TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādu telenoveli jūs gribētu kā nākamo,kanāla LNT?


Kādu telenoveli jūs gribētu kā nākamo,kanāla LNT?

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Izveidoju,šo tēmu,jo kaut kā interesanti būtu uzzināt,ko katra no mums gribētu redzēt LV.Laigan es vispār pie TV reti sēžu,bet tomēr.
http://sa.uploads.ru/t/uawgx.jpg

Отредактировано Rosa Diamante *** (30.11.2014 13:55)

0

2

Manas velmes:
1.Lo que la vida me robo
2.Teresa
3.Mi pecado
4.Sortilegio
5.Amores Verdaderos
6.MIVAC
7.El fantasma de elena
8.La mujer Vendaval
9.La que no podia amar
10.Corazon Valiente

0

3

Bet spriežot pēc Lietuvas un Igaunijas izvēlesvarētu būt telenovele-LA MALQUERIDA(jo to rāda abās valstīs kanālā TV3)
Lietuvā rāda arī Lo que la vida me robo un El color de la pasion.

Отредактировано Rosa Diamante *** (30.11.2014 14:15)

0

4

Nezinu kura būs šī reize,kad teikšu,ka ceru LNT redzēt Sortilegio.

0

5

Tā ir retā reize, kad pa tv iemetu aci kādā telenovelē. Bet, ja man būtu izvēle kādu telenoveli gribētu Latvijā - tad noteikti kādu no veiksmīgajām komēdijtelenovelēm, piemēram, Que pobres tan ricos, tā iemesla dēļ, lai paskatītos ne tik daudz es pati, jo varu to noskatīties internetā, bet, lai arī mana ģimene var apskatīties kaut ko tiešām kvalitatīvu un izklaidējošu.

0

6

Rosa Diamante *** написал(а):

Bet spriežot pēc Lietuvas un Igaunijas izvēlesvarētu būt telenovele-LA MALQUERIDA(jo to rāda abās valstīs kanālā TV3)

Par šo es nebrīnīties, īpaši tā iemesla dēļ, ka galvenajā lomā ir Viktorijai Ruffo, un viņas telenoveles(neskaitot kādas 90to gadu) visas ir rādītas Latvijā.

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Par šo es nebrīnīties, īpaši tā iemesla dēļ, ka galvenajā lomā ir Viktorijai Ruffo, un viņas telenoveles(neskaitot kādas 90to gadu) visas ir rādītas Latvijā.

Man arī tas nebūtu pārsteigums!Ja godīgi,tad man pēdējā laikā ļoti ir iepatikušies Turcijas seriāli,kuri kvalitātes ziņā ir labāki.Bet no telenovelēm pagaidām sekoju MIVAC.

0

8

Es arī, pirmkārt, joprojām gribu, lai parāda Sortilegio. Un otrkārt gribētu - Que pobres tan ricos vai La Patrona. Bet priecātos arī ja parādītu piem. Porque el amor manda vai pirms dažiem gadiem uzņemto Cuando me enamoro Silvijas dēļ. Gribas, lai Latvijā parāda kaut ko no tā, kas man ļoti patika, lai gan pati neskatīšos pa TV un ar tulkojumu.

Bet mana likme uz to, ka LNT parādīs La Gata.

0

9

Ja runājam nopietni,tad visticamāk rādīs La Malquerida,jo tas,ka LNT ir sevišķi iecienījuši rādīt telenoveles ar Viktoriju Rufo galvenajā lomā,jau sen nav nekāds jaunums. Bet to vai tā būs,mēs uzzināsim tad,kad līdz Mīlestība nekad nebeidzas beigām būs atlikušas kādas divas nedēļas,jo apmēram tad sāk reklamēt nākamo telelenoveli. P.S. tikai pirmīt pamanīju,ka neesmu vienīgā,kas tā domā.

Отредактировано Terēze (30.11.2014 16:27)

0

10

Terēze написал(а):

Ja runājam nopietni,tad visticamāk rādīs La Malquerida,jo tas,ka LNT ir sevišķi iecienījuši rādīt telenoveles ar Viktoriju Rufo galvenajā lomā,jau sen nav nekāds jaunums. Bet to vai tā būs,mēs uzzināsim tad,kad līdz Mīlestība nekad nebeidzas beigām būs atlikušas kādas divas nedēļas,jo apmēram tad sāk reklamēt nākamo telelenoveli. P.S. tikai pirmīt pamanīju,ka neesmu vienīgā,kas tā domā.

Отредактировано Terēze (Сегодня 16:27)

Zinu,ka jūs visas ārkārtīgi fanojat par "Mīlestība nekad nebeidzas!".Katram protams ir sava gaume,manā variantā,es šo seriālu sauktu par "Pensionāri nekad nebeidzas",viņā ir pārāk daudz to sēriju.Vienīgi dziesma parauj.Esmu lasījusi forumus,kur cilvēkiem jau apnīk skatīties kādu telenoveli,kuru tik ļoti velk.Bet tas jau atkal kārtējais gaumes jautājums.

Par La malquerida nezinu.Bet varbūtība ir liela,ka to var parādīt!
ANGEL,jau visas reizes prakstiski ir uzminējusi,arī pa LA TEMPESTAD.

0

11

aNgeL написал(а):

Es arī, pirmkārt, joprojām gribu, lai parāda Sortilegio. Un otrkārt gribētu - Que pobres tan ricos vai La Patrona. Bet priecātos arī ja parādītu piem. Porque el amor manda vai pirms dažiem gadiem uzņemto Cuando me enamoro Silvijas dēļ. Gribas, lai Latvijā parāda kaut ko no tā, kas man ļoti patika, lai gan pati neskatīšos pa TV un ar tulkojumu.

Bet mana likme uz to, ka LNT parādīs La Gata.

La gata pagaidām ir iepirkta Ungārijā;Serbijā;Polijā.Bet varbūt arī līdz Latvijai nonāks.Tomēr aktieri zināmi.Es visas sērijas skatījos,bet bija samērā garlaicīgi un vienmuļi.Vispār gaidiju ko vairāk.Tā laikam bija Maites sliktākā loma.Reitingi arī bija zemi.Gluži kā tagad MIVAC,bet MIVAC vajadzētu būt daudz labākam reitingam.

0

12

Rosa Diamante *** написал(а):

La gata pagaidām ir iepirkta Ungārijā;Serbijā;Polijā.Bet varbūt arī līdz Latvijai nonāks.Tomēr aktieri zināmi.Es visas sērijas skatījos,bet bija samērā garlaicīgi un vienmuļi.Vispār gaidiju ko vairāk.Tā laikam bija Maites sliktākā loma.Reitingi arī bija zemi.Gluži kā tagad MIVAC,bet MIVAC vajadzētu būt daudz labākam reitingam.

La gatā esmu iemetusi aci kādā sērijā un sēriju aprakstos un pilnīgi piekritīšu, ka telenovele ir ļoti neizdevusies, pat teiktu šī telenovele vienā līmenī ar Nathalie vīra Mehijas telenovelēm pēdējos gados, ja ne sliktāk.

Rosa Diamante *** написал(а):

Zinu,ka jūs visas ārkārtīgi fanojat par "Mīlestība nekad nebeidzas!".Katram protams ir sava gaume,manā variantā,es šo seriālu sauktu par "Pensionāri nekad nebeidzas",viņā ir pārāk daudz to sēriju.Vienīgi dziesma parauj.Esmu lasījusi forumus,kur cilvēkiem jau apnīk skatīties kādu telenoveli,kuru tik ļoti velk.Bet tas jau atkal kārtējais gaumes jautājums.

Gaumes jautājums  - tam es piekritīšu. Bet manuprāt šī telenovele ir no tiem retajiem gadījumiem, kad visu telenoveli, neskatoties uz sēriju daudzumu ir bijis interesanti skatīties, jo katru reizi pavilka kāda no sižeta līnijām, un kas pat ir reti, ka negalveno varoņu sižeta līnijas ir bijušas diezgan piesaistošas, pēc manām domām telenovele kvalitatīva un atšķirīga - par to esmu jau agrāk izteikusies. Bet tas jau ir reti, ka telenovelei ir mazāk par 100 sērijām, parasti tā dara tikai Karla, visi pārējie izvelk cik vien var.

0

13

No vienas puses piekrītu, ka varētu rādīt La Malquerida Ruffo dēļ. Bet no otras puses Latvijas kanāli reti izvēlas specifiskas telenoveles. Un piemēram līdz šim tika rādītas arī visas telenoveles ar Fernando Kolungu (izņemot Manana es para siempre un Porque el amor manda). Bet varbūt arī būs Malquerida.. ja jau arī kaimiņi to rādījuši. Drīz jau uzzināsim, vai Ruffo uzvarēs arī šoreiz :D
Vēl es nebūtu nemaz pārsteigta, ja parādītu Lo que la vida me robo - jo telenovele ir "skaļa" un ar ļoti daudzām sērijām. Latvija neizvairās parādīt kādreiz slavenu telenoveļu rīmeikus.

0

14

Rosa Diamante *** написал(а):

Katram protams ir sava gaume,manā variantā,es šo seriālu sauktu par "Pensionāri nekad nebeidzas",viņā ir pārāk daudz to sēriju.

Nesaprotu, kur tu saskati tur sakaru ar pensionāriem, bet nu ok, lai nu būtu. Man, piemēram, klasiskās telenoveles, kurās varoņi ir diezgan vienveidīgi ir apnikušas. Kā jau mmaarriiaa minēja, Mīlestība nekad nebeidzas ir viena no tām telenovelēm, kuru ir interesanti skatīties un neteikšu, ka sērijas ir vairāk kā tradicionāli šādiem seriāliem. Sižets ir pietiekami daudzveidīgs, ir daudzi notikumi un varoņi nav vienkrāsaini. Bet visiem neizpatikt! :)

Bet, par tām telenovelēm, kuras es gribētu redzēt. Viennozīmīgi Sortilegio, bet priecātos arī par kādu Telemundo telenoveli, katrā ziņā kaut ko netipisku, arī to pašu La Malquerida varētu. Grūti pat pateikt, jo ir daudzas, kuras gribētu noskatīties :)

0

15

Jaa,arii es dzilji sirdii joprojaam ceru,ka kaadreiz paraadiis Sortilegio(lai gan es skatos uz to diezgan pesimistiski,jo tas arii ir Karlas darbs un es neshaubos,ka maksaa ne mazaak par Kaisliibaam.Nu varbuut nedaudz,bet taapat noteikti ir ljoti daargs).Bet taa es pat iisti nezinu,kuru gribu,jo Miilestiiba nekad nebeidas pashlaik patiik.A luuyk gribu,lai paraada arii La Gata.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādu telenoveli jūs gribētu kā nākamo,kanāla LNT?