TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Aptauja: Kā tu vērtē "Fatmagula"?


Aptauja: Kā tu vērtē "Fatmagula"?

Сообщений 1 страница 4 из 4

Опрос

Kā Tu Vērtē Seriālu Fatmagula?
Ļoti patīk

87% - 7
Patīk

12% - 1
Patīk, bet labāk varētu rādīt citu seriālu

0% - 0
Neskatos

0% - 0
Голосов: 8

1

Vienmēr esat aicināti arī atstāt kādu komentāru! :)

Visi var balsot Šeit

http://sh.uploads.ru/VczLj.jpg

Šā brīža rezultāti (27.05.15)
http://sh.uploads.ru/0abTS.jpg

0

2

Nevienu tas jau nepārsteigs, ka atzīmēju "ļoti patīk", lai gan pat šis variants neliekas pietiekošs, lai izteiktu savu patiku :D
Šodien nonācu pie atziņas, ka katrā telenovelē (latīņamerikas) var atrast kaut ko kā man kā skatītājam pietrūkst, un tad turpinu to meklēt citās telenovelēs, bet Fatmagula man kā skatītājam sniedza pilnu piepildījumu, tādēļ pat nav vēlmes skatīties citus Turcijas seriālus. Varbūt vēlāk sagribēsies..

+1

3

Es varu pilnībā piekrist katram Tavam vārdam, jo Fatmagula tiešām ir lielisks seriāls, jo tur parādītās problēmas ir ļoti dziļas un pārdomas raisošas.

+1

4

aNgeL написал(а):

Šodien nonācu pie atziņas, ka katrā telenovelē (latīņamerikas) var atrast kaut ko kā man kā skatītājam pietrūkst, un tad turpinu to meklēt citās telenovelēs, bet Fatmagula man kā skatītājam sniedza pilnu piepildījumu

Tik precīzi pateikts! Es, protams, arī atzīmēju ļoti patīk, jau esmu rakstījusi palagu palagus par savām sajūtām pēc Fatmagulas noskatīšanās, tāpēc vēlreiz nerakstīšu savas pārdomas, tas būtu lieki. Izlēmu, ka nevienu Turcijas seriālu neskatīšos biju uzmetusi pavisam nedaudz aci dažiem, bet nepiesaistīja beigās neviens un laika arī nav, lai skatītos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Aptauja: Kā tu vērtē "Fatmagula"?