TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT


Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT

Сообщений 1 страница 20 из 171

1

http://se.uploads.ru/t/cFBGw.jpg
Nosaukums:Fatmagül'ün Suçu Ne?
Gads:2010-2012
Valsts:Turcija
Sērijas:80(orģināli)
Sižets: Fatmagula dzīvo ciemā pie jūras kopā ar brāli un viņa sievu. Viņa ir laimīga, ka drīz tiks prom no mājas, kurā netiek mīlēta – svaine nemitīgi mēģina viņu izkalpināt un pazemot. Fatmagula ir saderinājusies ar mīļoto Mustafu, kurš ceļ māju, un viņi kopīgi tajā veidos ģimeni. Kerims ir kalēja māceklis, un ciemā ieradušies trīs viņa draugi Erdogans, Selims un Vurals par godu Selima saderināšanās ballītei. Pēc saderināšanās ballītes draugi dodas atpūsties jūras krastā, un agrā rīta stundā tieši tur nonāk arī Fatmagula, kura izlavījusies no mājas, lai atvadītos no Mustafas, kurš dodas zvejā. Alkohola un narkotisko vielu reibumā jaunieši uzbrūk Fatmagulai, salaužot visus viņas sapņus un dzīvi. Apstākļu, draudu un varas spiesti Fatmagulai un Kerimam nākas apprecēties un bēgt kopā no ciema par spīti milzīgajam naidam, ko meitene izjūt pret jauno vīru.
Lomās:
Berena Sāta-Fatmagula
Engins Akjureks-Kerims
Firats Čeliks-Mustafa
Kāns Tašaners-Erdogans
Engins Ozturks-Selims
Burga Gulsojs-Vurals
Musa Uzunlars-Rešats
Seda Guvena-Meltema
Sevtap Özaltun-Asu
u.c

Seriāls tika rādīs:Igaunijā;Lietuvā';Serbijā;Krievijā;Izraēlā;Čīlē;Bulgārijā;Rumānijā;Albānijā;Grieķijā;Kazahstānā;Libānā;Pakistānā;Sauda Arābijā

NO 11.marta kanālā LNT

+1

2

Oho,tas noziimee,ka tas ir peec Gumushas staasta??Bet baigi iisinjsh.

0

3

Jā,pēc Gumušas.Nav īss,jo mums tāpat dienā rādīs tikai 1.sēriju(kuru dalīs uz pusi),jo viena sērija iet 90 min!Tā kā ies ilgi!

0

4

A nu jaa,taadaa zinjaa gan.

0

5

Marianhela написал(а):

A nu jaa,taadaa zinjaa gan.

Manuprāt ļoti iepriecinoša ziņa,Čīlē šim seriālam ir ļoti augsti reitingi.Un kopumā pārdots daudzām valstīm.

0

6

http://se.uploads.ru/t/TgNS6.jpg

0

7

Traileris

+1

8

http://se.uploads.ru/t/hyEQZ.jpg

0

9

http://se.uploads.ru/t/XSPBb.jpg

0

10

Sižets

Lasīju par šo seriālu. Šis seriāls ir par sievieti, kura grasījās precēties, bet viņu izvaroja vairāki vīrieši, līgavainis no viņas atteicās, jo vairs neuzskatīja par cienīgu sievieti, šķiet tajā valstī tā par sievietēm, kurām uzbrūk šādā veidā domā, tieši, tāpēc man kaut kā nevelk skatīties Turcijas seriālus, jo daudz kas man šķiet nepieņemams viņu uzskatos. Viņa iesūdzēja izvarotājus vai tikai vienu no tiem, un tie izrādījās bagātnieki, un pie viņiem ir tāds likums, ja apprec savu izvarotāju, tad visas apsūdzības no šī lopa tiek noņemtas, tas man vispār šķiet kaut kāds MURGS. Tas ar, ko viņa apprecējās arī bija vienīgais no tā visa bara, kas viņu neizvaroja, viņš arī bija piedzēries kā pārējie, bet neko neizdarīja, lai mēģinātu tos apturēt, pārējie bija bagāti, viņš nabags, tāpēc arī uzņēmās vainu, bet pats arī bija pārliecināts, ka bija iesaistīts tajā visā. Seriāla beigās viņa palika kopā ar to vīrieti ar, kuru apprecējās.

Esmu pārsteigta, ka šāda veida stāstu pie mums rādīs. No vienas puses ir labāk, ka pie mums vairs nerāda tikai klasiskas konservatīvas telenoveles, bet Turcijas likumi man šķiet diezgan ārpus morāles robežām, kuras parādītas šajā seriālā. Gan jau šeit visā iekšā ir iepīts arī kaut kas nebriesmīgs un romantisks, bet nu tomēr.

Отредактировано mmaarriiaa (21.02.2015 21:27)

+1

11

Izlasot mmaarriiaa's aprakstu, paliek skaidrs, kāpēc Čīlē augsti reitingi.
Bet izklausās pēc stāsta, kuru gribētos paskatīties. To zemju reliģija un noteikumi pret sievietēm ir briesmīgi, tāpēc nevar nebūt pateicīgai, ka dzīvoju labākā vietā..Bet man šķiet svarīgi zināt skarbo realitāti citur, lai gan Turcijā ir dažādi, cik sapratu. Es savulaik dzīvoju vienā stāvā ar vairākām turcietēm un pēc apģērba, uzvedības viņas neatšķīrās no mūsu valstu meitenēm. Tikai viena visu laiku bija pilnībā saģērbusies un nosegusies.

0

12

aNgeL написал(а):

Izlasot mmaarriiaa's aprakstu, paliek skaidrs, kāpēc Čīlē augsti reitingi.
Bet izklausās pēc stāsta, kuru gribētos paskatīties. To zemju reliģija un noteikumi pret sievietēm ir briesmīgi, tāpēc nevar nebūt pateicīgai, ka dzīvoju labākā vietā..Bet man šķiet svarīgi zināt skarbo realitāti citur, lai gan Turcijā ir dažādi, cik sapratu. Es savulaik dzīvoju vienā stāvā ar vairākām turcietēm un pēc apģērba, uzvedības viņas neatšķīrās no mūsu valstu meitenēm. Tikai viena visu laiku bija pilnībā saģērbusies un nosegusies.

Mani diezgan nevelk skatīties no vienas puses, jo nojaušu, ka skatīšos katru sēriju un tikai atkārtošu - kā tā var pret sievietēm izturēties, vai dzīvojam aizvēsturē, kad sievietēm nebija nekādas teikšanas? Bet vispār, jā, es piekrītu, ka tomēr stāsts ir neierasts un no otras puses ir interese uzzināt par atšķirīgajiem likumiem un realitāti citās valstīs, lai gan ir dzirdēts tāpat jau ziņās, raidījumos vai kur lasīts, bet ir atšķirība, ja to redz garā seriālā. Ja ne pats skarbais seriāla stāsts, paši galvenie varoņi izskatās ļoti simpātisks pāris.

0

13

Atceros ka pirms vairākiem gadiem lasīju reālo stāstu-grāmatu 'Sadedzināta dzīva'..šokējoši. Vēl forumā garu komentāru rakstīju. Bet man liekas, ka tā ir daudzu cilvēku daba - interese zināt dramatisko un briesmīgo, lai gan nebeidzam šausmināties. Ne velti arī Telemundo visaugstākos reitingus saņem ar nežēlīgākajām novelēm. Bet cits stāsts ir piem. El Clon, kurā it kā ir visi tie pārkāpumi, reliģija, bet ļoti rozīgi parādīts, jo pa tiešo nekas tāds Hadei nebija noticis - realitātē diez vai tur kādai tā veiktos.

0

14

Turcijas seriāli vispār ir patiesāki,un reālākai.Lietuvā un Igaunijā rāda šobrīd,tā kā nekāds brīnums,tas nav.Manuprāt ļoti laba izvēle.Un Berena Sāta ir superīga aktrise,jau pēc "Kārdinājuma varā",arī pēc šī seriāla viņa saņēma apbalvojumu "Zelta Taurenis".Vienmēr esmu gribējusi noskatīties Fatmaguli,tikai laiks nesanāca,jo viena sērija iet ilgi,bet stāsts man ļoti patīk.

0

15

Rosa Diamante *** написал(а):

Lietuvā un Igaunijā rāda šobrīd,tā kā nekāds brīnums,tas nav.

Lietuva un Igaunija jau sen mums priekšā rādot vairāk telenoveļu, ne tikai latino telenoveļu, visu, ko rāda tur, pie mums nerāda, tāpēc ir nedaudz brīnums, ka pie mums arī sāk rādīt kaut ko kvalitatīvu, neklasisku, ne tikai Mehijas darbus.

Rosa Diamante *** написал(а):

Manuprāt ļoti laba izvēle.Un Berena Sāta ir superīga aktrise,jau pēc "Kārdinājuma varā",arī pēc šī seriāla viņa saņēma apbalvojumu "Zelta Taurenis".Vienmēr esmu gribējusi noskatīties Fatmaguli,tikai laiks nesanāca,jo viena sērija iet ilgi,bet stāsts man ļoti patīk.

Aktrise izskatās ļoti simpātiska, arī galvenais varonis ok. Es pat nezinu, ja sāktu skatīties, iespējams, mani parautu arī pārējie Turcijas seriāli, un tā kā redzēts nav neviens, sāktu skatīties un manā jau tā saspiestajā grafikā vispār laika nekam citam nepaliktu :D

Rosa Diamante *** написал(а):

Turcijas seriāli vispār ir patiesāki,un reālākai.

Ja, salīdzina ar Meksikāņu telenovelēm, tad daudzās valstīs seriāli tiek uzņemti daudz reālāk, kaut vai, piemēram, salīdzinot Mujeres asesinas Televisu un Argentīnu, Argentīnas ir īsta realitātes piegarša kā viss uzņemts, attēlots, bet Televisas tomēr ir izskaistinājums un uzfilmēts tā, lai neliktos viss tik briesmīgi, kā ir. Bet arī Televisai sanāk ne tikai izskaistinātas telenoveles, piemēram, Yo no creo en los hombres bija liela realitātes daļa. Tad, kad man ir attiecīgs noskaņojums, tad es varu daudz skatīties reālistiskas filmas, tās ir interesantākas, neparedzamākas, bet, tā kā bieži vien tās uzdzen vairāk pārdomu nekā labu emociju, izvēlos skatīties kaut ko vieglāku.

0

16

Lasīju jau sen,ka Turcijas seriālus sāk iepirkt vairāk kā meksikāņu,Turcijas tirgus kļuvis ļoti plašs,viņiem ir ļoti daudz TV kanālu,un kopumā gada laikā uzņem vairāk par 30 projektiem,tā kā cilvēkiem atliek tikai sēdēt pie TV!:D

0

17

http://se.uploads.ru/t/kXYuT.jpg
http://se.uploads.ru/t/az4oQ.jpg

0

18

Seriāla "ENTRADA"/JENERIK

0

19

http://se.uploads.ru/t/iMbJo.jpg
http://se.uploads.ru/t/I8WkM.jpg

0

20

Rosa Diamante *** написал(а):

Lasīju jau sen,ka Turcijas seriālus sāk iepirkt vairāk kā meksikāņu,Turcijas tirgus kļuvis ļoti plašs,viņiem ir ļoti daudz TV kanālu,un kopumā gada laikā uzņem vairāk par 30 projektiem,tā kā cilvēkiem atliek tikai sēdēt pie TV!:D

30 projekti :D lieliski. Ja visu gribas redzēt tiem cilvēciņiem, tad visa dzīve no seriālu skatīšanās vien varētu sastāvēt, bet nu meksikāņiem jāizdara secinājumi, kāpēc Turcijas seriālus sāk iepirkt vairāk un jāsasparojas kvalitātes ziņā, lai gan visbiežāk viņi sasparojas vienkārši uzņemot kādu rīmeiku kādam Turcijas seriālam :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT