TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 181 страница 200 из 203

181

http://i90.fastpic.ru/big/2017/0412/89/7cb75f215a727b2a41bc59ec2ae20589.jpg

+3

182

Jaunais jautājums gan grūts. Gandrīz neiespējami izvēlēties, bet es izbaudu Anas Letīsijas ainas. Kaut kas viņā ir tāds, kas uztur interesi un vēlmi izprast viņas dēmonus! Bet visas tik krasi dažādas, ka ja varētu par visam nobalsotu!

+1

183

Mariposa написал(а):

Jaunais jautājums gan grūts. Gandrīz neiespējami izvēlēties, bet es izbaudu Anas Letīsijas ainas. Kaut kas viņā ir tāds, kas uztur interesi un vēlmi izprast viņas dēmonus! Bet visas tik krasi dažādas, ka ja varētu par visam nobalsotu!

Es vēl nenobalsoju, nevaru izvēlēties, bet tomēr manas domas līdzīgas tev, Ana Letīsija ir tik krāšņi notēlota, visas tās emocijas, kas mainās ik mirkli atkarībā no apstākļiem. Līdzīgi kā Teresa, taču tajā pat laikā viņas šķiet tik dažādas.

+3

184

Pēc ilgāk pārdomām nobalsoju par Annu Lusiju, bet tikpat labi varēju nobalsot arī par Annu Letīciju, jo viņas abas ir spilgtas personības.

+3

185

Man patiik visas triis meitenes.Bet savu balsi atdevu Anai Laurai,jo vinja nedaudz atbilst man.Vinjaa ir shaadas taadas iipashiibas,kuras ir arii man. :) Tachu arii abas paareejaas man patiik.Sevishkji patiik Anas Letiicijas nelietiigaa daba un sevishkji attieciibaa uz Ramiro. :D

+4

186

Es nobalsoju par Anu Lauru, jo tāpat kā Marianhela, arī es viņā saskatu dažas īpašības, kuras ir man.  :) Īsāk sakot, nedaudz viņa atgādina mani un man ļoti patīk viņas un Ramiro pāris! :love: Arī abas pārējās māsas man patīk jo viņas ir tik dažādas, jo īpaši Ana Letīsija, kura man ļoti kaitina, jo nepatīk, ka visu laiku uzmācas Ramiro, kā tik abi satiekas!  :sceptic: Savukārt, Ana Lusija arī ļoti spilgta un es pat teiktu, ļoti mīļa māsa un arī viņas stāsts gan ar īstās ģimenes meklēšanu, gan ar Santjago/Marselo man patīk un šķiet, ļoti interesants, tomēr mīļākā māsa no visām man ir ALaura! :)

+4

187

Wow, jūsu atsaucība ir fantastiska!
Un arī rezultāti parāda to, ka katrai Annai ir savs fanu pulciņš.  :flirt:

http://i95.fastpic.ru/big/2017/0616/a8/901374952f446e530e4af469c6a2d3a8.jpg

+2

188

Nobalsoju, ka man Plosītās sirdis patika. Skatīties varēja visu laiku, jo bija interesants ne tikai galveno, bet arī otrā plāna un kopplāna varoņu stāsts.

+3

189

Es arī nobalsoju, ka man patika Plosītās sirdis, jo kaut neskatījos visu no sākuma, bet gan no jūsu komentāriem, gan anotācijām, gan arī no tā ko pašai mazliet nācās redzēt, likās ļoti interesants seriāls un jo tiešām nevarēja atrauties no katras sērijas. Tā katra bija pilna ar daudz interesantiem un intriģējošiem notikumiem. Es būtu paskatījusies, ja būtu bijis laiks, bet nu skolas dēļ man tā nebija vispār un vēl savi blakusdarbi mājās arī paņēma savu tiesu laika!  ^^ ;)

+2

190

Nobalsoju, ka man Trīs Annas ļoti patika, jo tā bija ļoti neparedzama telenovele ar negaidītiem sižeta pavērsieniem, daudzi savā starpā šķietami sveši cilvēki izrādījās kaut kādā veidā cieši saistīti. Tāpat patika, ka par spīti visam, visu triju māsu starpā pastāvēja cieša emocionālā saikne, viņas ļoti izjuta cita citu, pat, ja tobrīd atradās tālu viena no otras ne tikai tiešā, bet arī pārnestā nozīmē.

+4

191

Es šādos brīžos saprotu, ka laikam trūkst vēl kāds augstāks vērtējums noslēguma aptaujās, jo es arī atzīmēju, ka man Trīs Annas ļoti patika, bet tajā pat laikā šī telenovele nenonāk manā plauktiņā, kur glabājas Sortilegio, Īstā mīla, Kaislības, dažas komēdijas u.c. īpaši mīļās telenoveles. Trīs Annas man ļoti patīk jau Terēzes minēto iemeslu dēļ - tā ir neparasta, oriģināla, ļoti daudz noslēpumu un negaidītu risinājumu, savdabīgi varoņi un Andželika  :love: Vienmēr mīlēju telenoveles par dvīņiem, bet par trīnītēm vēl jo interesantāk :D

+4

192

Es nobalsoju par to,ka man Trīs Annas ļoti patika.Tieši Terēzes minēto iemeslu dēļ.Un arī tāpec,ka tur ir Fumazonī pēc kura es biju ļoti noilgojusies.Kopš VED es viņu jau vairs nebiju redzējusi. :) Seriālu topā tāpat,kā Eņģelītis es likt šo seriālu nevaru,bet patika tāpat. :)

+3

193

Es arī nobalsoju, ka man ļoti patīk arī Terēzes minēto iemeslu dēļ, bet tāpat man patika arī Andželika un Dāvids, jo šis pāris man patika jau kopš ADP (Abismo de Pasion) laikiem! :love: Pietrūks man šī seriāla, bet jā, es arī neliktu seriālu topā, taču patika! :)

+2

194

http://s019.radikal.ru/i608/1708/ec/7e6d849a74a3.jpg

+3

195

Es atzīmēju tikai "Patika", jo tomēr bija periodi, kuriem ar mokām vilkos cauri, kad nebija tik interesanti, un jā, kopumā neatstāja tādas paliekošās īpaši mīļo telenoveļu sajūtas. Bet nevaru nepiekrist visam iepriekš teiktajam - noteikti ļoti oriģināla, neparedzama, un laba telenovele. Un par Anželiku var 100 reizes atkārtoties, cik viņa ir satriecoša!!! :D

+3

196

http://i89.fastpic.ru/big/2017/0926/a2/be1ceff4aed89ef1d6938da6a5cec2a2.jpg

+2

197

http://i98.fastpic.ru/big/2017/1123/30/880ade4668250b3531633cdc7d4ce630.jpg

+1

198

Nobalsoju, ka Pamosties līdzās skatos, jo patīk, ka šajā telenovelē uz tiešām nopietnām problēmām tiek skatīts caur humora prizmu, tā sakot-tver dzīvi vieglāk.

+3

199

Nobalsoju, ka skatos abas telenoveles.

+2

200

Paldies, Terēze. Kura tev patīk labāk?

Es pat nezinu ko atbildēt.. Laikam ka nevienu, jo skatījos tikai dažus fragmentus no katras

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES