TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 1. sērija - kas ir kas!


1. sērija - kas ir kas!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Nu ja godīgi - es vēl neredzēju - man vēl lādējas. Bet Julia jau redzēja - stāsti!!!! Kad es noskatīšos - arī savus komentus ielikšu!!! AAAAAAAA... Nespēju sagaidīt!!! :D

0

2

:D nu labi... nu tad vēl reizi stāstu, ka

Renata man ļoti patika... vai..es kad uz to skatījos man vienkārši smaids uz sejas... man vienmēr patika tādas trakās - viņa ir tik kaislīga, gudra un mak labi rīkoties ar tiem ieročiem, kas viņai ir... :) viņai ir asa mēle, skaista un ļoti enerģiska...

Maite - nedaudz muļķīte, manuprāt, labak izskatās nekā promo bildēs... savu delu gandrīz vai uzskata par savu brāli... tai kaitinoša māte, kura vienmēr pamāca savu meitu...

Fernanda - kā jau teicu.. fui.. bieži raud, neapmierināta... laulības problēmas... neee.. man nepatīk

otrā blondīne, Paloma- kaut kāda pārāk pelēka... viņu gandrīz nevar pamanīt... tai palīdz tikai tas, ka tai ir uzreiz 2 vīrieši, kas ir pietiekami spilgti.. nu labi, jau nedaudz pamainīju uzskatus - nav tik pelēka... :)

Renatas priekšnieks, Raimundo - uhtiii... man tīri tā neko... un vispār kaut kā sader kopā ar Renati un viņam ir sieva... vaaai :) nu tada maita...

nu tā... pēc tam varu apspriest sīkāk... :yahoo: kad pašas redzēsiet...

Отредактировано Julia (17.04.2007 21:27)

0

3

AAAA... Tikkko ielāādējāāāsss. Sāku skatīties!!! :yahoo:

0

4

Labi - teikšu īsi - wow!!!! Un Renata - iespaidīgi. Maite - mazliet kaitinoši, Fernanda - maiga un raudulīga, bet būs interesanti redzēt viņu kopā ar Kristobalu (tik jocīgi - Gabijas līgavainis un ar citu!!! :rofl: ) A Paloma - nu tā ir tāda kā pa vidu visām un visas uzklausa un kopā saved. Nu bet tie abi dažādie viņas veči - njā - interesanti!!!

Lifta aina - banāli, bet nenormāli jautri... Raimundo sieva Mimi un sērijas beigas - ļoti intriģējoši - kā gan Renata izkulsies, bet noteikti izkulsies - viņai galviņā strādā. Jā - un Salvador de Solar cāļa tērpā bija saldaisēdiens... Vispār kopā lieliski un ievada titri - kādas 10 reizes skatījies - lieliski un jautri un dziesmiņa jestra...

0

5

Xe xe, jūs mani intriģējat!! Ja atbrīvosies kāds brīdis - mēģināšu paskatīties. ;)

0

6

albalonga написал(а):

Lifta aina - banāli, bet nenormāli jautri...

piekrītu, banali ir... bet nu viņiem tas izdevās. man patika to viņu saskatīšanās pirms lifta... un tas ka ēc 1. stāva vēl nekā, tikai pēc 2. stāva Renata sāka rīkoties... un tad atgriezās darbā.... :D
tas Horje Aravena... kā viņš lohonulsja.. domāja viņu paslavēla tas Raimundo... :rofl:

albalonga написал(а):

Kristobalu (tik jocīgi - Gabijas līgavainis un ar citu!!!

Gabijas līgavainis? tas tips ar tik uzzimētu smaidu??? ... :swoon:

0

7

Julia написал(а):

Gabijas līgavainis? tas tips ar tik uzzimētu smaidu??? ...

Aga... Viņš bija Vicemisters Venecuēla un šitā ir viņa pirmā loma - nu tā teikt - Gabija palīdzēja...

0

8

albalonga написал(а):

Gabija palīdzēja...

uh tiii... nu paskatīšos vēl reiz uz viņu... nu bet man viņš likās nu baigi samākslots... vīriešiem tas, manuprāt, ir par daudz... kā lelle... nu nezinu... varbūt nenovērtēju... :nezinu:
:blush2:

un liekas nepiestāv Gabijai.... nu labi, tās ir viņas darīšanas.. :D

Отредактировано Julia (17.04.2007 22:34)

0

9

cik es saprotu viena no viņam ir fotogrāfe tā vismaz varēj saprast pēc promo, bet pati vēl nesmu redzēhju pirmo sēriju ilgi lādējas bet gribas redzēt.

0

10

pinocchio написал(а):

cik es saprotu viena no viņam ir fotogrāfe tā vismaz varēj saprast pēc promo, bet pati vēl nesmu redzēhju pirmo sēriju ilgi lādējas bet gribas redzēt.

Jā, fotogrāfe ir Paolas Toyos atveidotā Paloma...

Julia написал(а):

un liekas nepiestāv Gabijai.... nu labi, tās ir viņas darīšanas..

Nu man viņš arī nepatīk, bet šķiet, ka Gabija ar viņu ir laimīga un abi maijā taisās precēties. Foto aktrises sadaļā pie Gabijas bildēm ir arī dažas bildes, kur viņi ir kopā - vari paskatīties!

0

11

albalonga написал(а):

Jā, fotogrāfe ir Paolas Toyos atveidotā Paloma...

ta jau iespējam man patiks viņa

albalonga написал(а):

Julia написал:
un liekas nepiestāv Gabijai.... nu labi, tās ir viņas darīšanas..Nu man viņš arī nepatīk

drošvien bet diežvai kāds skatās kāds draugs un līgavainis viņiem piestāv

0

12

pinocchio написал(а):

drošvien bet diežvai kāds skatās kāds draugs un līgavainis viņiem piestāv

Jā, un patiesībā nav jau tik traki - viņi abi kopā tīri labi izskatās - tiešām izskatās patiesi iemīļējušies. Lai gan - vispirms abi kāzas bija paredzējuši februārī, bet atlika....

0

13

pinocchio написал(а):

bet diežvai kāds skatās kāds draugs un līgavainis viņiem piestāv

nu labi, labi..  :agree: es tikai ieminējos...  :sorry:

0

14

albalonga написал(а):

Jā, un patiesībā nav jau tik traki - viņi abi kopā tīri labi izskatās - tiešām izskatās patiesi iemīļējušies. Lai gan - vispirms abi kāzas bija paredzējuši februārī, bet atlika....

kā tad tu to vari zināt esi viņus abus kopā satikusi.

0

15

pinocchio написал(а):

kā tad tu to vari zināt esi viņus abus kopā satikusi.

Nu par precēšanos - Gabija intervijā teica. A par izskatīšanos iemīļējušies pēc fotogrāfijām spriežu. Nu bildes vismaz man tā izskatās...

0

16

jā bildes jau isaka daudzko

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 1. sērija - kas ir kas!