TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 81 страница 100 из 203

81

Pievienojos pie "nevienu". Tikai piesekoju drusku Pasion y poder tēmai, bet tas arī viss... Kopš Imperdonable man vispār pauze tekošajās telenovelēs - līdz nākamajai nedēļai. :D

0

82

Terēze написал(а):

sekoju līdzi informācijai par tām

vajadzēja man arī tādu variantu pievienot...  :sceptic: Nākamreiz zināšu :D

0

83

Paloma написал(а):

Kopš Imperdonable man vispār pauze tekošajās telenovelēs - līdz nākamajai nedēļai.

Kad beigsies Lichita, tad sāksies mana pauze :D

0

84

aNgeL написал(а):

Kad beigsies Lichita, tad sāksies mana pauze

tad jāgaida, līdz mums atkal sakritīs telenoveles... :D Laikam tas notiks līdz ar Frente al mismo rostro.

0

85

Paloma написал(а):

Laikam tas notiks līdz ar Frente al mismo rostro.

Aha. Aprīļa vidū :D Es līdz ar Lo que la vida me robo fragmentiņiem jau esmu iesildījusi sevi šai jaunajai telenovelei :D

0

86

Esmu ļoooooti ilgi vilkusi garumā un sirdsapziņa jau pārāk skaļi kliedza, jo meitenes jau pirms vairākiem gadsimtiem iesūtīja savus jautājumus  :blush:

Bet otrā krustvārdu mīkla par dažādām Latvijas telenovelēm ir klāt (kā līdz šim lapas augšējā poga "Izklaudes pauze").

P.S. Nākamā varētu būt veltīta Atriebības zemei, tā ka iesūtiet vismaz vienu vai vairākus jautājumus, kam ir vēlme :)

+2

87

SUPER!!!! Paldies par jauno mīklu. Malace :)

0

88

Paldies, jo es kā aizrautīga krustvārdu mīklu minētāja, par šo ziņu ļoti priecājos!

0

89

Kopumā diezgan skumīgi rezultāti, lielākā daļa neskatās nevienu. Bet līdere ir Pasion y poder, žēl gan ka gandrīz nav komentāru no tiem, kas skatās, jo interesanti zināt viedokli, kas patīk/nē utt.
Priecē, ka katrai telenovelei ir vismaz viens skatītājs ;)

http://i65.fastpic.ru/big/2016/0201/93/2efc7404cc9cbc4d2866edc396fb6993.jpg

+1

90

Cik žēl, ka nepastāv iespēja izvēlēties vismaz divus atbilžu variantus, jo šoreiz, ja tas būtu iespējams, tiešām balsotu par divām nominācijām-mīlestība rodas no naida un atnāk ar laiku, jo patīk vērot tieši jūtu rašanās un attīstības procesu. Tomēr tā kā bija jābalso tikai par vienu no piedāvātajiem variantiem, tad nobalsoju, ka no naida.

+2

91

Es arī nobalsoju, ka no naida, jo, manuprāt, tas padara sižetu interesantāku :)

+2

92

Mana balss arī aizgāja par - no naida, jo ja viss nenotiek uzreiz, tad skatītāju tas notur, jo visiem ir interese kās un kā būs tālāk, kā saka  No naida līdz mīlestībai viens solis!
Es arī biju viena no tām, kura skatījās Pasion y Poder, bet nu neuzķēra mani šis seriāls, tik superīgs aktieru sastāvs, bet tēlojums visiem tāds auksts, bez dzirksts :dontcare:

+2

93

+4

94

Es (cik pārsteidzoši) arī nobalsoju par "no naida" - pilnīgi varu piekrist aNgeL uzskaitījumiem par lieliskajām telenovelēm, kur figurē sākotnēja aprēķina laulības vai atriebības tēma, un tās ir vienas no labākajām telenovelēm!!! Šajās telenovelēs ir papildus spriedze un emocijas.

Un spriežot pēc šobrīdējiem rezultātiem... ražojiet tik mums "no naida" telenoveles!!! :D

+2

95

Patīk mums mīlestība no naida :D Tā ka "Māksla piedot" arī iederas šajā kategorijā!

http://i76.fastpic.ru/big/2016/0218/fc/ffaee0b9591168de352d1cc7a1718efc.jpg

+2

96

Nobalsoju, ka es skatījos Mežonīgās kaislības un Atriebības zemi.

+1

97

Mazliet nomulsināja pogu izkārtojums, bet cerams, ka nobalsoju par Atriebības zemi. :)

+1

98

http://i74.fastpic.ru/big/2016/0301/6f/73bd57a1b5dff9bcd4f084a27faf686f.jpg

0

99

Es arī šoreiz nobalsoju par Sofiju un Arturo, iemesls tas pats, kas iepriekšējā balsošanas reizē.

+2

100

Es tomēr nekādīgi nevaru izlemt starp Irinu & Flavio un Andrea & Samuelu, tādēļ laikam nebalsošu, bet dodu balsis par abiem pāriem šeit :D

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES