TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 161 страница 180 из 203

161

Paldies par daudzajām un interesantajām atbildēm!
Ļoti priecē, ka par spīti tam, ka to rāda LTV1, Plosītās sirdis foruma apmeklētājiem šobrīd ir skatītākā telenovele/seriāls!

http://i83.fastpic.ru/big/2016/1130/fe/932c8d45fb3d7134f39cc41ca101ddfe.jpg

+4

162

Bija grūti, ja godīgi... Izvēlēties starp Montserratu un Alehandro, un Martinu un Veroniku. Bet tā kā otrajā gadījumā tas vairāk ir izvēlēties Martinu, nevis abus kā pāri, tad tomēr nobalsoju par Monsi un Alehandro. :) Viņi bija dzirksteļojošs pāris sākuma daļā ar spēcīgu un sirdi plosošu attiecību sākumu, un brīnišķīgi nesatricināms atlikušajā (pat ja 200 sērijas skatoties prasās mazliet vairāk action, bet nevar nenovērtēt, kā, atšķirībā no tik daudzām telenovelēm, viņus neizšķir katra vēja pūsmiņa).

+3

163

Es arī nevaru starp šiem abiem izvēlēties. Ja būtu Monse un Martins, tad nebūtu jādomā :D Bet droši vien arī palikšu pie Monses un Alehandro, varbūt tādēļ, ka aktualitātes dēļ tas rada šobrīd vairāk emociju, bet starp 4 šiem varoņiem Monserrata man vistuvākā. Tik patīkami ka abi pāri ir reāli dzīvē.

+3

164

Es arī nobalsoju par Monserratu un Alehandro. Kā jau esmu teikusi, ļoti patīk, ka viņu starpā tik daudz daudzveidīgas emocijas un katra viņu aina ir tik baudāma - tie skatieni, pieskārieni... :love:

+2

165

Es daudz nedomāju un nobalsoju par Vero & Martinu, jo pagaidām man Monse & Alehandro ir sveši. Esmu noskatījušies tikai pirmo sēriju, bet, kad laiks atļaus, noteikti noskatīšos, jo, redzot sajūsmu par un ap šo pāri, laikam būtu grēks neskatītes :D

+2

166

Es balsoju par Montserratu un Alehandro, jo viņu stāsts atspoguļo visplašāko emociju gammu, liekot viņiem sekot ar neatslābstošu interesi.

+2

167

Ja godiigi,tad izveeleeties bija no tiesas ljoti gruuti,jo man bija jaaizveelas starp Monsi un Aleksu,Vero un Martinu un Eladio un Huuliju. :) Beigu beigaas arii es nosveeros par labu Monsei un Aleksam,jo vinji tieshaam shobriid ir dzirksteljojoshaakais paaris. :)

+2

168

Man  jau tā likās, ka visas balsos par Monsi un Alehandro, un kaut arī esmu dažas sērijas fragmentāri redzējusi, un piekrītu, ka ir interesants, bet tā kā laika trūkuma dēļ nevaru paskatīties, kaut ir ieninteresējis šis seriāls, es tomēr nobalsoju par Estrelju un Viktoru Manuelu, jo pagaidām ne Monse&Alehandro, ne arī Veronika&Martins, ne arī pārējie pāri man nav tik ļoti iepatikušies! Piedodiet, meitenes!  :rolleyes:  :blush: ;)

+3

169

Paldies,  ka arī šeit izsakāt viedokli  :cool:
Pika,  ceru,  ka tiksi tālāk par pirmo sēriju. Pēc kāzām sākas pats labākais,  kā jau tādos sižetos. :)
Forsteriāna,  tieši otrādi forši,  ka viedokļi atšķiras,  savādāk nebūtu jēgas no aptaujām :D

+4

170

Mūsu 2016. gada pāris ir Montserrata un Alehandro!!!
Lai gan arī Veronika un Martins atrodas pavisam tuvu :)

http://i89.fastpic.ru/big/2017/0116/00/a4ed3b936520fc045b6d096207c28000.jpg

P.S.
Foruma serviss tagad ļauj izvēlēties arī angļu valodu un līdz ar to rodas cerība, ka kādā tālā dienā izvēlnē parādīsies arī latviešu valoda :)
Bet pašlaik ir svarīgs jūsu viedoklis par to, kuru valodu izvēlēties, tādēļ tas ir aktuālais aptaujas jautājums - zināt, cik daudzi kuru valodu zina.
Domāju, tiem, kas forumā dzīvo jau sen, grūtību nebūtu arī, ja tas būtu ķīniešu valodā :D

+3

171

Nobalsoju, ka saprotu abas valodas, tāpēc man personīgi ir vienalga kurā valodā ir forums.

+2

172

Es nobalsoju par krievu valodu, jo to saprotu daudz labāk nekā angļu valodu, bet man persnoīgi arī ir vienalga kādā valodā ir forums un cerams, ka tiešām kādu dienu parādīsies arī latviešu valoda! :) ;)

+3

173

Es nobalsoju,ka saprotu abas.Kaut arii anglju valodas zinaashanas man ir nedaudz vaajaakas nekaa krievu,bet man arii vienalga,jo esmu te jau tik ilgu laiku,ka kaa jau Angel mineeja vareetu saprast arii kjiinieshu,jo zinu,kur kas atrodas. :)

+3

174

http://i91.fastpic.ru/big/2017/0207/db/037f1bbbf45286968a318fa87138e2db.jpg

+1

175

Nobalsoju, ka ne pārāk patika, jo seriāla veidotāji pārāk pārcentās ar Elādio un Artūro sāncensību gan biznesā, gan par Hūlijas roku un sirdi. Jā, protams, it kā tieši par to jau ir stāsts, tomēr viss bija pārāk vienveidīgi, bez attīstības.

+2

176

Es nobalsoju,ka patika.Tieshi Fera un Susanas deelj patika.Ja nebuutu vinji,tad ljoti iespeejams nebuutu pat metusi acis shajaa telenovelee.

+2

177

Mūsu "sirdis" praktiski dalās uz pusēm attiecībā uz "Kaisli un Varu"! Cik daudziem patika, tikpat daudziem nepatika vai neskatījās.

http://i91.fastpic.ru/big/2017/0306/dd/bd96586c867f54484874e3ab4945dfdd.jpg

Liels paldies arī par komentāriem :)

http://i91.fastpic.ru/big/2017/0306/c0/9b7e6be9a682c7b5a13a907836314cc0.jpg

Un protams, tagad interesanti uzzināt, cik tad daudzi skatās Trīs Annas :)

+2

178

Es nobalsoju, ka skatos abas telenoveles.

+1

179

Es nobalsoju, ka skatos Trīs Annas! :)

+2

180

Es skatos abas divas. :)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES