TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunumi


Fernando Colunga jaunumi

Сообщений 1 страница 20 из 38

1

Jaunums ir tāds, ka Fernando atgriežas. Viņš tēlos galveno lomu Televisas jaunajā telenovelē "Pasion", kuras radītāja ir slavenā Carla Estrada. Vēl lomai šajā telenovelē ir apstiprināta Daniela Castro, kura tēlos negatīvo varoni Lizetha. Vēl oficiāli nav apstiprināts, bet izskatās, ka galveno sieviešu lomu tēlos Adela Noriega...

0

2

Izklausās interesnti!  :rolleyes:
Vispār jau lielu lomu nospēlē tas, ka Fernando Kolunga ir mans pirmais mīļākias aktieris. Viņš bija pirmais aktieris, ko bērnībā iemīlēju. Tagad kaut kā pārgāja, bet tomēr...
Un šķiet kopā ar Adelu Noriegu ir brīnišķīgs pāris - Amor real ir viena no manām telenoveļu favorītēm!  :ok:
Gaidīsim kā sanāks...

0

3

danna написал(а):

Amor real ir viena no manām telenoveļu favorītēm!

jā.. man arī... :D

danna написал(а):

Fernando Kolunga ir mans pirmais mīļākias aktieris

es laikam varu pateikt apmēram to pašu... jo viņs man patika Krāpniecē.. tur arī tā Esmeralda bija.. (tiem laikiem un manam vecumam bija labs)
tagad jau arī kaut kā vairāk aizmirsts... ;)

0

4

Jā jau dzirdēju par to ka viņš uzņemsies!!Baigi forši man viņš ir vismīļākais aktieris jau no tā laika kad Latvijā rādīja pirmo seriālu ar viņu!!Es viņu iemīļoju!!Nu jā protams domas atšķiras!!Bet man viņš ļoti patīk!!!

Отредактировано mmaarriiaa (12.05.2007 20:55)

0

5

Adela Noriega jau bija piekritusi ka tēlos galveno lomu telenovelē ''Pasion'' , bet cik es lasīju jaunākās ziņas ir tādas ka Adela Noriega ir atteikusies no šīs lomas. Un tagad nav zināms kura no aktrisēm tēlos galveno lomu. Karla Estrada domā galveno lomu piedāvāt Silvijai Navarro bet viņai jau ir līgums ar tv Azteca tāpēc nav zināms vai viņa vispār piekritīs!!!!!Es to izlasīju forumā par šo seriālu.

Отредактировано mmaarriiaa (12.05.2007 21:03)

0

6

Interesanti jaunumi... Nu Adela vispār ir baigi novecojusi un ja viņa joprojām izskatās tik novārgusi, kā La Esposa Vigen, tad lai netēlo ar. A Silvija ir mana mīļākā Meksikas aktrise - dievinu viņu kopš Perla laikiem. Bet nu nez - viņa vienmēr ir bijusi uzticīga TV Azteca, lai gan - tagad, kad viņi ir uz bankrota robežas... Tomēr nezinu - kaut kā nespēju iztēloties fernando un Silviju kopā...

0

7

Es arī nespēju iedomāties Fernando un Silviju kopā nu viņi vnk nederētu kopā!!!!Nespēju iedomāties kā varētu kopā izskatīties!!!!!Man šķiet ka Adela vienkārši baidās ka viņas dēļ arī šis seriāls Pasion arī varētu izgāsties!!!Jo cik es atceros ka jā tieši viņas novecojošā izskata dēļ  tas seriāls izgāzās un viņa vairs neder  tēlot baigi jauno nepiredzējušo galveno lomu telošanai!!!!!!Man šķiet ka tā informācija kuru lasīju ir patiesa!!!!Fernando un Adela kopā sader labi tēlojot galvenās lomas!!!!!!Pasion jau bija noteikts laiks kad viņu sāks filmēt un |Adela jau bija piekritusi bet nu tagad viss aizkavējas jo atkal jāmeklē galvenā varone šim seriālam!!!!!!visdrīzāk Adela savas domas vairs nemainīs

0

8

Jā, nu žēl gan... A Silvija ir tāda traka un kustīga. Fernando piestāv tādas maigās varones labāk blakus, man šķiet. Turklāt - Silvija ir augumā īsa, bet Fernando garš - arī kadrā man šķiet neizskatīsies labi... Nu nezinu...

0

9

Pilnīgi piekrītu!!!!!!!Tu jav zini ka man baigi patīk Koloungas vēsturiskie seriāli nu vispār visi  bet vēsturiskās ir labākas!!!!Un nevaru sagaidīt kad video būs pieejami internetā bet nu tagad vēl vēlāk!!!!!!Manuprāt šis seriāls Pasion kur Fernando būs  pirāts būs tikpat labs kā Amor real un Alborada  un varbūt pat labāks!!!!!!Bet nu atliek tikai minēt kura būs galvenās omas tēlotāja!!!!

0

10

Nu vairs nav jāmin - es te parakājos un Sivija atveidos galveno lomu...

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/silvianavarro11_1_.jpg

0

11

Oho! Neredzēts tandēms. Bet  nu labi - neredzēts, tātad orģināls.  ;)

0

12

Forumā par Kolungu bija rakstīts ka Silvija ir piekritusi http://www.network54.com/Forum/450494/  bet pārliecināta nebiju jo varbūt tās varētu būt tikai baumas bet ja tu tā saki tad  tā tiešām ir taisnība!!!!!!Paldies ka painteresējies lai izkliedētu manas šaubas!!!!!!Nezinu Adela tiešām izskatījās novecojusi un nogurusi tagad cik redzēju intervijās ar viņu par šo seriālu izkatās  atkopusies un ne tik pārgurusi kā La esposa virgen!!!!!!!Silvija man arī ļoti patīk es Perlu man šķiet neredzēju bet man viņa iepatikās No Catalina y Sebastian!!!Bet nu viņa nesader kopā ar Fernando Kolungu!!!!!Varbūt  es maldos un viņi kopā iskatīsies labi!!Tad jau redzēs!!!Interesanti kā Silvija izskatīsies  vēsturiskā seriālā un tam atbilstošā kleitā!!!!!Pagaidām es esmu redzējusi tikai kā iskatīsies Fernando Colunga(Ricardo) un Daniela Kastro (Elisabeta).

0

13

Izveido tēmu un ieliec bildes... :rofl:

0

14

Bilžu ir ļoti maz bet tomēr noprast par viņu izskatu var!!!!!!!!

0

15

Beidzot izlemts kas tēlos galveno lomu!!!!!!!Karla Estrada oficiāli paziņoja ka tā būs Suzanna Gonsalesa  http://www.network54.com/Forum/450494/  !!!!!!Tā es nezinu vai viņi baigi kopā sader bet cik lasīju pēc kastinga  daudzi sacījuši ka viņi kā pāris seriālā sader kopā diezgan labi!!!!!!!!
http://img59.exs.cx/img59/3349/untitled1ij.jpg http://fa.univision.com/attachments/univision/59559027541/62431/1/g203.jpg

Отредактировано mmaarriiaa (19.05.2007 15:53)

0

16

Ai, fui - nu nepatīk man Suzanna un viss. A ar to Meksiku neko nevar zin - jau pa populāru TV raidījumu tika ziņots, ka galveno lomu tēlos Silvija unše tev - pēkšņi Suzanna...  Vot bļin - karstasinīgā Meksika... :/

0

17

Man Suzanna ar vispār nepatīk!!!!!!Un ar Fernando nu vispār nezinu!!Viņam blakus vajadzēja ko labāku kā viņu!!!!!Es arī esmu skatījusies raidījumu netā un arī lasījusi intervijas ar šī seriāla aktieriem!!!Bet  nevienam nepatika tas ka  Karlai viena no domām bija tāda ka tēlos Silvija un viņus tas pat kaitināja!!!!!!!Arī lielāko ties bija apnicis tā neziņa kas tēlos galveno lomu ta Adela piekrīt ta atsaka ta atkal baigi priecīgā ka viņai piedāvā galveno lomu un piekrīt un vēlreiz atsaka, tad atkal piedāvā vienai ta otrai aktrisei!!!!Nu vnk murgs!!!!!Bet tā visiem aktieriem priex ka tā būs Suzanna  viņi viņu pilnībā atbalsta!!!!Laikam meksikā Velo de novia(man no sākuma likās normāla bet tagad gan vairs nē) ir guvusi panākumus un tāpēcdaudziem viņa pēc šīs lomas patīk!!!!Es tādu kā Suzannu nekad neiedomātos blakus Fernando jo viņam parasti ir bijušas klāt tikai vislabākās aktrises(ne visas man baigi patikušas)  kas ir tēlojušas  tikai galvenās lomas bet  cik zināms  Suzanna vēl arī tagad ir tēlojusi daudzas tikai epizodiskas un nelielas lomiņas!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (19.05.2007 20:58)

0

18

Ak Diesss... :D Nu beigās vēl neviena no šīm abām nebūs... Atradīs vēl trešo  :rofl:  man smieklīgi palika.. :lol: Nu man Suzanna ok, lai gna Silvija protams labāk.. Es laikam te vienīgā, kas nav sajūsmā par Kolungu :P nu - alboradā man viņš apatīk, pat ļoti, bet agrāk nepatika, agrākajās telenovelēs - viņa izskats.. ;)

0

19

Es arī nebrīnos ka viņi atradīs vēl  trešo bet nu nav zināms!!!!!!!Nu Suzannai nav ne vainas bet nu nezinu!!!!!!!Pasion arī būs vēsturiska telenovele es jau sadaļā pie bildēm esmu ielikusi dažas bildes no šī seriāla par tikai dažu varoņu izskatu jo seriālu sāks uzņemt vēl pēc kāda laiciņa!!!!!Bet dažas bildes ir pieejamas lai varētu noprast par izskatu!!!!!Tev kolunga nepatīk man viņš gan patīk!!Protams vēsturiskajos seriālos man viņš patīk  labāk nekā vienkāršajās!!!!!

0

20

Nē, Paloma - tu neesi vienīgā. Man Colunga nekad nav paticis - Alboradā tikai satura dēļ viņu pieciešu, tāpat kā Amor Real...

Jā, un vēl lasīju, ka arī Patrīcija Manterola arī uz šo lomu pretendēja...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunumi