TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La sombra del pasado (Televisa, 2014/2015)


La sombra del pasado (Televisa, 2014/2015)

Сообщений 1 страница 20 из 101

1

http://sa.uploads.ru/hJ2lz.jpg

Pagātnes ēna
Oriģināls: El manantial (Mīlas avots)
Producente: Mapat (La mujer del Vendaval)
Pirmizrāde: 10. novembris (Pēc La Malquerida)
Dziesma: Manuel Mijares - Te prometi
Seriju skaits: 137
Sižets: Santa Lusija ir mazs ciemats, kurā visi savā starpā ir pazīstami un baumas lido vēja spārniem. Tajā dzīvo divas ģimenes, kuru starpā daudzus gadus ir audzis nicinājus un strīdi.
Severiano Mendosa un viņa sieva Kandela ir sarīkojuši savā īpašumā lielas svinības par godu sava pirmā dēla kristībām, kurās piedalās viss ciems. Mendosu ģimene, kura nodarbojas ar zirgu audzēšanu, ir bagāta, ietekmīga un cienījama.
Šajā pašā dienā Raimundo un Roberta Alkoseri svin savas mazās meitas Aldonsas kristības. Raimundo ir strādīgs, bet ar spēcīgu raksturu, savukārt viņa sieva Roberta ir vulgāra, rūgta sieviete, kas turklāt ir Severiano mīļākā.
Kādu dienu Raimundo pieķer savu sievu un Severianu mīlējamies. Starp visiem trim izraisās milzīgs konflikts, kura rezultātā Roberta nogalina savu vīru.
No šīs dienas Severiano un Robertas attiecības sarežģījas. Aldonsa un Kristobals dzīvo rūgtuma pilnā pasaulē, nezinot iemeslu, kāpēc starp abu ģimenēm ir naids.
Par spīti visam starp abiem jauniešiem dzimst mīlestība, par kuru abi cenšas cīnīties. Taču Severiano izmantojot zemiskus paņēmienus, liek Robertai, viņas māsai Adelīnai un Aldonsai pamest Santa Lusiju, salaužot Kristobala sirdi.
Pēc vairākiem gadiem Aldonsa ir ieguvusi lauksaimniecības inženiera grādu un kopā ar savu Tanti Adelīnu atgriežas Santa Lusijā. Viņa atklāj, ka Kristobals grasās precēties ar māsīcu Valēriju. Taču gadi nav izdzēsuši abu jauno cilvēku jūtas un viņi stāsies pretī pagātnes ēnām, lai cīnītos par savu mīlestību.
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif
Aktieru sastāvs:
Michelle Renaud - Aldonza Alcocer Lozada
Pablo Lyle - Cristóbal Mendoza Santana
Alexis Ayala - Severiano Mendoza
Alejandra Barros - Candela Santana Rivero de Mendoza
Alfredo Adame - Padre Jerónimo Alcocer
Susana González - Roberta Lozada Torres Vda. de Alcocer
René Strickler - Raymundo Alcocer
Manuel "Flaco" Ibáñez - Melesio Olegario
Thelma Madrigal - Valeria Zapata
Alex Sirvent - Emmanuel Zapata / Emmanuel Mendoza Lozada
Lisset - Adelina Lozada Torres
Sachi Tamashiro - Dolores "Lola" Olegario
Beatriz Moreno - Dominga de Olegario
Luis Xavier - Humberto Zapata Rivero
Cynthia Klitbo - Prudencia de Zapata
Horacio Pancheri - Renato Ballesteros
Diego de Erice - Tomás Garcés
Aarón Hernán - Padre Sixto
Yolanda Ventura - Irma de Lagos
Marco Uriel - Uriel Lagos
Arlette Pacheco - Simoneta Saavedra / Viviana
Fernanda López - María de los Ángeles "Mary" Lagos
José Carlos Farrera - Abelardo Lagos
Sandra Kai - Silvia
Jauma Mateu - Lic Patricio "Pato"
Graciela Bernardos - Lourdes
Mónica Zorti - Lulú
Juan Carlos "El Borrego" Nava - Edmundo
Roberto Miquel - Rogelio Nava
Maricarmen Vela - Madre Superiora
Stephanie Ayala - Bernardita
Leticia Perdigón - Haydeé
Archie Lafranco - Gonzalo Ballesteros
Magda Karina - Tere
Fernanda Ruizos - Flavia

0

2

https://pbs.twimg.com/media/Bsmkw4cCAAIZ8bh.jpg:large

0

3

OOoo, šai telenovelei par pamatu ņemts mīlas avots? Interesanti, ņemot vērā, ka mīlas avots ļoti patika un skatījos ar aizrautību. Vispār nezinu, man rīmeiksi nekad nav īpaši patikuši, ja esmu redzējusi oriģinālu..lai gan, šī varētu būt mūsdienīgāka. :)

Отредактировано Mariposa (17.07.2014 10:03)

0

4

Tiešām interesanti, kā tas izskatīsies.. Cik daudz sakritīs ar Mīlas avota sižetu un kā tas izskatīties mūsdienīgākā versijā. Kā mmaarriiaa bija minējusi, ka baumo, ka galvenajās lomās būs Ana Brenda un Dāvids Zepeda.. Mani nepārsteigtu, ja beigās viņi arī būtu. Būtu jauks pāris, turklāt visi pārējie aktieri aizņemti jau citās lomās :D

0

5

Galvenajā lomā - Michelle Renaud (La mujer del Vendaval)

http://i2.esmas.com/2013/01/10/466933/michelle-renaud-es-alba-620x345.jpg

0

6

aNgeL написал(а):

Galvenajā lomā it kā būšot Michelle Renaud (La mujer del Vendaval)

Ļoti skaista jauna aktrise un arī tēlo labi, Vendavalā man viņa patika un arī viņas mazā loma El color de la pasion bija laba, domāju, ka jaunajiem ir jādod iespēja un būšu tikai priecīga, ja viņai iedos galveno lomu.
Pirms Tu vēl nebiji šo ziņu ierakstījusi, man uz mirkli pat bija iegājusi domā galvā, ka varētu šo aktrisi galvenajā lomā, jo ar Mapat viņa jau ir strādājusi un nedaudz man viņa atgādina Adelu, kaut atšķirīgas izskatā ļoti, bet vismaz Tavā ievietotajā bildē kaut kas nedaudz ir. Interesanti, ja mana intuīcija piepildīsies :D
Bet neviens nezin vai tiešām viņa būs galvenajā lomā. Un kurš būs viņsas partneris? Jo tiešām aktieri tagad aizņemti citās telenovelēs. Vai tiešām Davids? Ja viņš, tad diezvai abi tēlos viena vecuma varoņus, jo vizuāli redzams, ka Mišele ir krietni jaunāka.

0

7

Pieminot Mišelu, tiek runāts, ka galvenās lomas kandidāts ir Pablo Lyle (Por siempre mi amor) ;) Tā ka būtu forši, ja abi būs galvenajās lomās..Abi jauni, arī Thelma Madrigal tikpat jauna.

0

8

Alexis Ayala jau iepriekš bija apstriprināts kā galvenais ļaunais (Husto tēls) un apstiprināts, ka viņa sievu tēlos Alehandra Barros (respektīvi Margaritas tēls). Vēl telenovelē būs Suzanna Gonsalesa un Rene Striklers, bet nebija minēts, kādi būs viņu varoņi. Es pieņemu, ka Rene varētu tēlot Rigoberto.

0

9

Man jau ļoti patīk, kāds aktieru sastāvs te veidojas :) Būtu forši, ja sižets būtu ņemts tikai pamatā un veiktas dažādas izmaiņas.. piem. lai galvenie varoņi ir vairāk kopā nekā Mīlas avotā.

0

10

aNgeL написал(а):

Man jau ļoti patīk, kāds aktieru sastāvs te veidojas :) Būtu forši, ja sižets būtu ņemts tikai pamatā un veiktas dažādas izmaiņas.. piem. lai galvenie varoņi ir vairāk kopā nekā Mīlas avotā.

Jā, piekrītu, man arī patīk, ka tiek likti forši aktieri, un, ka izskatās, ka galvenajās lomās būs jauni aktieri, ka tiek dota iespēja izpausties viņiem, nevis visur tikai vienu un tie paši. Un mani priecētu, ja būtu sižeta izmaiņas, jo kā saki, Mīlas avotā galvenie varoņi bija ļoti maz kopā, bet tie brīži, kad bija bija tik lieliski, jo Adelai ar Maurisio ļoti laba ķīmija, kā arī abus var saukt par izciliem aktieriem. Un ir momenti telenovelē, kurus gribētos, lai nedaudz savādāk parāda, tiaki cerams, ka Mapar neaizrausies tik ļoti kā Angelli ar Lo que la vida me robo, bet ļoti cerams, ka ši telenovele nebūs El manantial pilna kopija, jo tas nebūtu interesanti.

0

11

It kā jau šai producentei patīk salīdzinoši mierīgas telenoveles, bez kaut kāda ārkārtēja action. Tā ka, man liekas, ka vismaz šajā ziņā ir jābūt labi :) Turklāt šī netiks rādīta galvenajā raidlaikā, tā ka tas arī iemesls, lai nepārcenstos.

0

12

Gaidu šo telenoveli.

aNgeL написал(а):

Man jau ļoti patīk, kāds aktieru sastāvs te veidojas

OOo, jā, man arī :)

0

13

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10526010_1452062891726038_5236026400723160697_n.jpg

0

14

Aleksam Sirventam tad izskatās būs Ektora loma, forši aktieri šeit būs, man Aleks patīk, un patīk vairāk nekā Pablo Lyle. Redzams, ka Pablo stils kā Alehandro, arī Telmai mati daudz gaišāki, lai līdzīgāka Barbarai. Alekss atgādina Ektoru.

0

15

Alfredo Aldame tēlos mācītāju Heronimo, Lisset tēlos Mišelas varones krustmāti Adelinu un Mišellu Renauld šajā telenovelē sauks Aldonsa, pēc manām domām īpetnējs vārds, nekad tādu vispār neesmu dzirdējusi. Alehandras Barros varoni sauks Kandela.

0

16

mmaarriiaa написал(а):

Mišellu Renauld šajā telenovelē sauks Aldonsa, pēc manām domām īpetnējs vārds, nekad tādu vispār neesmu dzirdējusi.

Tev taisnība. Es arī nebiju tādu iepriekš dzirdējusi.. Bet forši, ka nav atkal kaut kādas Anas, Izabellas un tml :D Būs interesanti dzirdēt, kā to izrunās varoņi. Alfonsīna jau arī bija rets varoņu vārds.

0

17

Šis vārds ir sastopams Migela Servantesa Donā Kihotā. Aldonsa bija tā pati Dulsineja,jo galvenajam varonim vārds Dulsineja šķita daudz aristokrātiskāks par Aldonsu,tāpēc viņu tā dēvēja.

0

18

Tad jau interesanti, vai veidotāji arī ir iedvesmojošies no Dona Kihota varones vārda vai izdomājuši to ielikt no citiem avotiem.

0

19

https://pbs.twimg.com/media/Bu4o9VDIIAA6Isg.jpg https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10492308_623172131135117_8591206818455364875_n.jpg

0

20

Diego de Erice pievienojās telenovelei

https://lh6.googleusercontent.com/-GFuc4ptnYDM/U-z87JxpZ6I/AAAAAAAA1uU/W-p8CG4nhdk/s640/blogger-image--201579546.jpg

Bez maz vai viņa dēļ jāskatās. Ļoti gribu redzēt, kāds viņš ir citā lomā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La sombra del pasado (Televisa, 2014/2015)