TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citas valstis » Дворняжка Ляля / Nabaga Ļaļa


Дворняжка Ляля / Nabaga Ļaļa

Сообщений 1 страница 20 из 76

1

http://sh.uploads.ru/pP8mU.jpg
Nabaga Ļaļa
Valsts: Ukraina
Gads: 2014
Pirmizrāde Latvijā:07.07.2015., plkst 18:55, LNT
Sēriju skaits:95 (3 sezonas - 1. Nabadzīgā Ļaļa 30 sēr; 2. Skaistule Ļaļa 30 sēr; 3. Ļaļas atgriešanās 35 sēr)Sižets:Lai arī viņas izskats ir maldīgs, seriāla galvenā varone ir 17 gadus jauna romu lēdija Ļaļa. Viņa ir rudmataina skaistule, aiz kuras slēpjas spītīgs, ugunīgs un mežonīgs temperaments. Lai arī jaunā meitene savai ārienei nepievērš īpašu uzmanību, tomēr viņai piemīt īpašs, dabisks valdzinājums. Jaunā meitene ar savu vienkāršību un komunikabilitāti pievērš daudzu puišu uzmanību, un ne veltiviņa ir iepatikusies arībagātajam čigānu puisim Ramiram, kuram viņas vecāki vēlas Ļaļu izprecināt!Ļaļa ir uzaugusi nabadzīgā vidē kopā ar saviem vecvecākiem, kuri diemžēl nespēj nodrošināt izglītības iespējas, tādēļ meitene savas dienas aizvada, strādājot dažādus gadījumu darbus.Pēc laika atklājas, ka jaunās meitenes ģimene ir nonākusi pamatīgās finansiālās grūtībās, kā vienīgā iespēja izkļūt no parādiem tiek izskatīta Ļaļas izprecināšana kaimiņubarona ģimenes dēlam Ramiram.Taču Ļaļai puisis nesimpatizē sava negantā un uzbāzīgā rakstura dēļ, tāpēc ir gatava uz visu, lai izvairītos no šīm aprēķina laulībām. Laiatdotu parādu baronuģimenei, meitene nolemj aplaupīt citu bagātnieku māju! Tieksperts izšķirīgs solis, nakts vidū iezogoties mājā, un viņu pieķer jauns puisis vārdā Sergejs. Viņš ir pretim nākošs un nenodod meiteni policijai, bet gan nolemj uzklausīt rīcības iemeslus. Meitene uztic Sergejam savu bēdīgolikteni, atklājot, ka viņu vēlas izprecināt pret pašas gribu. Tajā pat brīdī puisim rodasideja, kā izpestīt skaistuli no ķezas, veicot abpusēji izdevīgu darījumu.Sergejs pēc dabas ir mierīgs puisis, kura lielākais sapnis ir pārvākties uz lielpilsētu, lai varētu kļūt par slavenu mūziķi. Sergejs ir piedzīvojis arī lielu zaudējumu – savas mātes nāvi, un sirdī jūt, ka būtu labāk, ja atrastos tālu prom nodzimtā ciemata. Turklāt Sergejs nespējpieņemt sava tēva jauno sievu, kas ir viņa bijusī alkatīgā klasesbiedrene Maša.
Aktieru sastāvs:
Александр Попов
Оксана Жданова
Ада Роговцева
Надежда Костюк
Константин Данилюк
Константин Косинский
Дмитрий Лаленков
Оксана Сташенко
Федор Гуринец
Василий Мазур
Светлана Зельбет
Елена Борисова

+2

2

Treileris krievu valodā

+1

3

http://www.kinopoisk.ru/images/film_big/841559.jpg

0

4

Tas būs jaunais seriāls?
Domāju, ka būs, kāds turku seriāls!

0

5

Tas pagaidām ir vienīgais jaunais seriāls, par kuru raksta LNT lapā. Varbūt pagaidīs līdz Nemīlētās finālam un tad no 17 - 18:55 rādīs kaut kādu jaunu Turcijas seriālu. Es gan īsti nezinu, kā pirms Fatmagulas tie tika rādīti - arī pa divām stundām?

0

6

aNgeL написал(а):

Tas pagaidām ir vienīgais jaunais seriāls, par kuru raksta LNT lapā. Varbūt pagaidīs līdz Nemīlētās finālam un tad no 17 - 18:55 rādīs kaut kādu jaunu Turcijas seriālu. Es gan īsti nezinu, kā pirms Fatmagulas tie tika rādīti - arī pa divām stundām?

Skaidrs. Piemēram Kārdinājuma varā gāja 2 stundas, arī Gumušas stāsts. Bet 1001 nakts un Sirds Melodija tikai 1 stundu!Kāda domā skatīties šo seriālu?

0

7

Tā kā TV man nav, tad nē. Tā jau varbūt drusku iemestu acis fragmentāri. Bet man jau viss laiks aizņemts ar telenovelēm, ja gribas kaut ko redzēt.
Un tu?

0

8

aNgeL написал(а):

Tā kā TV man nav, tad nē. Tā jau varbūt drusku iemestu acis fragmentāri. Bet man jau viss laiks aizņemts ar telenovelēm, ja gribas kaut ko redzēt.
Un tu?

Man īsti nav laika, arī gribētos kādu telenoveli paskatīties, jau tā viss ir iekavēts mēnešiem,man vairāk intresē vai būs vispār kāda telenovele.Laikam neskatīšos šo!

0

9

Man liekas, ka lielākas izredzes, ka parādīs jaunu Turcijas seriālu nekā telenoveli. Dīvaini, ka ziņojušu LNT tikai par šo Ukrainas seriālu, jo paliek viena brīva stunda un varbūt tur nemaz seriālu nerādīs (vismaz līdz Nemīlētās beigām), bet kaut kādu šovu un tml. Intriga jau liela radusies :D

0

10

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka lielākas izredzes, ka parādīs jaunu Turcijas seriālu nekā telenoveli. Dīvaini, ka ziņojušu LNT tikai par šo Ukrainas seriālu, jo paliek viena brīva stunda un varbūt tur nemaz seriālu nerādīs (vismaz līdz Nemīlētās beigām), bet kaut kādu šovu un tml. Intriga jau liela radusies

Es domāju līdzīgi kā tu.Atliek tikai gaidīt ko tad parādīs.Man jau labprāt gribētos gan Turcijas seriālu, gan kādu telenoveli.Ko tik negribas..... :D

0

11

Es gan pec Nemīlētas gaidu tikai un vienīgi telenoveli. Ja jau visu šo laiku radīja, tad cerams, ka neapstāsies, jo tad vsp nebūs noveļu :( Nezinu gan vēl cik ilgi ies Refugio....

0

12

Mariposa написал(а):

Nezinu gan vēl cik ilgi ies Refugio....

Slinkums precīzi skaitīt, bet beigsies laikam septembrī.

0

13

paskatisos to jauno seriālu, tā jau sizets ir aprakstīts labs.

0

14

Meitene pēc čigāniete gan nemaz neizskatās! :D

0

15

Kāda skatījās vakar?

0

16

Es skatījos. Jau no sākuma var redzēt, ka Ļaļa nav no tiem, kura ļaus citiem izlemt viņas vietā, jo neļaus sevi izprecināt nemīlamam vīrietim. Sergejs jau tagad redz, ka Marija cenšas iznīcināt visu, kas varētu atgādināt vīram viņa pirmo sievu un dēla māti, un nespēj to pieņemt.

0

17

es skatījos vakardienas sēriju. sākums labs, redzēs kā Sergejam ies ar Ļaļu.

0

18

aNgeL написал(а):

Slinkums precīzi skaitīt, bet beigsies laikam septembrī.

O, tad jau gals redzams - prieks par to! :D Nevaru sagaidīt, kad tikšu no šitā vaļā. Šobrīd tā visai piespiedu kārtā skatos, ātri jau gandrīz visu sēriju aiztīt, bet tik un tā...

Bet vispār ienācu te, jo atcerējos, ka nesen redzēju reklāmu Ļaļai un ieintriģēja, bet - laika tam nav, turklāt man viņas vārds nu TĀ, TĀ kretinē. :D

0

19

Paloma написал(а):

O, tad jau gals redzams - prieks par to!

Īstenībā tagad man izskatās, ka gals būs augustā :D

Es būtu paskatījusies, ja skatītos TV. Galvenā varone tāda smuka, rudmataina :)

0

20

aNgeL написал(а):

Īstenībā tagad man izskatās, ka gals būs augustā

Es būtu paskatījusies, ja skatītos TV. Galvenā varone tāda smuka, rudmataina

Es tā paskaitīju, sanāk fināls būs tikai novembrī.

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Citas valstis » Дворняжка Ляля / Nabaga Ļaļa