TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT


Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT

Сообщений 21 страница 40 из 171

21

http://se.uploads.ru/t/mC9Zt.jpg

0

22

http://se.uploads.ru/t/BUDTC.jpg

0

23

No visiem Latvijā rādītajiem turku seriāliem man ļoti patika "1001 nakts" - tas patiešām bija ļoti forš  :love: , bet pārējie "Sirds melodija", "Kārdinājuma varā" un "Kurts Seits un Šura"  man nepatika fināla beigu dēļ - beigas galīgi nebija tādas kā telenovelēm, proti, laimīgas, bet gan kaut kādas murgainas un nelaimīgas, bet seriālam "Gumušas stāsts" es noskatījos datorā pēdējo sēriju un it kā jau viss tur bija ok, tikai nepatika, ka Gumušai atklāja audzēju - tas nju bija par traku un īsti nelikās, ka kaut ko tādu vajadzēja scenārijā likt, jo Gumušai un Mehmetam bija jāiet ļoti daudzām grūtībām cauri un tad vēl šis - nju, īsāk sakot, galīgi garām tas bija! Jā, es pāris sērijas paskatījos arī pa LNT - it kā jau interesants likās, bet pēc pēdējās sērijas noskatīšanās man domas mainījās un vairāk neskatos!  :nope: Varbūt ka, šo jauno seriālu, kas būs, arī paskatīšos, lai redzētu kāds tad īsti ir un tad jau vēl manīs kā būs! :)

0

24

Kardinājuma varā,dievinu!Šo seriālu skatoties nez kuro reizi bez raudāšanas nesanāk,pārāk smags.Un beigas nelaimīgas..

0

25

Kā zināms pirms sāku skatīties šo seriālu biju diezgan skeptiski noskaņota. Un kā, lai nebūtu, izlasot tādu aprakstu? Bet atkal pierādās, ka lasot tikai aprakstu var gūt pilnīgi maldīgu priekšstatu, kas seriālā notiks. Savu tālāko rakstāmo tekstu ielikšu spoilerī, jo nojaušu, ka diez vai kāds cits ir skatījies, izlasīs tie, kas vēlēsies, nevis nejauši uzzinās daudz vairāk ne kā vēlas. Šķiet, ka uzrakstīšu veselu palagu.

Manas pārdomas

Pirmkārt mani šim seriālam piesaistīja galvenie varoņi, jo no malas šķita ļoti jauks pāris, un galvenais vīriešu lomas atveidotājs tāds izskatīgs. Otrkārt mani piesaistīja kā gan sižetiski viss attīstīsies, ka Kerims un Fatmagula paliks kopā, ja jau aprakstā par Kerimu kas tāds izlasīts. Esmu pavadījusi dažas negulētas naktis, tā kā esmu nepacietīga, tinu, tinot noskatījos visas sērijas, kā sāku tā nevarēju apstāties, laika nebija, bet interese jau liela, kad būs vairāk laika, iespējams, paskatīšos kaut ko vairāk, bet visas ainas, kurās bija galvenie varoņi kopā vai atsevišķi es redzēju. Kerims Fatmagulā iemīlējās jau pirmajā sērijā, kad abi satikās kāpnēs un Kerima  draugs pajokojās nelaižot viņu garām, bet ieraugot, ka viņai ir līgavainis atmeta domu, kam vairāk. Un tālāk kā notika briesmīgais notikums, Kerims ar pārējiem ne tikai iedzēra, bet uzdzēra alkoholu virsū narkotikām, Kerims tā darīja, jo gribēja turēt līdzi bagātajiem draugiem. Fatmagula gāja pavadīt savu līgavaini, un gāja garām Kerimam un viņa draugiem. Kerims bija tas, kas norādīja uz Fatmagulu, un tad saķēra, bet viņš bija tādā kondīcijā, kad varētu teikt, ka vienradžus varēja redzēt, pilnīgā narkotiku reibumā, tas, protams, nav attaisnojums, bet nedomāja viņš ar savu prātu, bez šāda reibuma viņš nekad tā nerīkotos, pārējie draugi gan vairāk saprata, ko darīja, un Kerims nesaķēra ar domu nodarīt kaut ko ļaunu. Tad Kerims vāļājās zemē un smējās, pārējie uzbruka Fatmagulai, viņš to pamanīja, bet neko neizdarīja un es neuzskatu, ka tas bija, tāpēc, ka Kerims gribēja atbalstīt draugus, man tas vairāk atgādināja šoka stāvokli, kad skaties, nesaproti kā var kas tāds notikt, bet esi kā sastindzis un neko nedari, šoka stāvoklis, viņam bija šausmu pilns skatiens un savus draugus viņš ienīda no visas sirds, un sevi arī. Visā seriāla laikā neatceros, ka Kerims būtu teicis, ka to darīja dēļ draugiem, tas netika izskaidrots, kāpēc tā notika, ka viņš neko nedarīja. Turcija, lai arī ar musulmaņu reliģiju, tomēr tā ir daudz kulturāla valsts, tāpēc nav jau tur likumi tādi, kā, piemēram, Arābijā, vismaz šajā seriālā tā nebija un iepriekš man arī bija licies, ka Turcija ir pat var teikt eiropiskāku domāšanas veidu, bet, kad izlasīju aprakstu, tad nošokējos, ka it kā maldos.  Es pirmo reizi skatījos kādu Turcijas seriālu, šis šķita pilnīgs pretstats no visiem iepriekš redzētajiem citu valstu seriāliem, viņā bija tāda reāluma pieskaņa, varoņu dialogi bija tādi dabiski un nesamākslotu, viss tā diezgan sadzīviski, ka sajūta, ka no malas skaties kāda dzīvi. Tikai viņiem ļoti ierasti sērijā vairākas reizes pieminēt  Allahu. Tālāk par sižetu. Cik paradoksāli, ka Fatmagulu atrada tieši Kerima krustmāte, kas seriāla laikā kļuva par tuvāko cilvēku Fatmagulai. Kamēr pārējie draugi uztraucās nevis par izmocīto meiteni, bet tikai par savu ādu, tad Kerimu tikai mocīja sirdsapziņas pārmetumi, par to, kas noticis ar Fatmagulu. Tā kā Fatmagulu nogādāja slimnīcā uzreiz sāka krimināllietu, un, ja bagātniekus nebūtu paglābis radinieks, tad viņi nonāktu cietumā, jo izvarošana tur netiek uzskatīta par nekādu normu, tikai tas likums gan, par precēšanos, bet Fatmagulai vienalga tika jautāts vai viņa piekrita visam, ko Kerims „darīja”. Kerimam iztrūka filma atmiņā un pārējie viņu piemānīja, ka viņš arī iesaistījās visā, lai arī pats no sākuma nespēja ticēt, ka ir to izdarījis. Mustafa, Fatmagulas līgavainis apvainoja Fatmagulu, ka pati vainīga, noticēja arī visām baumām, daudzi uztraucās, ka tagad aptraipīts Mustafas gods, tas, protams, ir murgs. Un beigās Mustafa apprecēja prostitūtu, tad gan viņa māte koda pirkstos, ka bija apvainojusi Fatmagulu nešķīstībā. Ciemā Fatmagulu apvainoja, tāpēc, ka viss tika tā sagrozīts, it kā viņa pati būtu pie visa vainīga, ka melojusi, ja nebūtu visas uzpirkšanas, tad tā nebūtu bijis, ne visi bija pret viņu, kaut vai Kerima krustmāte, kas meiteni aizstāvēja. Un arī nebija tā, ka ciems izvarotāju nenonievāja, un kā vēl, bet visvairāk tika tieši Kerima krustmātei, jo Kerims bija jau ticis prom, kad viņa tanti pavainoja, ka izaudzinājusi izdzimteni. Es jau pārāk aizrāvos ar atstāstu, bet šķita svarīgi minēt to, ka šāda izturēšanās par laimi pret sievieti atbalstīta netiek, bet diemžēl nonievāšana tomēr savā ziņā ir. Lielais pluss seriālam, ka galvenie varoņi nebija šķirti visu seriālu, visās sērijās, varbūt tikai kādās divās nebija kopainu. Ļoti neierasti bija kā vispār tika parādīts kā attīstījās galveno varoņu attiecības, viss bija palēnām, pa maziņam, nevis kā bieži, tikko ienīst, bet jau pēc daļas sēriju iemīlas un neko nevar izdarīt. Kerims sev nespēja piedot, viņš uz Fatmagulu skatījās ar milzīgu žēlumu, sev pārmeta katru sekundi, bieži gribēja palīdzēt viņai, viņa nokrīt, bet viņš pat nedrīkst atļauties viņai piedurt pirkstu. Fatmagula ienīda visus iesaistītos, bet izteikt visu, viņai bija iespēja tikai Kerima, viņa ilgi viņu ienīda, bet lielu daļu cīnījās ar savām jūtām, jo gribēja ienīst, bet sāka mīlēt, un tad sevi ienīda, jo sāk iemīlēties kādā, kas viņai sabeidzis dzīvi. Kerims it kā vienu brīdi jūt, ka Fatmagula sāk uz viņu skatīties savādāk, bet jau nākamajā brīdī saņem pār sevi pārmetumu jūru, ko arī var saprast, jo viņš bija visās briesmās iesaistīts. Seriālā bieži tika izmantoti palēninājuma brīži, kad Fatmagula un Kerims bija kopā, un tas pat nekrita uz nerviem, jo lielais uzsvars tika likts kā attīstās jūtas, kā katrs pieskāriens vienam otram maina abu attiecības, kā Fatmagula vispār spēj pieņemt, ka Kerims saņem viņas roku. Man arī ļoti patika, ka seriālā tika parādīts, ka Fatmagula un Kerims gāja pie psihologa kopā, un atklāti izrunāja bez meliem, ko jūt. Kā arī realitāti piedeva tas, kā mainījās Fatmagula, un nebija tā, ka pēkšņi viņa ir stipra, un vairs nekas nespēj viņu sagraut, tieši otrādi, tika parādīts tas, kā viņa kļūst drošāka, un liekas, jau ir pat labāk, bet tad notiek kaut kas, kas gandrīz viņu atgriež pagātnē un viņai atkal vajag ar sevi cīnīties, jo atkal atgriežas bēdu sagrautā Fatmagula. Un no psiholoģijas viedokļa tā mierīgi var notikt, ka cilvēks pie katra nākamā sitiena, var atkal atgriezties sākuma stāvoklī, ka arī citu cilvēku pārdzīvojumi izsit no ierindas to, pie kā tik ļoti ar sevi strādāts, un tieši tas man ļoti patika telenovelē, ticamības esamība. Abi galvenie varoņi apprecējās otrreiz, viņi nebija šķīrušies, bet apprecējās, jo bija pienācis brīdis, kad abi to vēlējās un, kad pienāca kāzu nakts, Kerims bija tas, kas nespēja pieskarties Fatmagulai, jo sāka raudāt, domājot, kā pieļāva viņas izvarošanu, un tad sekoja atkal abu atklāta saruna, kāzu nakts notika, jo tā bija kāzu nakts, bet psiholoģiski tam nebija gatavs neviens no viņiem, tāpēc abi nejutās labi, tas bija kārtējais moments, kas radīja ticamību, jo arī realitātē viss tik viegli nevar uzreiz notikt, ir vajadzīgs laiks. Beigās abi varoņi pārvarēja sevi, Fatmagula piedeva Kerimam ātrāk nekā viņš pats sev, un abi gaidīja bērniņu. Fatmagula lielu daļu seriāla teica, ka pazīst dievus KErimus- vienu, kuru mīl un otru, to slikto, kas izpostīja viņas dzīvi. Es gan tam nepiekrītu, ka ir divi Kerimi, viņā bija labs un taisnīgs arī pirms visa ļaunā atgadījuma, viņa briesmīgā kļūda nav attaisnojama, bet ar savu prātu viņš nedomāja. Viņu tiesāja skarbi pārējie, bet visvairāk viņš tiesāja pats sevi. Es uzskatu, ka lielākais sods ir nevis, ka ieliek cietumā, bet, kad pats saproti, ka tas, ko darīji, tas bija nežēlīgi un sirdsapziņas pārmetumi, tas, ka nespēj piedot pats sev, ir lielākais grauzējs. Beigās Kerimu cietumā neielika, jo viņš pats bija tas, kas padevās policijā, kā arī Fatmagulu apprecēja. Viens no varmākām bija miris, vienam piesprieda 18 gadus cietumā, otram 21 gadu, un tā arī vajag sodīt varmākas, varētu arī vēl iedot gadus klāt, jo varbūt tad baidītos, un nemocītu sievietes, ja zinātu, ka sodu saņems un ne 3 gadus. Seriāla galvenā tematika, izņemot, Fatmagulas un Kerima attiecībām, bija taisnīgs sods varmākām, un to, ka sievietei nevajag klusēt, ja sievietes klusēs, tad varmākas arī turpmāk turpinās savas neģēlības, bet, ja sievietes runās tikai tā varēs cīnīties pret viņiem. Ir smagi sakopot domas un iespaidus par seriālu, jo raisa daudz pārdomu, tik daudz ko gribas pateikt, bet tas sanāk pārāk gari. Šis seriāls man personīgi patika, jo bija tiešām neierasts, un mani aizķēra. Kā arī ļoti gribas uzslavēt galveno varoņu aktierspēli, nekā samākslota, viņi izdzīvoja savu varoņu dzīvi. Ja Kerima aktieris nebūtu tik lielisks, tad es nezinu kā uztvertu šo varoni. Skatījos es šo seriālu ierunātu krievu valodā vienā mājas lapā un labā kvalitātē, un noveicies, ka ierunātāji tiešām māk ierunāt, jo bieži vien seriālu spēj sabeigt ierunātājs vien, latino seriālos man patīk tas, ka saprotu valodu, jo tad aktieru tēlošana vairāk līdz manīm aiziet,  šeit diemžēl neko nesajēdzu no turku valodas.

Отредактировано mmaarriiaa (25.02.2015 23:47)

+1

26

Skaidrs ir tas, ka man ar būs jāskatās. Biedē tikai tas, ka tu nevarēji apstāties sākusi skatīties :D
Tas cik sarakstīji par palagu vairs nenosauksi :D Tas jau palagu komplekts :D

0

27

aNgeL написал(а):

Skaidrs ir tas, ka man ar būs jāskatās. Biedē tikai tas, ka tu nevarēji apstāties sākusi skatīties :D
Tas cik sarakstīji par palagu vairs nenosauksi :D Tas jau palagu komplekts :D

Kad pieejamas visas sērijas un gribas zināt, kas notiks tālāk, tad ir smagi apstāties, ja es skatītos pa vienai sērijai tv, es domāju man apniktu, bet, kad ir tīšanas iespēja internetā, tad viss ir super, kā iepriekš jau runājām, daudzas telenoveles kļūst krietni interesantākas, kad izlaiž momentus, tāpēc, ja saprot krievu valodu, tad iesaku skatīties internetā.
Es nokomentēju visu seriālu kopā, seriālam 80 sērijas, bet, ja skaita to ilgumu, tad tās būtu kā 160 meksikāņu telenoveles sēriju, iedomājies, ja komentētu katru sēriju, cik tad gari sanāktu :D Tā, ka tas, kas tagad uzrakstīts vēl ir maz :D Tas, ka man patika, nenozīmē, ka patiks arī Tev, varbūt apniks jau pēc pirmajām sērijām. Skatos, ka parāk augsts novērtējums seriālam nav, kaut kur 5.2 imdb un vēl kādā lapā, kurā skatījos, bet tas diezgan noliekams uz sižetu, tāpēc, ka cilvēkiem nav atbalstāma sieviešu nonievāšana, ka ciems gatavs nabaga sievieti noēst, bet esmu lasījusi diezgan daudz labus komentārus, un skatītājus tieši aizrāva galvenais pāris un tas kā parādīta nebagātā gala turku dzīve.

Отредактировано mmaarriiaa (26.02.2015 02:52)

0

28

http://se.uploads.ru/t/Y2jHz.jpg

0

29

http://se.uploads.ru/t/NAbMf.jpg
http://se.uploads.ru/t/iuFjf.jpg
http://se.uploads.ru/t/PR1GM.jpg

+1

30

mmaarriiaa
Paldies tev :D Es arī "uzsēdos" uz šo seriālu :D Vakar vakarā kā sāku skatīties, tā ar mokām piespiedu sevi iet gulēt naktī un visu laiku intriga, kas gan būs tālāk :D Noskatījos pagaidām 5 sērijas (atkal vēl vairāk iekavēšu Malquerida). Tik ļoti gribas ātrāk tikt līdz brīdim, kad abi sāks iemīlēties, bet cik  no tevis sapratu, tad ilgi jāgaida.. Pašlaik vislabāk no varoņiem man patīk Mirjama (Kerima tante). Patīk kā tēlo aktieris, kas atveido Kerimu. Ja nezinātu, ka Turcijas seriāls, tad nesaprastu kuras valsts seriāls ir, jo lielākā daļa varoņu neizskatās tam, kādi liekas tipiski turki - melniem matiem utt.
Bet grūti būt nabadzīgiem - cik viegli visi ietekmīgie un mantkārīgie spēlējas ar Fatmagulas un Kerima likteņiem..
Ok..skatos tālāk :D

p.s. Man ļoti patīk seriāla oriģinālais nosaukums. iedzen pārdomās. žēl, ka LNT novienkāršoja visu.. visa nosaukuma jēgas pazaudēta.

p.p.s. man ļoti patika, kā nofilmēja un Berena notēloja uzbrukuma ainu. Daudz labāk nekā visās redzētajās telenovelēs, filmās utt..

0

31

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa
Paldies tev :D Es arī "uzsēdos" uz šo seriālu :D Vakar vakarā kā sāku skatīties, tā ar mokām piespiedu sevi iet gulēt naktī un visu laiku intriga, kas gan būs tālāk :D Noskatījos pagaidām 5 sērijas (atkal vēl vairāk iekavēšu Malquerida). Tik ļoti gribas ātrāk tikt līdz brīdim, kad abi sāks iemīlēties, bet cik  no tevis sapratu, tad ilgi jāgaida.. Pašlaik vislabāk no varoņiem man patīk Mirjama (Kerima tante). Patīk kā tēlo aktieris, kas atveido Kerimu. Ja nezinātu, ka Turcijas seriāls, tad nesaprastu kuras valsts seriāls ir, jo lielākā daļa varoņu neizskatās tam, kādi liekas tipiski turki - melniem matiem utt.
Bet grūti būt nabadzīgiem - cik viegli visi ietekmīgie un mantkārīgie spēlējas ar Fatmagulas un Kerima likteņiem..
Ok..skatos tālāk :D

p.s. Man ļoti patīk seriāla oriģinālais nosaukums. iedzen pārdomās. žēl, ka LNT novienkāršoja visu.. visa nosaukuma jēgas pazaudēta.

p.p.s. man ļoti patika, kā nofilmēja un Berena notēloja uzbrukuma ainu. Daudz labāk nekā visās redzētajās telenovelēs, filmās utt..

Jeeeej, man prieks, ka arī Tevi parāva šis seriāls, es pēc noskatīšanās nevarēju atiet un vēlreiz sāku skatīties Kerima un Fatmagulas ainas, kuru ir tiešām ļoti daudz, šis seriāls iekaroja manu sirdi. Jā, Mirjama ir forša, lielais atbalsts Fatmagulai, kā arī dzīves gudra padomdevēja Kerimam. Jā, aktieri tādi eiropeiski izskatās,īpaši jau Berena, ja nezinātu, piemēram, ka Engins(Kerims) ir turks, padomātu, ka kāds latinos :D
Nebēdā par Malqueridas iekavēšanu, šis seriāls ir daudzas reizes labāks. Fatmagulas brāļa Rahmi sieva Mokadesa gan ir baigi ziņkārīgā maita, daudz vīsdegunības dēļ izdarīs, intrigante, bet aktrise ļoti labi tēlo. Man tik ļoti iepatikās Engins Akjureks, ka sadomāju, vajag paskatīties vēl kādu seriālu ar viņu, salasījos lielskas atsauksmes par viņu seriālā "Ja vien es varētu kļūt par mākoni", ka tā ir viņa izcilākā loma(bet pamodās viņš slavens tieši pēc Kerima lomas), un tur gan apraksts bija seriālam nepareizs-jo seriāla aprakstā netika minēts, ka galvenais varonis ļauns, seriālu es ilgi nespēju paskatīties, es piekrītu, ka aktieris lielisks, bet viņam ļauna loma - protams tādā lomā ir daudz kur izpausties, viņš spēlē vīrieti, kas ir ļoti iemīlējies sievietē, kuru ar varu apprecina, viņš vienlaicīgi ir arī psihiski slims, ar ko var izskaidrot viņa izturēšanos pret sievu - vienā brīdī vardarbīgs, otrā netic, ka pats to izdarījis, seriāls īss, 29 sērijas pa 1,5h, paskatījos dažas un nesaņēmos tālāk skatīties, smags seriāls. Uz Kerimu nav ilgi jāgaida, Fatmagulas un Kerima jūtas attīstījās lēni, pakāpeniski, bet Kerims ātri iemīlējās(ātri, jo 13. sērijā, bet pēc reālā laika jau bija mēneši pagājuši), bet viņam nācās sevi turēt grožos, viņš nevarēja skriet pie Fatmagulas, apskaut un izrādīt jūtas, smagāk bija tieši Fatmagulai iemīlēties, visu traumu dēļ, jo viņai šķita, ka mīlot Kerimu nodos pati sevi, tāpēc ar jūtām Fatmagula cīnījās, izrādīt tās sāka lēni, bet varēja pēc sarunām seriāla beigās nojaust, ka iekšā tās bija visu laiku. Bet tā kā Fatmagula Kerimu pieņēma ar grūtībām, bija ļoti interesanti vērot kā lēnām attīstās abu attiecības. Piekrītu vienam komentāram, kuru lasīju, ka Fatmagulas un Kerima līnija ir parādīta tik smalki, maigi, aizkustinoši, bez vulgaritātes, tikai un vienīgi  - jūtas. Es Fatmagulas sērijas skatījos seasonvar.ru, tiešām labā kvalitātē. Es pat teikšu, ka žēl, ka tikai 80 sērijas pa veselu 1,5 h, es uz viņiem abiem - Fatmagulu un KErimu tikai gribētu skatīties un skatīties un seriālā katru sēriju pavadīja intriga, nebija paredzami notikumi.

Отредактировано mmaarriiaa (03.03.2015 17:56)

0

32

Es šo seriālu dievinu.Pirmās sērijas ir milzīga traģēdija.Bet Berena ir mana mīļākā aktrise,skatos jau 3 seriālu ar viņas piedalīšanos!Domāju,ka jums nemaz nepatīk Turcijas seriāli,bet redz,kļūdījos!

0

33

Rosa Diamante *** написал(а):

Es šo seriālu dievinu.Pirmās sērijas ir milzīga traģēdija.Bet Berena ir mana mīļākā aktrise,skatos jau 3 seriālu ar viņas piedalīšanos!Domāju,ka jums nemaz nepatīk Turcijas seriāli,bet redz,kļūdījos!

Dzīvē viss mainās. Piesaistīja mani aktieri un kā sižets tiks parādīts, sāku skatīties, un vairs nevarēju apstāties. Bet nezinu vai skatīšos citus Turcijas seriālus, īstenībā nav nozīme, kuras valsts seriāls, galvenais, ir sižets, aktieru meistarība un kā viss tiek pasniegts, ja būs vēl kāds seriāls ar lielu intrigu, tad arī apskatīšos :) Tagad es spriežu, ka nav tā, ka man nepatīk konkrēti kādas valsts seriāli, visa sāls ir seriālā pašā un esmu ļoti priecīga, ka šo seriālu tomēr izlēmu sākt skatīties.

0

34

Rosa Diamante *** написал(а):

Bet Berena ir mana mīļākā aktrise,skatos jau 3 seriālu ar viņas piedalīšanos!

Sanāk Tu esi skatījusies Fatmagulu, Kārdinājuma varā. Un Atriebību(Intikam), kas ir Amerikāņu seriāla Revenge rīmeiks?

0

35

http://se.uploads.ru/t/15hVL.jpg
http://se.uploads.ru/t/7PQ5b.jpg

+1

36

mmaarriiaa написал(а):

Sanāk Tu esi skatījusies Fatmagulu, Kārdinājuma varā. Un Atriebību(Intikam), kas ir Amerikāņu seriāla Revenge rīmeiks?

Jā!Fatmugulai esmu redzejusi pāris sērijas un fragmentus(ļoti daudz!).Tagad būs iespēja kanālā LNT redzēt latviski!

0

37

http://se.uploads.ru/t/Xvepy.jpg

+1

38

Pareklamēšu seriālu arī no savas puses :D

+1

39

aNgeL написал(а):

Noskatījos 43 sērijas jeb esmu drusku pāri pusei.
Ļoti romantisks seriāls! Tādu skatoties, uzreiz redzams, cik viss virspusēji ir rādīts telenovelēs. Bet man patīk telenoveļu gaisīgums, lai gan pārmaiņas pēc ir forši paskatīties kaut ko sakarīgu! Un romantiskajā ziņā telenovelēm te būtu tik daudz ko pamācīties.
Sižets ir ideāls - it kā kāds būtu man par prieku uzrakstījis kaut ko tieši manā gaumē - dramatiskas dzīves sāpināti divi varoņi, kuriem nākas apprecēties par spīti naidam, ko jūt.
Abu attiecības tiešām attīstās lēni soli pa solītim, bet tās ainas tik labas! Lai gan man likās par garu viss tas periods, kad Fatmagula nerunāja ar Kerimu. Man visu laiku tik žēl bija Kerima un Fatmagula šajā laikā bija pārāk pelēcīga un pat garlaicīga. Bet ģimenes problēmas un Kerima nebeidzamais atbalsts pamazām ļāva Fatmagulai uzticēties no jauna. Un tiklīdz abi sāka kļūt tuvāki, arī ainas kļuva vēl fantastiskākas. Vien vienā roku pieskārienā viņiem ir tik daudz detaļu pirkstu kustībās. Kerims ir romantiskākais varonis ever! Grūti neticēt, ka aktieris tēlo - tik patiess tas uztraukums viņas tuvumā, smaidi utt. Abu attiecībās ir tik daudz psiholoģijas un notikumu, ka neko nevar īsti nokomentēt - pašam viss jāredz. Katru sēriju varētu analizēt - dialogus, skatienus, pieskārienus utt.. Te tik daudz mīlestibas!
Tik skaista ir aktrise, kas atveido Asu!
Nobeigumā - ja ir iespēja redzēt, tad noteikti nedrīkst seriālu palaist garām!

Yee, komentārs no Tevis un tik pozitīvs. Gaidīju, kad izteiksies par to kā tālāk Tev patīk seriāls. Man tieši šķiet pat ļoti normāli, tas, ka Fatmagula lielu daļu izvairījās ar Kerimu runāt, bija tāda pelēcīga. Jo padomājot reāli - viņa izgāja cauri tādām šausmām, ka nojūgties var un turklāt viņas acu priekšā bija Kerims tajā situācijā, tāpēc viņu var saprast. Bet tas nemaina to, ka man Kerima bija patiesi žēl, jo tās dveseles mokas, vainas sajūta, kurai viņš gāja cauri, viņu ēda nost, un tik jauki bija redzēt katru viņa smaidu, kad Fatmagula savādāk uz viņu paskatījās. Atkal atkārtošos - es sajūsminos par viņu abu attiecībām, romantiku, cik tas viss dziļi ir ticis parādīts, tā ļoti reālistiski. Vēl man ļoti patika kā Fatmagula nogrieza attiecības ar Mustafu, citkārt šajā situācijā varone censtos attaisnot savu bijušo mīļoto, bet Fatmagula gan saprata, ka Mustafa rīkojās pret viņu nežēlīgi, un nemeklēja attaisnojumu viņa nodarījumam, kā viņa sacīja, ka tā gaidīja, ka Mustafa viņu pažēlos, bet vinš bija gatavas Fatmagulu nogalināt. Par šo seriālu var izplūst ļoti garos komentāros, pārdomās, bet labāk pašam redzēt nekā 100 reizes dzirdēt.

0

40

Visus Turcijas seriālus,kurus esmu redzējusi,varu teikt,ka ir vērts,tie visi mani ir pārsteiguši.Un aktieri,ideāli!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Fatmagula/Fatmagül'ün Suçu Ne?;Turcija;kanālā LNT