TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 101 страница 120 из 203

101

Es šoreiz sašķobījos, bet tomēr nobalsoju par Sofiju un Arturo. :) Jo, kā jau esmu minējusi agrāk, viņi man iemieso tādas personības un attiecības, kas manā skatījumā ir tuvas ideālam. Tādi varoņi, kuriem vēlies līdzināties un kāda veida attiecības vēlies savā dzīvē.

Bet emociju ziņā šobrīd spilgtāk prātā ir Andrea un Samuels :) Es vēl svētdien kaut kā nonācu pie viņu fragmentu skatīšanās (pateicīgs pāris tam, samērā maz ainu viņiem, ātri iet uz priekšu :D ), knapi ap pusnakti aizvilku sevi gulēt, pilna tauriņemocijām. :love:

+2

102

http://i73.fastpic.ru/big/2016/0314/4b/c27ced2b1df66ab12352d1af8886744b.jpg

+1

103

Es nobalsoju, ka skatos Māksla piedot un Mīlas jūra.

+1

104

Nobalsoju par visam trim Māksla piedot un mīlas jūra skatos, mežonīgā sirds esu noskatījusies

+2

105

Es arī visas trīs redzēju. Bet Mīlas jūru nekad nebūtu skatījusies, ja LV nerādītu. Pēdējā laikā LV 'pierunā' skatīties to kas man nebija plānots, tai skaitā, arī Nemīlētā un Atriebības zeme.

+2

106

Priecē redzēt, cik daudzi piedalījās aptaujā! :)
Klāt arī rezultāti!

http://i73.fastpic.ru/big/2016/0401/16/300c16743cda391a7255c9d1d3f60f16.jpg

+1

107

Es nobalsoju par variantu cits. Kad LNT demonstrēja telenoveli Kaislības, tad šīs telenoveles forumā LNT mājas lapā, kāda lapas apmeklētāja bija ielikusi norādi uz Telenovelēmlv. Tā nu es te ienācu un paliku.

+1

108

Terēze написал(а):

Es nobalsoju par variantu cits. Kad LNT demonstrēja telenoveli Kaislības, tad šīs telenoveles forumā LNT mājas lapā, kāda lapas apmeklētāja bija ielikusi norādi uz Telenovelēmlv. Tā nu es te ienācu un paliku.

Droši vien daudzi no tiem, kas te ienāca pirms vairākiem gadiem, atrada lapu LNT mājas lapā.
Es šeit nonācu pēc ieteikuma.. Precīzāk - mani uz šejieni "atveda" Paloma :)

+1

109

Es atzīmēju variantu "Google", toreiz google es meklēju informāciju par aktieri, protams, tas ir tik negaidītu par kuru - Fernando Kolungu un telenoveli Alborada, vairs neatceros kādā salikumā notika meklēšana, bet uzspiežot uz vienas no atrastajām atbildēm nonācu šeit, acis pavērās plaši, info par telenovelēm, latviešu valodā, iepriekš tikai spāniski kaut ko varēju izlasīt, neskaitot Seriālu žurnāli. Apskatot savu pirmo ierakstu šajā forumā, man ir īsts facepalm par to kā fanoju par Maria del barrio, pilnīgi kauns, bet toreiz tā bija, jo vienīgā reize, kad biju šo telenoveli redzējusi bija bērnība, tad nu spilgtajās atmiņās gribēju atkal noskatīties, kad noskatījos manas ilūzijas sagruva :D
Ierēkšanai mans pirmais ieraksts forumā, kāds bija nereāli safanojies par Kolungu, nu jau viņu uztveru ar vēsu prātu:

Es ļoti ļoti ļoti gribētu redzēt seriālu Alborada!!!!!!Es nevaru sagaidīt kad vinju rādīs!!!Man vi'ņš ļoti ļoti patīk!!!!Gribētu vēlreiz redzēt seriālu Maria la del barrio!!!Bija superīgs seriāls!!!Man vispār patīk visi seriāli kuros galvenajā lomā ir Fernando Kolunga jo viņš
Скрытый текст:

uzņemas tikai vislabākajās un interesantākajās!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (01.04.2016 17:27)

+3

110

Ak, mmaarriiaa, jaunība, jaunība! :D

Es pat neatceros, kā es te nonācu, ja godīgi. :D Nav ne mazākās idejas, kā atradu šo forumu tajos sensenos laikos. Varbūt jāparokas pirmajos postos. :D

+1

111

P.S. Ak, 2007. gada februāra ieraksti par Likme uz mīlestību. :D laikam dēļ tās te arī nonācu.

Un tad es mēģināju salikt kopā datumus, un tad paskatījos liecības, un... aNgeL - vakar bija 10 (!!!!!) gadi kopš mūsu pirmās tikšanās!!! :O Kāpēc man šķita, ka tikko runājām par 7 gadu pazīšanos...? :D

+2

112

Terēze написал(а):

Nobalsoju, ka beigas ne īpaši apmierināja, lai gan tajā pašā laikā nebūtu gribējusi lai beidzas ar kādu no alternatīvajiem fināliem.

Mani gan pilnībā apmierināja, vēl tagad jūtu apmierinājumu :)

0

113

aNgeL написал(а):

P.S. Iepriekšējām aptaujām pievienoju rezultātus.

Es atzīmēju, ka neskatos neko, tāpēc ka seriāla The Big Bang Theory nebija :(

0

114

aNgeL написал(а):

Aha. Aprīļa vidū  Es līdz ar Lo que la vida me robo fragmentiņiem jau esmu iesildījusi sevi šai jaunajai telenovelei

...lai beigās būtu apmierināta? :)

0

115

Es arī atzīmēju variantu "Google"! Kā jau es reiz kaut kur forumā rakstīju, tad es te nonācu caur Googli, jo ierakstot meklētājā telenoveles, man izmeta šo linku (neatceros, bet varēja būt pirmais vai otrais ieraksts) un es ļoti sapriecājos. Iegāju, piereģistrējos(pat nenojaušot, ka pirms pāris gadiem šeit jau biju piereģistrējusies) un sāku visu pētīt un veidot tēmas par t-novelēm Latvijā! Tā, lūk, es nonācu šeit! :)

+2

116

http://i78.fastpic.ru/big/2016/0421/ca/5333edb0c419ac171c86a2a608181bca.jpg

+1

117

Nobalsoju, ka ar Martinu (Veronika, lūdzu piedod, ka no visiem piedāvātajiem kandidātiem izvēlos tieši Tavu mīļoto vīrieti), bet viņš tiešām kā vīrietis man ļoti simpatizē.

+3

118

Jaa,cerams,ka Vero nebuus tieshaam ljoti dusmiiga un man arii piedos,jo es arii esmu ieskatiijusies vinjas viirietii.Man Ivans ir ljoti iepaticies.Neskatoties uz to,ka Martins ir visdai kaartiigi iegraabies,tomeer kaa viirietis manaas aciis savu veertiibu nezaudee.Tieshi otraadi vinjsh to tikai celj.

+3

119

Es iesprūdu pārdomās. :D Ja man jautātu par aktieri, tad izvēle uzreiz būtu skaidra. Bet ja man jautā par varoni.... es iesprūdu pārdomās. :D Kad izšķetināšos, nobalsošu un atskaitīšos.

+2

120

Paloma написал(а):

Ja man jautātu par aktieri, tad izvēle uzreiz būtu skaidra. Bet ja man jautā par varoni.... es iesprūdu pārdomās.  Kad izšķetināšos, nobalsošu un atskaitīšos.

Ja tev nekas nav bijis ar Demetrio, tad problēmu nebūs :D :D

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES