TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)


Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)

Сообщений 1 страница 20 из 55

1

http://i67.fastpic.ru/big/2015/1125/c0/e1425636103f465622b096db8ecbb6c0.jpg

Iemīlējusies sirds
Žanrs: web-novele/komēdija telenovelei "Antes muerta que Lichita"
Sēriju skaits: 30
Sērijas garums: ~ 4 - 7 min (kopējais ilgums 2h:42m)
Sižets: Tas ir stāsts par mīlestību, meliem, piedzīvojumiem un noslēpumiem...Par skaistu princi, ļaunu karalieni, raganu, noburtu princesi... bet man tevi jābrīdina – šī nav tipiska telenovele!

+2

2

Webnovelei šeit ir izveidojies īss fanu pulciņš (es, mmaarriiaa un angelina), tāpēc dodu iespēju arī pārējiem redzēt to ar subtitriem latviešu valodā,kā arī pamācīties spāņu valodu! Sērijas ir īsas, tādēļ pat ar laika trūkumu var atrast 5 min, lai redzētu. :)
Ja esi ieinteresēts un vēlies redzēt turpinājumu, tad spied plusiņu (vai like facebook/draugiem)

1. sērija

+4

3

Paldies, ka varēji ielikt citu video! Es turpināšu skatīties arī turpmāk, jo ieinteresēja!

+2

4

Terēze написал(а):

Paldies, ka varēji ielikt citu video! Es turpināšu skatīties arī turpmāk, jo ieinteresēja!

Prieks, ka tā :) Tas no sērijām atkarīgs - viena interesantāka, cita mazāk, bet kopumā es sajūsmā un nevaru izturēt sēriju īsumu un to ka iznāk reizi nedēļā. Pašlaik ir iznākušas 14 sērijas un kopumā sanāks aptuveni 30.

Tev arī nestrādā šeit poga, lai rādītu uz pilnu ekrānu?

0

5

Jā, es arī nevarēju ieslēgt pilnā ekrāna režīmu!

0

6

Terēze написал(а):

Jā, es arī nevarēju ieslēgt pilnā ekrāna režīmu!

Tad to varēs darīt atsevišķā saitē :)

0

7

2. sērija

+2

8

3. sērija

+3

9

Paldies par 3. sēriju! Jā, šī ''telenovele'' ir lieliska parodija par telenovelēm, jeb precīzāk par visbiežāk sastopamajām Latīņamerikas seriālu sižetu līnijām un klišejām.

0

10

Eņģelīt, iedosi man arī to saiti, lai var pa visu ekrānu skatīties? Paldies! :)

0

11

Terēze написал(а):

Jā, šī ''telenovele'' ir lieliska parodija par telenovelēm, jeb precīzāk par visbiežāk sastopamajām Latīņamerikas seriālu sižetu līnijām un klišejām.

Gan par telenovelēm, gan par dzīvi, bet tas vairāk laikam tiek uzsvērts tālākajās sērijās. Cilvēku redzējums, karjera un dzīves lietas ir parādītas pozitīvas komēdijas veidā. Tāpēc man laikam tā iepatikās šī telenovele. Atrodu tajā ik pa brīdim sevi un savus sapņus. No malas smieklīgi paskatīties uz to visu.

Forsteriāna написал(а):

Eņģelīt, iedosi man arī to saiti, lai var pa visu ekrānu skatīties? Paldies!

Nosūīju :)

0

12

Romantiska sērija piektdienai :)

4. sērija

+2

13

Neraizējies, ka nezini meksikāņu ēdienu latviskos nosaukumus! Reiz vienā no Melu pinekļu sērijām, Rikardo iepazīstināja Orjanu ar Sonoras štata kulināro mantojumu, un neviena ēdiena nosaukums netika tulkots, tikai paskaidrots no kādiem produktiem tie ir pagatavoti.

0

14

Enčiladas ar molli, mole ir mērce, bet arī citās valodās tiek parasti runāts Enčiladas ar moli, burtiski netulkojot. To kas bija ar šokolādi, es noklausījos vairākas reizes, aktrise tik ātri runā, ka nevaru vārdus saklausīt tikai to, ka con chocolate :D

+2

15

5. sērija

+3

16

6. sērija

+3

17

7. sērija

+3

18

8. sērija

+3

19

9. sērija

+3

20

10. sērija

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)