TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yago (Televisa, 2016)


Yago (Televisa, 2016)

Сообщений 121 страница 140 из 149

121

Ahhh, kāds plakāts! :love:

+1

122

Plakaats ir tieshaam lielisks! :love: Ivans kaa vienmeer izskataas viirishkjiigi burviigi. :love:  :)

+1

123

Paldies par seeriju.Lasot pilniigi sajutu gan Ivana uzvediibu,gan domas.Vinjsh ir lielisks gan te,gan arii lo Imperdonablee!

+1

124

Filmēšana beigusies, un Ivans uz kādu laiku dosies atpūsties uz dzimto Spāniju!
Diemžēl pēc Univision reitingiem tas ir sliktākais seriāls pēdējo 10 gadu laikā.

Aiz kamerām

+2

125

aNgeL написал(а):

Filmēšana beigusies, un Ivans uz kādu laiku dosies atpūsties uz dzimto Spāniju!
Diemžēl pēc Univision reitingiem tas ir sliktākais seriāls pēdējo 10 gadu laikā.

Tas gan labi.Vinjam atpuuta tieshaam ir vajadziiga.Cik mums ir informaacija,tad nabags visu laiku tikai straadaa,straadaa un straadaa.Pareizi lai atpuushaas to arii vajag.Uz Spaaniju...vinjsh buus tik tuvu un vienlaikus tik taalu.Redzot vinju es nevaru kuustu kaa saldeejums vasaras tveicee. :)  :love:  :blush:

Sliktaakais??Cik zheel man gan shis seriaals pat ljoti patiik.ne tikai ivana deelj,bet vispaar.

0

126

+2

127

Ak laimiigaas meitenes...tas ir viss ko varu pateikt.Balta skaudiiba,jo ar Ivanu filmeeties noteikti ir ljoti forshi. :)

0

128

Jago filmēšanas laukumā

https://pbs.twimg.com/media/CmJcQN2UgAEiB0h.jpg

+3

129

Zemos reitingus es izskaidroju ar to, ka šī kanāla skatītājiem patīk telenoveles kā telenoveles. Ļoti žēl...mani arī māc šaubas, ka Meksikā viņiem būs labi. Man gan ļoti patīk seriāls. Sižetiski vēl nav tādas aizrautības kā par Senorita Polvora, taču paliek arvien interesantāk. Kamilo un Fidela pagātnes stāsts man liekas interesantāks nekā Omāram un Lusio. Taču arī šausminošāks. Ja visi sāktu slepkavot savos mīlas trijstūros, tad tas būtu ārprātīgi. Un šoreiz vēl cieta bērni..Kamilo atriebība nebija pamatota..ko lai dara, ka Selma iemīlējās Fidelā. Savukārt Fidelam gan ir pilnīgi saprotama atriebības kāre. Pateicoties jaunajai sērijai beidzot arī skaidrs, kādēļ Kamilo paturēja Huliju un audzināja kā savu meitu. Cik jauki, ka kaut kurā brīdī pēc visiem pārdzīvojumiem Selma uzzinās, ka meitene ir dzīva.
Manuprāt, te ir divi vissarežģītākie varoņi - Ābels un Katja. Un droši vien arī paši aktieri viņus tādus padara, jo lieliski tēlo. Ābels ir ļoti interesants un daudzpusīgs. Viņa nākotni vispār nav iespējams paredzēt.
Bet visvisvairāk mani šis seriāls paķēra ar (atkārtošos) monologiem, dialogiem, varoņu domām. Vārdi teikumos ir tik labi izvēlēti. Ļoti paceļ projekta kvalitāti. Gribas fotostāstā maksimāli no tā ielikt, bet nav tik vienkārši :)
Tik tālu jau viss ir ticis sižetā, bet pat nav vēl puse..

+2

130

29. Tik intriģējošas beigas! Neticu Jago nodevībai pret Fidelu..Gan jau viņi sarunājuši iepriekš vai arī Jago ir kāds plāns..
Arī par Alehandras nāvi neesmu 100% pārliecināta. Bija iepriekšējās sērijās dīvaini robi starp viņu un Silviju. Kaut kas tur slēpjas. Cerams, ka viņa dzīva.
Aizkustināja mani Lusio vārdi Sārai cietumā. Patiesībā tā jau ir - Sāras labā viņš izdarījis ļoti daudz. Interesanti, ko darīs Sāra - klausīs Lusio vai Jago.
Un žēl arī bija Ābela, kad Ambera pateica, ka visu zina un negrib vairs viņu redzēt.

+2

131

Līdz 35.
Nezinu kā jums tur ar fotostāstu (diezgan klusi iet kopš tam ir sava tēma), bet man ļoti aizraujoši skatīties (nav tā, ko izraisa tie seriāli kā Reina del Sur, Acero, Polvora, bet tomēr..). Un ir savādāk taisīt fotostāstu - piem. ar LI vai MIVAC bija sērijas, par kurām gandrīz nebija, ko stāstīt, bet šeit (kā jau tml seriālos) katrā notiek ļoti daudz svarīgu lietu.
Lai kā es nevarētu izturēt Kamilo, bet viņam ir viena īpašība, kura man ļooooti patīk ļaundaros - kaut kas, ko viņš mīl vairāk par visu, it īpaši, ja runa par bērnu. Tas nozīmē, ka kaut kurā viņa daļā dzīvo arī labās jūtas un tas uzreiz ir interesanti. Ikreiz domāju, ka jaunībā viņam izvēlējās aktieri (ļoti interesanta izvēle, jo šis aktieris redzēts komēdija, nespēju tagad nopietni uztvert kā slepkavu), kas nerada man ticamību, ka pieaudzis viņš izskatās šādi. Man ļoti interesanti viss, kas notiek ar un ap Huliju un Selmu utt.
Forši, ka Jago izstāstīja patiesību Amberai.
Kad tā paskatās, tad tik tiešām Jago un Fidela likteņi ir tik līdzīgi. Traģiski, bet forši, ka ir tik saprotošs domubiedrs.
Ļoti patika Ābela saruna ar Jago, kā Ābels atzinās. Lielisks varonis. Interesanti, kas ar viņiem būs tālāk. Un skrīnos var redzēt skaisto Jago smaidu.
Ļoti žēl man Sāru..Tomēr ir starpība vai cilvēks visu dara bezjūtīgi, vai tomēr mīlot un ar pārdzīvojumiem. Man jau šķiet, ka nedaudz Jago vajadzēja atmaigt un saprast iemeslus. Bet viņš tikai dusmīgāks paliek.
Beigas wow..Nevar negaidīt nākamo sēriju!

https://pbs.twimg.com/media/CnUav1-W8AAvLBN.jpg

+2

132

Paldies par foto atstāstu, tikko lasīju. Visi notikumi, šķiet ļoti interesanti, pat neredzot, bet tikai lasot, aizkustina...Tā jau ir ar to Sāru, no malas jau pēc notikumiem nezinot visu, kas slēpjas, šķiet aukstasinīga maita, bet viņa ir tik daudz upurējusi, kāda gan ir bijusi viņas dzīve. Un tagad Sāru nodod Ambera, cilvēks, kura dēļ Sāra izcieta visu, jo tā arī bija, ka Sāra Amberai uzbūra burbuli, un visas samazgas izcieta uz savas ādas, bet tagad Ambera nodod. No malas jau var cilvēcīgi visu spriest, ka Jago pārāk skarbs pret Sāru, bet zinot visu kam viņš gājis cauri, viņš jau redz Sārā tikai nodevēju. Ābela aktieris ir lielisks, īsts hameleons.

+3

133

Īstenībā šajā stāstā lielākajai daļai varoņu ir traģiskas dzīves..Katrs pārcietis kaut ko smagu. Pat grūti izdomāt, kurš te ir lielākais cietējs. Es gan laikam nosliecos uz Fidelu un Selmu. Fidelam tik aukstasinīgi nogalināja abus bērnus, bet Selmai kā mātei droši vien vēl grūtāk samierināties ar meitas nāvi. Vismaz Selmai šīs ciešanas atlīdzinājās labākajā veidā.
Man arī liekas briesmīga Amberas nodevība pret Sāru...Daudzi daudz ko pārcietuši, bet daudziem rezultātā arī būs daudz ko jānožēlo, man šķiet. Mani pārsteidza, ka Sāra tik atklāta pret Jago..Pamazām, bet tomēr visu laiku stāstīja par savām izjūtām, biju pārliecināta, ka viņa visu slēps. Esam pusē, un nespēju iedomāties, ko vēl rādīs tikpat daudz sēriju (vietne Blim jau pasteigusies uz priekšu. Rīt tur būs pieejamas jau 45 sērijas). Un nez kāds būs fināls? Ar ko tas viss beigsies?

+2

134

Senas bildes no kastinga un montāžas

https://pbs.twimg.com/media/Cna5wtNUAAAuwH3.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cna5wtPUEAAb9xA.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cna5wt3VUAAjSeT.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cna5wufVUAALxyk.jpg

+2

135

"Jago" šonedēļ sola traģēdiju! Tikai kurš būs upuris?
Man liekas, ka Selma...Būtībā viņas loma sižetā jau sasniedza savu kulmināciju..pārējiem varoņiem redzu lielāku nozīmi.

https://pbs.twimg.com/media/CngadfNUEAAq_6v.jpg

+3

136

Nedaudz iemetu aci Ezela varoņu liktenī, labāk nebūtu iemetusi, par daudz nāvju, kura būs pirmā, paredzēt nevar, bet var būt pēc būtības jebkurš.

+2

137

Video no pirmizrādes dienas pirms diviem mēnešiem. Viss diezgan nopietni un klasiskas interviju runas, taču pašās beigās (03:40) Ivanam tiek uzdots jautājums par Anu Brendu un paskatieties, kāds viņam uzreiz smaids sejā uzplauka :D

+4

138

Jaa,smaids vinjam ir liidz ausiim. :D Bet riktiigi taa miilji izskatiijaas ,kad peec jautaajuma par Anu Brendu vinjsh saaka plati smaidiit. :love:  :flirt:

+2

139

Sen jau centos iekomentēt, bet nevarēju tikt tam klāt.
Man Amberas nāve bija pilnīgi negaidīts pavērsiens. Es biju pārliecināta, ka viņa paliks dzīva arī finālā un iespējams pat kopā ar Jago paliktu. Smagas tās sērijas bija, kad Jago ar Ābelu centās glābt Amberu, bet vienalga neizdevās... Tik kaitinoši Kamilo tagad Sārai un Ābelam iestāstījis, ka Jago vainīgs. Gribēšu redzēt viņu sejas, kad viņi uzzinās, ka ienaidnieks te ir Lusio.
Un runājot par Amberas slepkavu. Sākumā es viņam īpaši nepievērsu uzmanību, lai gan tagad saprotu, ka vajadzēja, jo pirmajā sērijā kad viņš parādījās, tika parādīta dzīve no viņa skatpunkta. Viņš mazotnē bija ticis bērnunamā, un bija bērns ar psiholoģiskām problēmām. Tieši tāds viņš bija vajadzīgs Tomasam, kurš puiku adoptēja un uzaudzināja par sāpes just nespējīgu, aukstasinīgu slepkavu. Tas, ka šajā seriālā parāda katra varoņa būtību, cenšas to izskaidrot rada vismaz uz mani kā skatītāju ļoti lielu iespaidu, jo es tad vairs neredzu varoni vienkārši kā ļaunu, bet ir zināms, kādēļ viņš tāds kļuva un tas ļauj viņu redzēt kā cilvēku. Gribas par to aplaudēt rakstniekiem. Telenovelēs ir bijuši tik daudzi varoņi, kurus necietu līdz pat pēdējai sērijai, bet ja parādītu viņus no "iekšpuses", tad iespējams attieksme būtu citādāka, jo pat Kamilo paspēja izraisīt kaut kādu izpratni par viņa rīcības motīviem.

+1

140

Pavisam drīz Meksikā!

http://s019.radikal.ru/i616/1607/7f/08f795be4bc8.png

+5


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yago (Televisa, 2016)