TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Uzņems uz romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” balstītu seri&#


Uzņems uz romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” balstītu seri&#

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Uzņems uz romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” balstītu seriālu

http://s7.uploads.ru/t/GmDSX.jpg

Amerikāņu televīzijas kanāls CW plāno uzņemt uz 2004. gadā iznākušās romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” (The Notebook) balstītu seriālu.

Nikolasa Spārksa bestsellera “Piezīmju grāmatiņa” ekranizējums stāsta par brīnišķīgu vasaru, kad Noa satika Eliju. Elija bija labi audzināta meitene no turīgo aprindām, kamēr Noa bija vienkāršs lauku puisis. Abiem nebija itin nekā kopīga, bet tas netraucēja dzimt visskaistākajām mīlestības jūtām abu starpā. Viņi bija nešķirami līdz Elijas vecāki aizveda meiteni. Noa uzrakstīja mīļotajai 365 vēstules, bet viņa nesaņēma pat vienu..

Seriāls sekos līdzi divu mīļoto romantiskajam dzīves ceļojumam un tā darbība norisināsies pēc Otrā pasaules kara».

“”Piezīmju grāmatiņa” ir ļoti lielu atzinību saņēmusi grāmata un filma. Seriāla darbība risināsies pēc Otrā pasaules kara. Nedomāju, ka mēs redzēsim pāra stāsta turpinājumu, taču viss vēl var mainīties,” norāda CW vadītājs Marks Pedovics.

Seriāla scenārija autors būs rakstnieks Tods Grafs.

+2

2

Es biju sajūsmā par filmu un tieši tāpēc es baidos, ka man varētu nepatikt seriāls, bet ja uzņems, gan jau apskatīšos :D

Отредактировано Mariposa (12.08.2015 15:53)

0

3

Cik interesanti! Grūti gan iztēloties citus aktierus šajā stāstā. Ļoti pierasts pie šiem.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Uzņems uz romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” balstītu seri&#