgās ētikas un morāles vērtības...

0

2

albalonga написал(а):

Un tad pēkšņi parādīsies draudzeņu agrākais skolasbiedrs Kristobals, kura maigums un pievilcība novedīs pie ģimenes krīzes un liks pārvērtēt personīgās ētikas un morāles vērtības...

pēdējias teikums labais :ok:

nu sižets ir ok, principā... vajag paskatīties kā viņi to visu attēlos :)

0

3

nu - jā... Izklausās jau labi... Un lomās vēl būs Salvador de solar un Alejandro de la Madrid, kurš bija Lunā kopā ar Gabiju - tas jau ir pavisam interesanti!!!!

0

4

albalonga написал(а):

kurš bija Lunā kopā ar Gabiju - tas jau ir pavisam interesanti!!!!

nu tev jāā.... ticu... :blush: es pagaidam tādus neatminos.. tulīt atradīšu netā, kā viņi izskatās.... oooops.. man jānokaunās :blush:

0

5

Reku šeku veči

[реклама вместо картинки]

0

6

jā... paldies par foto.. es jau pati atradu :D te viņi kaut kā nav līdzīgi paši sev.... nu vismaz man ta liekas... tikai tas Jorhe Aravena... nu labi, es jau atpazinu tos divus ;)

0

7

Ņu pamatsižets un doma izklausās jau gana interesants un aizraujošš.  :ok:  Es tik ceru, ka pats seriāla sižets arī būs tik interesants un attaisnos uz tā uzliktās manas cerības. :nyam: Gaidu - ar nepacietību gaidu!

0

8

man patīk, gaidu kad beidzot varēšu skatītie, jo nav jau man ana būs vien jāsmierinās.
es vienīgi ceru ka viņiem mājkas būs smukas, un viņas arī smuki ģērbsies

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Sižets