TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Vecās ziepenes.


Vecās ziepenes.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Sveiki! :)

Sen te neesmu rādījusies, bet man ir jautājums.. gribas iemest aci vecajos seriālos, nu, piemēram, tādos kā Rozalinda vai Krāpniece, taču nekur nevaru atrast visu pilnā spektrā saprotamā valodā. Nu, piem., vasarā skatījos Rozalindu krieviski, bet iztulkotas bija tikai pirmās 36 sērijas. Kur ir iespējams ko skatīties vai lejuplādēt? Dikti gribas paskatīties jau minētos seriālus vai Kaislības, Melno Pērli vai Rūbiju... Tādas atmiņas, tādi laiki...

Paldies Jums! :)

0

2

Kaisliibas,cik es zinu var redzeet,ja tu ieiesi Telenovelju katalogaa,tur atradiisi Sortilegio-tad Sortilegio pamatinformaacija un tur buus saite Skritij tekst.Pabrauc nedaudz lejaa un tur buus saites ar uzrakstiem-seerijas krievu valodaa,ar subtriptiem un spaanju valodaa un citas saites.Uzspied uz vienas no taam un tur ir sadalja-Latiinjamerikas seriaalu(rakstiits krieviski,ja saproti krievu valodu) tad nu spied uz taas un tur var atrast visaadus arii Kaisliibas.

0

3

Marianhela написал(а):

Kaisliibas,cik es zinu var redzeet,ja tu ieiesi Telenovelju katalogaa,tur atradiisi Sortilegio-tad Sortilegio pamatinformaacija un tur buus saite Skritij tekst.Pabrauc nedaudz lejaa un tur buus saites ar uzrakstiem-seerijas krievu valodaa,ar subtriptiem un spaanju valodaa un citas saites.Uzspied uz vienas no taam un tur ir sadalja-Latiinjamerikas seriaalu(rakstiits krieviski,ja saproti krievu valodu) tad nu spied uz taas un tur var atrast visaadus arii Kaisliibas.

Jā, krieviski saprotu, tādēļ jau jautāju, vai arī šajā valodā kko kkur var dabūt.
Paldies par informāciju, noteikti pačekošu! :)

0

4

Cik atceros, kaut ko var dabūt arī torrentos, piemēram, rutracker.org :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Vecās ziepenes.