TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Piektdiena 13-padsmitais=(


Piektdiena 13-padsmitais=(

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Nu ja ticet visiem" skazkam " tad sanak ka šodien 13-taja ar jums notieks kaut kas ļoooooti slikts...ja godigi es ticu un neticu šitam ka,50 uz 50...beet viena piekdiena es jau dabuju 2-nieku pa matematiku :rofl: Nu es jums šodien tada "Nēsvētku" diena novēlu lai ar jums nekas nnenotiktu un saudzejiet sevi! ;)  :lol:

0

2

a es šodien gribēju pie frieziera iet... pat neiedomājos par 13. piektdienu... :rofl: nezinu vai iešu, bet ja arī nee.. tad tas nebūs 13. piektdienas dēļ.. ;)

0

3

jaa bet man šodien pie zobārsta uz pussgada parbaudi :lol:

0

4

oho...

A man dienišķā keno izloze - nu ta laikm kāds kaut ko pamatīgi laimēs... :P

0

5

ķīmijā un fizikā parbaudes darbs un kontroldarbs
latviešu valoda, literatūra
un vēl debīlākā no visām sporta stundām kas ir bijusi
-bet es neticu ka tas ir tāpēc

0

6

nu jaaaaa...bet man nekas tadas nenotika (tfu rfi rfi) :lol:

0

7

Nu..., manuprāt, jāizvairās no Barbasa, tad viss būs labi.  :ok:
Bet vispār es tādām lietām neticu. Lai gan man šodien bija slikti, bet ne jau dēļ 13. datuma!

0

8

Man gan šodien paveicās, jo ķīmijas kontroldarbā dabūju 10...  :)

0

9

sarita написал(а):

ķīmijas kontroldarbā dabūju 10...

Tu esi monstrs! Man ķīmijā labi, ja ir 7.
Lai gan agrāk bija arī 9... sen tas bija... :blush:

0

10

nu man vienkarsi paveicas, jo bija diez gan viegls... Man vispar šī diena solās būt baigi forša..

0

11

Njāāā, es nuuuu nemaz neticu visām šitām pasakām... man nekas slikts nenotika, un diez vai vairs notiks.. diena jauka.. laba.. ai, pasaciņas viss šitas ir. :P

0

12

paloma ai ai ai paskatiez lnt ziņas :/  :rofl: un vel degpunktu :angry2:  :rofl:

0

13

mjaa.. skaitlis piektdiena 13 ir uzskatiita par nelaimiigu, neveiksmiigu dienu utt.. es vispaar ne ticu, ne arii neticu. pirmkaart, ja juus ticat, ka shii diena nesiis neveiksmes, tad taas arii notiks, un otrkaart katram skaitlis ir gan negatiivaas, gan pozitiiivaas puses, arii skaitlis 13 nav tikai ljauns skaitlis, tas,starpcitu, ir arii vareniibas simbols :)

sarita написал(а):

Man gan šodien paveicās, jo ķīmijas kontroldarbā dabūju 10

Woooooow- Tu esi malaciiite! Super.. pie mums kiimijaa dabuut 10, tur vajag paardabiskas speeejas, bet toties es shodien anglju valodas kd dabuuju 10, nevienas kljuudas nebij :D

starpcitu, mans braalis piedzima piektdienaaa 13.. :D

0

14

Nezinu, es jau nu īpaši neticu šīm "melno piekdienu" nelaimēm.
Ar mani nekas slikts šajās dienās nav noticis un ceru, ka arī nenotiks, jo nedod Dievs es vēl sākšu tam ticēt.
Bet ir jau arī cilvēki, kas uzskata 5dienu-13 uzskata par laimīgu dienu. :)

0

15

Ja...klase pec saraksta bija 13... :cray: beet biju teicamniece :lol:

0

16

HuLiA написал(а):

beet biju teicamniece

pareizi pateici - biji !!! :D tātad 13 datums darbojas....

:rofl:

0

17

HuLiA написал(а):

paloma ai ai ai paskatiez lnt ziņas    un vel degpunktu

a kas tad tur tāds??? Katru dienu tak ir visādas šausmas ziņās..tāpēc arī tās neskatos-ja vie nesanāk dzirdēt,kad vecmamma skatās. ;)

aNgeL написал(а):

mjaa.. skaitlis piektdiena 13 ir uzskatiita par nelaimiigu, neveiksmiigu dienu utt.. es vispaar ne ticu, ne arii neticu. pirmkaart, ja juus ticat, ka shii diena nesiis neveiksmes, tad taas arii notiks, un otrkaart katram skaitlis ir gan negatiivaas, gan pozitiiivaas puses, arii skaitlis 13 nav tikai ljauns skaitlis, tas,starpcitu, ir arii vareniibas simbols

:rofl:  :rofl:  :rofl: es jau zinu, ka tu esi staigājošā skaitļu enciklopēdija.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Piektdiena 13-padsmitais=(