TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunumi


Fernando Colunga jaunumi

Сообщений 21 страница 38 из 38

21

mmaarriiaa написал(а):

seriālu sāks uzņemt vēl pēc kāda laiciņa!!!!!

Sākumā bija paredzēts sākt filmēt 23. aprīlī, tad 20. maijā... Nu atliks vēl vairāk. Pie tam - pirmās ainas taisijās filmēt Kolumbijā - Kartahenā (kuru dievinu), a pēc tam jau turpināt Meksikā, kur jau ir izbūvēts speciāls mākslīgais ciems - galvenā darbības vieta...

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Tev kolunga nepatīk man viņš gan patīk!!Protams vēsturiskajos seriālos man viņš patīk  labāk nekā vienkāršajās!!!!!

Nu - man vienkārši Alboradā viņš tīri ārēji patīk.. Agrāk man viņš pēc izskata ļoooti nepatika.. A alboradā savādāks- ne pēc sevis :P Nu - Amor real neesmu redzējusi, nevaru spriest par to.. :/

albalonga написал(а):

Nē, Paloma - tu neesi vienīgā. Man Colunga nekad nav paticis - Alboradā tikai satura dēļ viņu pieciešu, tāpat kā Amor Real...

Ooo, jauki :D

0

23

albalonga написал(а):

Jā, un vēl lasīju, ka arī Patrīcija Manterola arī uz šo lomu pretendēja...

To gan nezināju ka Patrīsija pretendēja!!!!!!Es cik lasīju bija domātas Adela Noriega, Silvia Navarro, Susanna Gonzalesa tagad itkā būs galvenā varone vēl bija domāts piedāvāt nezinu vai piedāvāja  Alessandrai Rosaldo(tādu neesmu dzirdējusi) un  Ludwikai Paletai.Tad jau jauki ka jums abām kobīgs prieks- nepatikšana pret Kolungu,žēl!!!!!! Man gan viņš kā aktieris diezgan ļoti patīk bet laikam sanāk ka man vienīgajai no visiem šajā forumā!!!!!!

0

24

mmaarriiaa
aNgeL patīk :P neesi vienīgā!

0

25

mmaarriiaa написал(а):

Man gan viņš kā aktieris diezgan ļoti patīk bet laikam sanāk ka man vienīgajai no visiem šajā forumā!!!!!!

Gan jau noteikti vēl ir cilvēki forumā, kam viņš patīk... Nu ar patikšanu jau ir tas viss individuāli. Es piemēram ciest nevaru Sebastianu Rulli - man šķiet jau vien tāpēc Pasion nespēšu skatīties. Knapi paciešu viņu Mundo de Fieras.... Un neviens nesaprot šo manu nepatiku, bet ko es tur varu darīt - man viņš riebjas... A ar Fernando ir tā - nepatīk man viņš kā vīrietis, bet kā aktieri cienu...

0

26

albalonga написал(а):

Es piemēram ciest nevaru Sebastianu Rulli - man šķiet jau vien tāpēc Pasion nespēšu skatīties.

Es arī!! :D nu Rubijā viņš vēl bija tīri ok, bet jau Spītējot liktenim izmainījies bija - tieši izskata ziņā.

0

27

Paloma написал(а):

aNgeL patīk :P neesi vienīgā!

Tas gan ir labi!!!!!Neesmu vienīgā!!!!!

albalonga написал(а):

Es piemēram ciest nevaru Sebastianu Rulli

tu domā tieši tāpat kā es!!!!!!Man vinjš vienkārši tā riebjas neciešu viņu un viss!!!!Fuj!!!!!Es Spītējot liktenim  viņu nespēju paciest man tur nepatika ne viņš ne Marlene(tur nepatika Zorro ciešama)!!!!!!!Gan jau cerams Pasion viņš  neizbojās!!!!!Protams man viņš laikam nepatiks nekad!!!!!

0

28

mmaarriiaa написал(а):

Protams man viņš laikam nepatiks nekad!!!!!

Nu re - esam izveidojuši īstu Sebija nīdēju klubiņu... :rofl:

0

29

Nu - es Marlēnas dēļ vien Spītejot liktenim neskatījos :P Tikai cik pāris reizes nejauši redzēju... ;)

0

30

albalonga написал(а):

Nu re - esam izveidojuši īstu Sebija nīdēju klubiņu...

Jā gan!!!!!!Es esmu liela vinja nīdēja un Mundo de fieras viņš!!Es vnk nevaru:D  man viņš izraisa dziļu nepatiku!!!!!!

Paloma написал(а):

Nu - es Marlēnas dēļ vien Spītejot liktenim neskatījos

Es daļu redzēju no seriāla!!Bet Spītējot liktenim tas gan bija baigais pārītis ne viens man patika ne otrs tajos kadros kur viņus rādīja un tādu bija daudz laikam slēdzu skatīties ko citu!!!!!!Bet man normāli likās Sandra un pēctam arī interesi izraisīja tas ka viņa paliks kopā ar profesoru!!!!!

0

31

Es laikam vairs tiešām nerakstīšu kuras aktrises domā galvenajai lomai jo Kolungas mājaslapā un arī univision.com uzraxtīts ka arī Suzanna Gonsalesa tā nebūs un ka šoreiz tas tiks turēts  noslēpumā un tipa lai beigās būtu pārsteigums skatītājiem!!!!!Vismaz vairs nebūs raxtīts par iespējamajām aktrisēm un jau pieņemtajām!!!!!!Labāk lai tiešām tur noslēpumā nekā  raxta jau nezcik aktrises!!!!!

0

32

:rofl:  ES TAKŠ TEICU!!!!  :rofl:  :rofl:  :rofl: viņi ir ģeniāli... ko tur vēl lai saka.. :D

Paliku bez valodas - mans dators atbremzēja pēc pusstundas nevis 50min-stunda :O

0

33

Paloma написал(а):

ES TAKŠ TEICU!!!!  :rofl:  :rofl:  :rofl: viņi ir ģeniāli... ko tur vēl lai saka.. :D

Ir ir!!!!Tev taisnība!!!!!!Man jau arī bija radušās aizdomas ka viss vēl var mainīties jo godīgi   Suzannu blakus viņam nespēju iedomāties!!!!Bet arī cerēju ka beidzot taču var galveno varoni izvēlēties tachu!!!!!Bet nu labi lai paliek manis pēc noslēpums vismaz nebūs vairs jālasa par dažādajām kandidātēm!!!!

0

34

superigiiiiiiiiiiiiiiii

0

35

Kamilla ir normāla, smuka...Ricardo jau nu vispār dievīgs! http://s48.photobucket.com/albums/f215/ … 031b26.gif

0

36

Laiki iet un paiet un mainās - jau pēc pirmajām sērijām, ko pa tv redzēju, sapratu, ka Susanna tomēr ir skaista un labi izskatās seriālā, vēl pēc kāda laiciņa tapa plnīgi skaidrs, ka neviens cita viņas vietā nav iedomājama! :) vnk tās sākotnējās foto un skatišanās sudīgā kvalitātē netā bojāja iespaidu par viņu :)

0

37

Paloma написал(а):

Laiki iet un paiet un mainās - jau pēc pirmajām sērijām, ko pa tv redzēju, sapratu, ka Susanna tomēr ir skaista un labi izskatās seriālā, vēl pēc kāda laiciņa tapa plnīgi skaidrs, ka neviens cita viņas vietā nav iedomājama!  vnk tās sākotnējās foto un skatišanās sudīgā kvalitātē netā bojāja iespaidu par viņu

jāaa..Viņa radīja īsto Kamillu..tādu cita aktrise vairs nedabūtu gatava :) UN tik tiešām Susana ir ļooooti skaista  :love:  Nu- Kolunga - bez komentāriem :D  :love:

0

38

Par suzannu un Fernando pilnīgi piekrītu!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunumi