TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Любовь на миллион (Krievija, 2013)


Любовь на миллион (Krievija, 2013)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://i77.fastpic.ru/big/2016/0723/da/3958c6c65bb130757030d285fd970dda.jpg

Mīlestība uz miljonu
Žanrs: Romantiskais mini-seriāls
Sēriju skaits: 8
Sižets: Jaunā skolotāja Marina gatavojas kāzām. Viņas līgavainis Vladimirs ir uzticams un nodrošināts vīrietis. Tikai dzīve ar viņu ir pārāk garlaicīga un paredzama - viņš ir bijušais robežsargs, tādējādi dzīvē viņam viss vienmēr norit pēc plāna, aprēķina un salikts pa plauktiņiem.
Taču dažas nedēļas pirms kāzām Marina nejauši satiek savu seno mīlestību - Oļegu. Pirms pieciem gadiem abiem bija romantiskas attiecības, viņš bija meiteni bildinājis, un lai gan Marina ticēja, ka šo vīrieti gaida laba nākotne, viņa atteicās precēties.
Šī tikšanās Marinu pārsteidz. No jautra ambicioza cilvēka viņš ir pārtapis bezpajumtniekā un alkoholiķī bezdarbniekā. Sievieti sāk mākt vainas apziņa un viņa nolemj draugam palīdzēt.
Kopš šī brīža Marina ņem Oļega likteni savās rokās - atrod viņam darbu, dzīvesvietu, pierunā pārstāt dzert. Sieviete pat nenojauš, ka likteņa joku dēļ aiz bezpajumtnieka maskas slēpjas īsts miljonārs. Pēc tam kad Oļegam neizdodas pārliecināt Marinu, ka viņa dzīvē viss ir kārtībā, vīrietis nolemj izmantot šo situāciju - viņš turpina izlikties par neveiksmīgu bezpajumtnieku, lai tādējādi atrastos Marinas tuvumā un nepieļautu viņas kāzas ar Vladimiru.

+2

2

Reklāma/treileris

+2

3

Sērijas

1.

+ 2 - 8

+2

4

Ciemos fonā rādīja pirmo sēriju un negaidīti mani uzreiz ieinteresēja. Nekas īpaši oriģināls, bet no tiem sižetiem, kas mani piesaista, viegli skatāms, smieklīgs un tikai 8 sērijas! Man ļoti patika :) Iesaku!
Varbūt kāds jau skatījās?

+2

5

Tā kā man ļoti patīk krievu seriāli un filmas ar romantikas piedevu, tad šo noteikti paskatīšos! :) Paldies, ka ieliki, ieteici un izveidoji šeit tēmu, kad noskatīšos ielikšu savu vērtējumu un komentu! ;)

+2

6

man arī šis seriāls šķiet interesants

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Любовь на миллион (Krievija, 2013)