TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 121 страница 140 из 203

121

aNgeL написал(а):

Ja tev nekas nav bijis ar Demetrio, tad problēmu nebūs :D :D

Ai, labs.....par šo gan sasmējos, ļoti labi pateikts :D

Izvēle nav īpaši grūta, protams, balsoju par Martinu. Ja runa iet par varoni, tad es Martinu neredzu kā ļaunu, viņš tika apmānīts, domāja, ka Veronika ir atbildīga par brāļa nāvi, bet mīlestības dēļ viņš bija gatavs ar to sadzīvot, un ja tas nav ārkārtīgi cēli mīlestības dēļ, nezinu, kas vēl vairāk spētu būt, jo, ja mīl tā, tad tādam cilvēkam visu dzīvi var būt blakus. Es gan Martina vietā mīlestības dēļ nespētu piedot tādus pāridarījumus (viņš tomēr domāja, ka Veronika ir vainīga). Turklāt Martins ne vienu reizi nepadevās kārdinājumam un bija uzticīgs Vero visu laiku. Un, ja vēl Ivans sāktu runāt savā spāņu akcentā, es uz vietas noģībtu :D

Ja runa iet par pārējiem.
Diego - nu tik salds, ka nelabi metas.
Arturo - vienkārši Ārons man vēl nav iepaticies.
Flavio - tāds pa gaisu, ne mans tips.
Samuels - kā varonis viņš ir foršs, bet tīri vizuāli ne mans tips.
Viktors Manuels - savā senā pagātne ieraugot garmataini Simarro man acis plašāk iepletās, kā varonis Viktors Manuels ir bijis uzticīgs Estrljai, bet druscīt bremzēts un Simarro mani arī vairs nesaista, tāpēc nē.
Oktavio - nu pilnīgs lohs, nav nekas cits, ko teikt par viņu.

+2

122

aNgeL написал(а):

Ja tev nekas nav bijis ar Demetrio, tad problēmu nebūs

Jaa,shis tieshaam ir labi teikts. :D Bet man pilniigi noteikti nekaadu probleemu,jo ar Demetrio nekas vairaak par draudziibu parastu nesaistiija es zveeru. :D  Martins to noteikti zina. :) :D

+2

123

aNgeL, neapgāžams arguments! :D Tad lai iet, audzēju Martina stabiņu :D ja jau sapņot, tad sapņot kārtīgi! Un ja man būtu iespēja tikai uz vienu randiņu, ne ilgtermiņa attiecībām, tad vispār pārdomu nekādu! :D

Otrs variants man bija Arturo... Jau esmu izteikusies, ka ļoti reprezentē, ko es gribu attiecībās utt. Bet lai jau paliek viņš Sofijai, nejaukšu savu ideālo ģimeni! :D

+2

124

Jaa,pasapnjot jau var tas nekaitee. :D Es sev gribeetu taadu viirieti kaa Martins.Vinjsh ir izskatiigs un taa vinja viirishkjiigi maigaa balss ar spaanju akcentu ir tik jauka.Patiik,ka vinjsh tomeer Veronikai neljauj taa vienkaarshi njemt un aiziet no vinja dziives.Vaardu sakot kaa viirietis vinjsh man tieshaam patiik un es taadu gribeetu,bet nu tas vienmeer paliks tikai kaa sapnis,jo reaali ir savaadaak.To dranjkjiigo viirieshu ir krietni vairaak par krietniem un kaartiigiem.Un ja arii izdodas kaadu normaalu atrast,tad vinjsh jau ir aiznjemts.Taa kaa atliek tikai sapnjot part taadiem princhiem kaa Martins.:) :D

+1

125

Mana sirds šobrīd pilnībā pieder šim lieliskajam 18. gadsimta skotam. :love: Tāpēc pat nespēju no sirds sapņot par randiņiem ar telenoveļu varoņiem - man vajag ceļošanu laikā :D

http://s31.postimg.org/4i9lrehx7/outlander_jamie_kilt_800px_tm.jpg

Отредактировано Paloma (21.04.2016 23:37)

+2

126

Šajā gadījumā man arī nevajag ne sekundi, lai izlemtu par labu Martinam. Bet ja man būtu jāizvēlas starp Martinu un Alehandro (Sortilegio)..tad gan būtu ļoti grūti. Alehandro joprojām ir mans vīriešu varonis nr1..., bet Ivans tomēr vizuāli un karstasinībā (piedēvēju to konkrēti Ivanam nevis Martinam, jo šī iezīme automātiski pāriet visiem Ivana atveidotajiem varoņiem) "pievelk" spēcīgāk nekā Viljams..

Bet forši, ka katram savs tuvāks, sava gaume un priekštats, jo rezultātos jau esat nobalsojuši vismaz vienu reizi par gandrīz visiem variantiem. :)

+3

127

Bet komentē gan tikai Martina piekritējas.... :rofl:

+4

128

Paloma написал(а):

Bet komentē gan tikai Martina piekritējas....

Jaa nu ko lai dara,ja vinjsh ar savu izskatu un balsi apbur daudzas mani tajaa skaitaa.Cerams,ka Vero ljoti nedusmosies par to. :) :D

+1

129

Un tomēr visvairāk jāuzmanās būtu Andreai :D

http://i80.fastpic.ru/big/2016/0510/79/b29d5accbcc79c8d8ce68de0a19d3b79.jpg

+4

130

Nobalsoju, ka Veronika, jo viņa ir daudz attapīgāka un gudrāka par Marikrusu.

0

131

Arii es nobalsoju par Veroniku,jo man Ana Brenda vislabaak patiik tieshi taada.Protams arii Mauras loma Sortilegio vinjai izdevaas ljoti labi.Shiis divas Vero un Maura man vislabaak patiik.Marikrusa taa ne visai.

+1

132

aNgeL написал(а):

Un tomēr visvairāk jāuzmanās būtu Andreai

Nu nē. :D Vispār tikko tā padomāju... Sofijai Arturo atņemt negribas, un šos izšķirt vispār šķiet nāves grēks. :D Bet Veronikai Martinu atņemt.. nešķiet nemaz tik traki. Laikam tas parāda manu attieksmi un jūtas pret šiem pāriem.  :dontknow:

Es, protams, par Veroniku. Marikrusu redzēju kādas pāris sērijas un man ar to, acīmredzot, pietika. :D Man gan sākumā Veronika patika vairāk, uz beigām pazaudēja to savu dzirksteli, kas man sākumā jo īpaši patika.

+1

133

Marikrusa man liekas īpaša varone :D Viņa tā visu telenoveli spēlējās ar visu varoņu likteņiem (gan tiešā, gan netiešā veidā) it kā spēlētos ar lellēm. Nemāku paskaidrot tās sajūtas, bet viņa ir vienīgā varone, no kuras man tādas bija.
Lieki teikt, bet es arī par Veroniku balsoju.

+1

134

Es arii gribeetu Vero viiru Martinu,bet...kaut kaa negribas man bez matiem palikt. :) :D Bet ja nopietni,tad pietiek jau ar Nansijagas bezkauniigo attieksmi pret Veronikas viiru.

+1

135

Paldies par jūsu atbildēm :)

http://i80.fastpic.ru/big/2016/0530/4c/5405160020202ed1fdf86b9a5f45d34c.jpg

+1

136

Nobalsoju, ka Mežonīgo kaķi neskatos, jo mani šī telenovele neinteresē. To, kas tur notiek, uzzinu no anotācijām Rīgas Viļņos.

+1

137

Es nobalsoju,ka dazhreiz paskatos,lai nosistu laiku.Bet arii ne visu seeriju tikai taa nedaudz.

+2

138

:)

http://i80.fastpic.ru/big/2016/0611/16/13b558e948c25b900020c60f8228b216.jpg

+1

139

Nobalsoju, ka man labāk patīk Veronika un Martins, jo viņi gandrīz vai visu laiku ir kopā, un pat, ja arī kādu problēmu dēļ pašķīrās, tad izlīga daudz ātrāk, kā varēja gaidīt. Turklāt ne viens, ne otrs, pat tad, kad domāja, ka nekad vairs neatjaunos attiecības, nebija kopā ar citiem.

+1

140

Es, protams, ka nobalsoju par savu mīļāko LI pāri Anu Perlu&Pablo!!! :flirt: Man viņi ļoti patika - tik mīļi un forši!!! :love: :love: Zinu, ka neviena tā nedomā, ka visām patīk Veronika&Martins, es neko par viņiem sliktu nesaku - viņi arī ir forš galvenais pāris! :)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES