TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 141 страница 160 из 203

141

Forsteriāna написал(а):

Es, protams, ka nobalsoju par savu mīļāko LI pāri Anu Perlu&Pablo!!!  Man viņi ļoti patika - tik mīļi un forši!!!   Zinu, ka neviena tā nedomā, ka visām patīk Veronika&Martins, es neko par viņiem sliktu nesaku - viņi arī ir forš galvenais pāris!

Var teikt, ka tu mani iedvesmoji uz šo aptauju :D Domāju, ka neesi vienīgā, kurai labāk patika Ana Perla un Pablo :)

+1

142

aNgeL написал(а):

Var teikt, ka tu mani iedvesmoji uz šo aptauju :D

Aww, cik jauki! :) Vajadzētu vairāk tevi šādi kaut kā iedvesmot! :D

aNgeL написал(а):

Domāju, ka neesi vienīgā, kurai labāk patika Ana Perla un Pablo :)

Cerams, bet pagaidām izskatās, ka V&M tomēr vairāk patīk! :)

+1

143

Forsteriāna написал(а):

Zinu, ka neviena tā nedomā, ka visām patīk Veronika&Martins, es neko par viņiem sliktu nesaku - viņi arī ir forš galvenais pāris!

Nu jaa. :D Es Vero un Martinu dievinu. Un man  briesmiigi patika tas kaa Martins luudza Vero piedoshanu.Kaa lai ko taadu redzot nepiedod??Es Vero vietaa arii piedotu. :) :love:

+1

144

Lielā aptauja par telenoveli "Māksla piedot"! ŠEIT

http://i70.fastpic.ru/big/2016/0620/d6/1fa850a020e2c8eb4abbd12c92d9eed6.jpg

+4

145

Es jau aptauju aizpildīju, uz tiem jautājumiem, kuri jau bija uzdoti iepriekšējā aptaujā, atbildēju tieši tāpat kā iepriekš. Savukārt uz jautājumu kā man patika Veronikas un Martina stāsts, atbildēju, ka ļoti patika, jo viņi spēja no attiecībām, kuras sākotnēji Martina apmātības ar atriebību, neko labu nesolīja, izveidot kaut ko ļoti skaistu un to nosargāt.

0

146

Arii es aizpildiiju aptauju un varu teikt,ka kopumaa  shis staasts ir lielisks.Veronikas un Martina staasts bija dieviigs.Abi ir kljuvushi par vienu no maniem miiljaakajiem paariem.Uz paareejiem aptaujas jautaajumiem atbildeeju taa kaa jau to izdariiju mazajaa aptaujaa.Ljoti zheel,ka staasts ir nosleedzies,tachu tas uz visiem laikiem ir ienjeemis vietu starp maniem favoriitiem.Un tur arii paliks taapat kaa visi pieci paareejie mani miiljaakie seriaali!

0

147

http://i79.fastpic.ru/big/2016/0712/50/68d7228223239a0820c8b8e54e5fb650.jpg

+4

148

Nevarēju izšķirties starp Anu Brendu un Zuriju, tomēr pēc ilgām pārdomām savu balsu atdevu Zurijai, jo viņa ir katrā lomā ir savādāka, jo prot katrai savai varonei atrast īpašu pieeju.

0

149

Es savukaart saveejo atdevu Anai Brendai,jo man vinja tomeer patiik vislabaak no visaam trijaam.Zurijai arii nav ne vainas,bet Ana Brenda mani tomeer vairaak pievelk.

+1

150

Es par Zuriju, jo viņa ir tā, kura liek man kopā ar savām varonēm gan smaidīt, gan raudāt :)

+1

151

Es arī nobalsoju par Zuriju, jo viņa man patīk visās lomās un Lusiana no URPEA man patīk visvairāk un ir mīļākā viņas loma pagaidām! :love: :)

+1

152

Izskataas,ka pashlaik es esmu vieniigaa,kura savu balsi ir atdevusi Anai Brendai. :)  :D

0

153

Nobalsoju par Zuriju. Tik jocīgi liekas, ka esmu tikai vienā telenovelē viņu tā pa īstam redzējusi (dažas sērijas, ko no Mar noskatījos, neskaitu, jo vispār biju aizmirsusi, kas tā par aktrisi tur bija un kā izskatījās, līdz Zurija atkal man kļuva aktuāla :D ). Bet būtībā Refugio noskatījos tikai un vienīgi viņas dēļ, un nepametu pusceļā.
Ana Brenda atkal daudz kur redzēta, un telenovelēs, kas man ir tiešām patikušas, bet man kaut kas viņai pietrūkst. Imperdonable sākumā ļoti patika, bet pēc tam atkal "sabojājās" tēls.

+1

154

Ilgstoši nebija laika jaunai aptaujai, kā rezultātā jūs mani pārsteidzāt  ar respondentu skaitu šajā! :O Sākumā ilgi Zurija bija līdere, bet beigās viss mainījās.

http://i83.fastpic.ru/big/2016/0903/24/e5099a2a9ffd67f7407ef9ac77677d24.jpg

+3

155

Nobalsoju, ka Mīlas jūra patika, lai gan sākumā telenovele nepatika un pat biju pārtraukusi skatīšanos, bet pēc eņģelīša komentāra sapratu, ka telenovele ir skatīšanās vērta un nenožēloju, ka atkal atsāku. Neteikšu, ka katru sēriju skatījos ar neatslābstošu interesi, tomēr lielāko tiesu skatījos.

+1

156

http://i84.fastpic.ru/big/2016/0927/39/8597fd2f486d00f5c3a56c5a1ed34339.jpg

+1

157

Nobalsoju, ka skatos Kaisli un varu, Plosītās sirdis un Lielisko gadsimtu.

+1

158

Es skatos Plosītās sirdis un pamazām, kad laiks ļauj, Lielisko gadsimtu un Kārdinājuma varā.

+2

159

Es nobalsoju, ka skatos Atriebības zemi! :)

+2

160

Es nobalsoju, ka skatos Lielisko gadsimtu, Kārdinājuma varā, Plosītās sirdis un Atriebības zemi.

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES