TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yago (Televisa, 2016)


Yago (Televisa, 2016)

Сообщений 81 страница 100 из 149

81

Skaidrs,Enjgjeliit,paldies par info. :)

0

82

Paldies par veel nu jau arii septiito seeriju.Es lasot skatos,smaidu un nevaru atraut acis no Ivana.Jago loma vinjam manupraat piestaav tikpat ljoti kaa Martina. :) :love:

0

83

aNgeL написал(а):

Šajās lapās gan stulbi, ka izlec visādas reklāmas, kuras ātri jāaizver ciet, bet toties var redzēt telenoveles

Man Google Chrome stāv "ad block" un tad var skatīties bez lecošām reklāmām (gadās izņēmumi, bet tas reti). Kādam no variantiem mēdz būt prasība atslēgt ad block, bet kāds cits atkal iet bez atslēgšanas. Stulbi, ka telefonā Google neļauj neko tādu izmantot un visas aplikācijas met ārā :(

Apstiprinās mana iekšējā sajūta, ka nobriestu Jago - nu jau skatoties kaut bildēs uz Ivanu, sāk ietrīsēties sirds. :D Tad jau būšu drīz cerams izslimojusi Džeimiju un varēšu pievērsties ar visu sirdi Ivanam, t.i. Jago. :D

0

84

Paloma написал(а):

Man Google Chrome stāv "ad block" un tad var skatīties bez lecošām reklāmām (gadās izņēmumi, bet tas reti). Kādam no variantiem mēdz būt prasība atslēgt ad block, bet kāds cits atkal iet bez atslēgšanas. Stulbi, ka telefonā Google neļauj neko tādu izmantot un visas aplikācijas met ārā

Man arī, protams, stāv visādi tml, bet ja agrāk tas labi strādāja, tad tagad visas tās reklāmas ikdienu paliek gudrākas, lai apietu bloķēšanas programmas. Un jāa.. daudzos video saitos prasa atslēgt.

0

85

aNgeL написал(а):

Man arī, protams, stāv visādi tml, bet ja agrāk tas labi strādāja, tad tagad visas tās reklāmas ikdienu paliek gudrākas, lai apietu bloķēšanas programmas. Un jāa.. daudzos video saitos prasa atslēgt.

Interesanti... it kā ne tik ļoti sen skatījos online... Nebija īpašu problēmu izvairīties no reklāmām. :D varbūt kaut kas pamanījies mainīties.

0

86

Paldies par kaarteejo seeriju,Enjgjeliit!Ivans arii shajaa lomaa man liekas tik izskatiigs un jauks. :love:  :)

0

87

Hei,Enjgjeliit,paldies par seeriju! :)

+1

88

Izskatās, ka direktoru mērķis ir ātrāk ievilkt Ivanu gultā :D  Jo tāpat kā "Mākslā piedot" pirmā filmētā aina bija Vero un Martina mīlēšanās, tad tas pats notika arī filmējot Jago.

Ivans fotografējas ar faniem

Producente Karmena pastāstīja, ka tiklīdz izlasīja turcijas stāstu "Ezel",uzreiz saprata, ka šajā lomā jābūt Ivanam.
Video satur briesmīgu spoileri par Ābelu!

+2

89

aNgeL написал(а):

Izskatās, ka direktoru mērķis ir ātrāk ievilkt Ivanu gultā   Jo tāpat kā "Mākslā piedot" pirmā filmētā aina bija Vero un Martina mīlēšanās, tad tas pats notika arī filmējot Jago.

Tu mani sasmiidinaaji,.Enjgjeliit. :D Jaa,taa nudien izskataas.Nabaga Ivans,jau atkal grib vinju ievilkt gultaa taapoat kaa ir ar ""Maaksla piedot""(lasiit ar humora pieskanju :D ).Bet ko padariisi aciimredzot arii pashiem direktoriem liekas,ka Ivans ir paaraak izskatiigs,lai bremzeetu to ievilkshanu gultaa. :) :D

+2

90

Runaajot par otro video,kur Ivans fotograafeejhas ar faniem.Tik jauki mani pilniigi paarnjem balta skjaudiiba,jo es arii neatteiktos no kopbildes ar vinju.Ja man rastos taada iespeeja. :love:  :)

+1

91

Paldies par kaarteejo seeriju.Lasiiju kaa vienmeer ar lielu interesi. :)Ivanam ljoti piestaav Jago loma taapat kaa Martina loma. :) :love:

0

92

Jautājumu rulete.

Varoņa rakstura iezīme, ar kuru Ivans sevi identificē visvairāk un vismazāk -  vismazāk atriebība, bet visvairāk draudzības cēlsirdība.

Pēdējā jautājumā Gabrielai ir jāattēlo Ivans. :D

+2

93

Jaa,ljoti interesantsa videio vispaar. :D Par peedeejo jautaajumu es arii sasmeejos. :D Nedz kaa to vareetiu vispaar izdariit?? :D

0

94

http://cdn4.uvnimg.com/dims4/default/8c0af81/2147483647/resize/956x717%3E/quality/75/?url=http%3A%2F%2Fcdn4.uvnimg.com%2Fd7%2Fab%2Fc2a9106b43b09c5eaccf93f98c5a%2F131.png

:love:
https://pbs.twimg.com/media/Ch8r50YWEAAlViO.jpg

+4

95

Sakarā ar zemiem reitingiem, no 23. maija Univision pārtrauc rādīt Yago! Telenovele turpināsies kanālā UniMas pusdienlaikā. Fani ir dusmīgi, un man žēl telenoveles komandu un aktieru, jo tas noteikti ir aizvainojoši. Producente aicina turpināt skatīties, lai kādā kanālā nebūtu, jo tālāk viss paliks tikai karstāk.

P.S. Cik sapratu, tad vakar telenoveli nerādīja dēļ futbola un nerādīs arī 20. maijā. Tā ka šonedēļ mums palikusi tikai 1 sērija, ko rādīs šovakar.

+2

96

aNgeL написал(а):

Sakarā ar zemiem reitingiem, no 23. maija Univision pārtrauc rādīt Yago! Telenovele turpināsies kanālā UniMas pusdienlaikā. Fani ir dusmīgi, un man žēl telenoveles komandu un aktieru, jo tas noteikti ir aizvainojoši. Producente aicina turpināt skatīties, lai kādā kanālā nebūtu, jo tālāk viss paliks tikai karstāk.

:O Tas nu gan ir kaut kas ... :(
Es gan pagaidām nevaru spriest, cik labs vai slikts seriāls ir, bet izklausās visai skarbi, īpaši pēc tik maz sērijām pagājušām.

+2

97

[

Paloma написал(а):

bet izklausās visai skarbi, īpaši pēc tik maz sērijām pagājušām.

Jaa,es piekriitu.Un piekriitu arii Tev Enjgjeliit,ka tas pilniigi noteikti ir aizvainojoshi.Man piemeeram personiigi shii telenovele ir iepatikusies.Ne jau vairs tikai Ivana deelj(lai gan vinjsh man tomeer paliek viens no galvenajiem iemesliem), bet vienkaarshi arii taapeec,ka patiik.Es ar lielu prieku un interesi lasu fotostaastu.

+2

98

Ar 12 sērijām noteikti ir par maz lai spriestu par seriālu..Bieži vien ap šādu skaitu tikai viss labākais sākas. Un, otrkārt, šausmīgi, ka to ieliks plkst. 12:00. Pilnīgi nederīgs raidlaiks šim seriālam. :(

+1

99

aNgeL написал(а):

Ar 12 sērijām noteikti ir par maz lai spriestu par seriālu..Bieži vien ap šādu skaitu tikai viss labākais sākas. Un, otrkārt, šausmīgi, ka to ieliks plkst. 12:00. Pilnīgi nederīgs raidlaiks šim seriālam.

Atkal nevaru nepiekrist,jo taa tieshaam ir.Un runaajot par raadlaiku,tad tas man izklausaas peec LNT gaajiena,jo vinji tiesjhi taa arii ir dariijushi.Atceros,kad atkaartoja Pasion,tad man tajaa gadaa bija skola un es neko gandriiz neredzeeju,jo saakaas  9:00 ja pareizi veel atceros.Un tad es veel biju pieljaabvusi to kljuudu,ka ieprieksh normaalajaa laikaa raadiito neskatiijos,ka saaku skatiities tikai no 55.seerijas gandriiz taa teikt jau beigas.Taapeec jaa,lai nu ko,bet 12:00 likt sho seriaalu gan manupraat ir galiigi garaam.

0

100

Marianhela написал(а):

Atkal nevaru nepiekrist,jo taa tieshaam ir.Un runaajot par raadlaiku,tad tas man izklausaas peec LNT gaajiena,jo vinji tiesjhi taa arii ir dariijushi.Atceros,kad atkaartoja Pasion,tad man tajaa gadaa bija skola un es neko gandriiz neredzeeju,jo saakaas  9:00 ja pareizi veel atceros.Un tad es veel biju pieljaabvusi to kljuudu,ka ieprieksh normaalajaa laikaa raadiito neskatiijos,ka saaku skatiities tikai no 55.seerijas gandriiz taa teikt jau beigas. Taapeec jaa,lai nu ko,bet 12:00 likt sho seriaalu gan manupraat ir galiigi garaam.

Latvijā tā teikt visu liek "vienā čupā". Meksikā telenoveļu raidlaiki ir izkārtoti pēc satura. Pa lielam izsakoties, jo vairāk plikumu/mīlas ainu, jo vēlāk rāda (piem. Māksla piedot bija ~ 21:30, tas ir laiks, kad pēc ģimenes telenoveles/komēdijas bērni teorētiski dodas gulēt, un savācas vislielākais pieaugušo skaits, lai pirms miega paskatītos šāda tipa telenoveli, kur vairāk kaislību, spriedzes ). Savukārt, Mežonīgā kaķe bija 16:00 pēcpusdienā, kad nerāda neko tādu, ko nevajadzētu redzēt bērniem. Mums Latvijā pat otrādi, Māksla piedot agrāk par Mežonīgo kaķi. :D
Piem. viens no Jago žanriem ir trilleris - tad kādai auditorijai tas pusdienlaikā jāskatās? Pirmklasniekiem, kas atnāk no skolas? Man šķiet, ka šajā laikā reitings vispār būs nekāds.

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yago (Televisa, 2016)