TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Aptauja: Kā Tu Vērtē "Nemīlētā"?


Aptauja: Kā Tu Vērtē "Nemīlētā"?

Сообщений 1 страница 8 из 8

Опрос

Kā Tu Vērtē Nemīlētā?
Ļoti patīk

37% - 3
Patīk

37% - 3
Patīk, bet labāk varētu rādīt citu telenoveli

25% - 2
Neskatos

0% - 0
Голосов: 8

1

Protams, ka telenovele ir nesen sākusies, bet vērtējam pēc tā priekšstata, kas ir radies šobrīd.
Komentāros (ja vēlaties) varat ierakstīt savu balsojuma atbildi :)

0

2

Nobalsoju, ka patīk, bet nebūtu iebildumu pret, ka rādītu arī citu seriālu. Priecājos, ka arī šāds atbildes variants tika iekļauts balsošanā, jo var jau tiešām arī būt tā, ka kāds konkrēts seriāls arī patīk, bet ne tomēr tik ļoti, lai tā vietā tiešām negribētos skatīties arī kaut ko citu. Un personīgi man tiešām ir tāda sajūta, ka Nemīlēto skatīties jau var, bet tajā pašā laikā neskumtu, ja šās telenoveles vietā LNT būtu izvēlējies rādīt citu telenoveli.

0

3

Interesanti,kā vispār notiek telenoveles iepirkšanas process,pēc kādiem kritērijiem izvēlas un cik maksā?!
Es nobalsoju,ka patīk.Bet ja godīgi,tad domāju,tāpat kā Terēze.Jo īsti neskumtu,ja būtu kas cits.Bet būtība esmu tīri apmierināta ar LNT izvēli.

0

4

Rosa Diamante *** написал(а):

Interesanti,kā vispār notiek telenoveles iepirkšanas process,pēc kādiem kritērijiem izvēlas un cik maksā?!

Kā jau mēs izspriedām, tad konkrēti šajā gadījumā izvēlējās Ruffo dēļ. :D
Bet var ievērot arī, ka vienmēr rāda Salvadora Mehijas noveles (vienīgais izņēmums ir Corazon salvaje (2009)).
Citreiz jau trāpār arī citas noveles - kā tās izvēlas (piem. Rosario) nesaprotu. Cenas arī ir interesants jaut.

Es arī nobalsoju kā Terēze. Varētu rādīt arī citu (ar nosacījumu, ka tā cita nebūtu sliktāka). Bet redzēs - varbūt telenoveles beigās būs sajūsma par to un domas mainīsies.

0

5

Es nenobalsoju ne par vienu atbildi,jo manas domas joprojaam ir daliitas ne patiik-ne arii nepatiik.Seriaals kaa jau seriaals.Protams nevar saliidzinaat ar citiem,kurus esmu redzeejusi(Kaisliibas,Sortilegio,Miilestiiba nekad nebeidzas),tachu shad tad iemest acis var.Peedeejaas dienaas gan to neesmu dariijusi,jo kaut kaa neiet galiigi pie sirds.Bet mani vairaak interesee,ko vinji izveeleesies raadiit,kadbeigsies shis seriaals??

0

6

Lietuvieši ir pilnīgā sājūsmā par šo telenoveli,to skatās daudz vairāk kā pie mums!

0

7

Viņus vispār telenoveles laikam vairāk interesē, ja jau tur pat rāda daudz vairāk nekā pie mums. Prieks par lietuviešiem :)

0

8

aNgeL написал(а):

Viņus vispār telenoveles laikam vairāk interesē, ja jau tur pat rāda daudz vairāk nekā pie mums. Prieks par lietuviešiem

Man ir viena draudzene lietuviete,un viņa parasti pastāsta par to kas pie viņiem ir.Un citus gadus ir bijis tā,ka 6 telenoveles gadā iepērk,kamēr pie mums labi ja 2 parāda.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Aptauja: Kā Tu Vērtē "Nemīlētā"?