TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 13. aprīļa "likmes uz mīlestību" sērijas apraksts


13. aprīļa "likmes uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Īsi par 13. aprīļa sēriju

Alvaro pieprasa Nadjai, lai tā pamet to Kamilo, jo pats jūtās greizsirdīgs.. taču Nadja spēj viņu pārliecināt, ka apprecēties ar Kamilo dabūs daudz naudas un prasa aŗī lai Alvaro parunā ar Kamilo un pārliecina cīnīties par Nadju nevis padoties... Alvaro ar Nadju sarunajoties nedaudz strīdās, bet tajā paša laikā kaislīgi apkampj viens otru un skūpsta... Alvaro: „pirms tu ej pie Kamilo, es gribu, lai viņš sajūt manu garšu un tava ķermeņa...!”

Soledada mēģina peirunāt Hūliju, ka tā rīkojas muļķīgi šķiroties ar Gabrielu un ta tik un ta neko neiegūs un arī vēl vairāk sāpinās Gabrielu, taču Hūlija ir nelokama.
Eva prasa piedošanu Grasijai, par to, ka visu izstāstīja Hūlijai un atkal grib būt tās draudzene, taču no vienas puses Grāsija itka nedusmojas, bet no otras dusmojas, jo Eva sagrāva visus plānus, nodeva viņu un ari sagrāva Hūlijas un Gabriela laimi,jo tagad ta grib šķirties...

Hūlija skumj (rāda kadrus no i-neta fragmentiem, kas te forumā ir sameklējami), atceras visus pārdzīvojumus... un tad dodas pie advokāta, lai pieprasīt šķiršanās dokumentus un prasa arī palīdzību atrast dzīvokli, ko varētu īrēt... Advokāts iedod dokumentus taču saka, ka Hūlijai viss ir jāapdomā, ka Gabriels ir nevainojams vīrs, nekatrs spētu to izdarīt savas sievas dēļ un ari pati mīli vīru.. taču Hūlija saka, ka tai ešot iemesli.. Advokats iedeva tai adresi, kurā Hūlija varētu apmesties... vina tur ari paliek un sauc pie sevis Evu, jo tā žēlojās, ka Grasija viņu nesaprot un uzskata, ka nodeva to...

Hulio satiek pie sevis rančo Čepi ir padzen to... tie strīdās par Hūliju un abi to sauc par savu meitu... taču Hūliju uzstāj, ka Hūlija ir viņa meita... ja arī tajā netek viņa asinis viņš to uzaicināja un ir viņam ir līdzīga – „viņa ir īsta Montanjo kā es!”
Čepe ar Kāru uzzin, kas notiek starp Hūliju un Gabrielu un tas dodās uz Mehiko... visi kopīgi nolemj pagaidām nestāstīt Hulio par šo šķiršanos.

Gabriels mēģina pārliecināt Hūliju un saka, ka tik viegli nepadosies (kadri no i-neta resursiem).. saka, ka mīl viņu un ka viņa ir vienīgā, kas palika Gabrielam, viņš arī cieš par bērna nāvi, bet „es nevaru zaudēt arī tevi..” Hūlija ir izmisusi, tai sāp... viņa met gar zemi koferi un sāk ļoti kaislīgi skūpstīt gabrielu un tie pavada nakti kopā. No rīta Gabriels pieceļas un redz, ka tuvuma nav Hūlijas, ka ir tikai papīri, kur rakstīts – „paraksti lūdzu šīs šķiršanās dokumentus, aj tu mani tiešām mīli, izdari to...” viņš ir dusmīgs  un negrasās padoties.

Nadja ierodās pie tā Gabriela rančo saimnieka, kurš tagad tur dzīvo un atstāj tam ziņu, lai tas paziņo Husto, kNadja grib ar to parunāt par ķēvīti... un atstaj savu e-pasta adresi.. pēc kāda laika Husto ar saviem darbiniekiem sazinājās ar Nadju, kaut arī tās varētu būt lamatas... tie nolemj satikties, tacu tā arī nenoteica datumu un vietu..

Alvaro mēģina pārliecināt Kamilo, lai tas nepadodas un cīnās par nadju, jo liekas ta mīl kamilo nevis Alvaro.. taču kamilo saka, ka dod priekšroku jaunibai un negrasās cīnīties ar jaunajiem. Pēc šīs sarunas pie Kamilo atnāk Nadja un sāk viņu pavedināt, ka tie viņu mīl un izvēlas pieredzējusos vīriešus... viņa panak savu, tie pārguļ un pēc tā Nadja ir pārliecināta, ka tagad precibas notiks.

Gabriels advokāta priekšā saplēsa dokumentus un pieprasa,lai tas pasaka, kur Hūlija apmetusies, bet advokāts ir diskrēts un saka, ka pats parunās ar viņu un uzprasīs vai varu iedod viņam adresi.

Čepe atlido uz Mehiko un sāk prāšņāt gabrielu, taču Gabriels nevar neko daudz paskaidrot, domā ka Hūlija vienkārši ir ļoti nomākta, ka tai ir apātija un pati nezin ko dara...

Kāds uz ceļa nolaupa Nadju... (noteikti Husto ar saviem darbiniekiem.. varbūt kļūdos.. )

Gabriels atnāk uz Sebastjana dzīvokli un satiek tur Grāsiju ar vēderu..
(sērijas beigas)

P.S. šodien iznāk tā vēlu.. nu bet laikam labak vēlu nekā nekad.. :)
visu labu ;)

0

2

Ai, Julia... Man patīk tava pienākuma apziņa!!!! :kiss:

0

3

Nu gan sērija! Izklausās skumji. Laikam būtu apraudājusies. :lol:

Paldies, ka uzrakstīji! Es to ļōti novērtēju! :kiss:

0

4

albalonga написал(а):

Ai, Julia... Man patīk tava pienākuma apziņa!!!!

nu tieši tāpēc arī rakstu...  :rolleyes:

missy написал(а):

Paldies, ka uzrakstīji! Es to ļōti novērtēju!

lūdzu.. prieks izdabāt.. ;)
lasiet un iedomājaties, kā tur tas viss izskatījās... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 13. aprīļa "likmes uz mīlestību" sērijas apraksts