TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?


Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?

Сообщений 1 страница 20 из 25

Опрос

Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?
Maite

8% - 1
Paloma

16% - 2
Fernanda

0% - 0
Renata

58% - 7
Neviena

0% - 0
Vienalga, neinteresē, neskatos

16% - 2
Голосов: 12

1

Nu visi jau tāpat zina, ka Renata. Gabija ir savā labākajā ekspresīvajā formā!!!!

0

2

bez šaubām - RENATA.... no to jau varēja just, kad es stāstīju par pirmās sērijas emocijām... tālāk pat grūti spriest... bet pēdējā vietā Fernanda...

Nu jā... Gaby Espino te ir super... Principā līdzīga viņa bija arī kā Princese, nu vismaz man tā liekas... cik redzēju... :D bet man patīk tādas varones, viņas sejas izteiksmes, emocijas, skatieni, flirts, vārdi, rīcība... vai - man vienmēr patīk tādi cilvēki, kuri ir dzīvi un kuriem uz sejas uzreiz var visu manīt!!!!!! :yahoo:

0

3

fernanda ja noteikti ne kaut vai es vēl neesmu redzējusi nevienu ssēriju bet man viān jau nepatika kad parādīj''as promo un es vēl paskatījos viņai bildes. man nepatīk. un varu iedomāties kad arī īpaši labi netēlo.

0

4

Man patik divas meitenes - Paloma un Fernanda, taču balsoju par Palomu. Ne jau tāpēc, ka viņa man vairāk patik, a tāpēc, ka var balsot tikai par vienu no šis kompanijas.

0

5

Man visvairāk arī patīk Gaby Espino! Viņa ir lieliska aktrise un ļoti skaista sieviete!!! :)

0

6

rubi написал(а):

Man visvairāk arī patīk Gaby Espino! Viņa ir lieliska aktrise un ļoti skaista sieviete!!!

o jē - super rubi - laipni lūgta piebiedroties man fanošanā par Gabiju... :rofl:

0

7

A es neskatos. :P Esmu redzējusi tikai pusi pirmās sērijas un tas ir par maz lai spriestu, kas patīk labāk.. Nu - Fernanda točna ne'.. Ivonne Montero arī laikam nē.. Nu vot nezinu renata vai paloma.. ;) bet man kaut kā paloma simpatizēja. Bet nu balsoju par neskatīšanos, jo no pussērijas nespēju objektīvi atbildēt. :D

0

8

bez šaubam princesse dievinu viņu pati nesen tikai iemileju bet visa istaba salimeta ar viņas posteriem :lol:

0

9

HuLiA написал(а):

bez šaubam princesse dievinu viņu pati nesen tikai iemileju bet visa istaba salimeta ar viņas posteriem

Ah, kā es jūs visus esmu ievilkusi Gabijas dievināšanas purvā... :rofl:

0

10

Izņemot mani. :D Nu nezinu kāpēc, bet es nespēju viņu mīlēt un tā dievināt.. Viņa man ir mīļa, jo saistās ar forumu, albalongu.. lomu spēles princesi un Princesi un ubagu un Angelicu.. Bet kā aktrise .. nezinu.. ;)

0

11

:lol:

albalonga написал(а):

Gabijas dievināšanas purvā...

man ari tapat viņa bija patikusi bet viņas brīvais stils man patik davīze (ko gribu to daru un uz visiem man ira pofig) albalonga ta ir skaidri redams pec taviem parakstiem kad viņa ar visiem bu4ojas vai nu lifta vai nu kada biroja???

0

12

Vienu gan varu teikt - Sin Verguenzas reitingi ir ļoti zemi. Vispopulārākais no tēliem ir Renata, tāpēc viņai dod vislielāko darbības laiku. Bet vispār Telemundo ir nomocījies un nezina, ko darīt ar Sin verguenzu...

0

13

Man arī patīk visvairāk Gabija Espino kaut arī  man nesanāk vispār skatīties Sin Verguenzu bet tāpat  man Gabija patīk visvairāk!!Man viņa ir ļoti iepatikusies un esmu ļoti priecīga ka pa TV3 rādīs telenoveli kur viņa ir galvenajā lomā!!Kaut arī  esmu redzējusi Mundo de fieras daudzus video par visu seriālu jo ja man kautkas iepatīkas tad mēģinu apskatīt ko no tā vien varu skatīšos pa tv3  jo visu neesmu  redzējusi!!!!!!Un protams ka nešaubos ka Gabija ir vispopulārākā no Sin verguenzas cerams ka reitingi kāps kautvai tikai viņas dēļ jo  savādāk visiem aktieriem liela neziņu kas ar  telenoveli notiks...........!

0

14

albalonga написал(а):

Ah, kā es jūs visus esmu ievilkusi Gabijas dievināšanas purvā...

es vēl joprojām palieku uzticīga anai

0

15

albalonga написал(а):

o jē - super rubi - laipni lūgta piebiedroties man fanošanā par Gabiju...

Viņa man ļoti patīk... Sākumā - Enamorada, Guerra De Mujeres, vēlāk Rebekā, Luna La Heredera, tagad Sin Verguenza (super seriāls) un skatīšos tagad TV3 Cietsirdīgas Spēles... ;) Man patīk, ka viņa ir ļoti dažāda! :laimigs:

0

16

rubi написал(а):

Viņa man ļoti patīk... Sākumā - Enamorada, Guerra De Mujeres, vēlāk Rebekā, Luna La Heredera, tagad Sin Verguenza (super seriāls) un skatīšos tagad TV3 Cietsirdīgas Spēles...  Man patīk, ka viņa ir ļoti dažāda!

o jē - beidzot atradu savu cilvēku. Man ar viss ar Enamorada sākās. Ja tur nebūtu Gabijas, vispār nebūtu vērts to noveli skatīties. A Guerra de Mujeres dievinu. Jau atkal Zone Romantica rāda un es atkal skatos, kad vien ir iespēja, lai arī jau trīsreiz esmu redzējusi. Gabija tur ir super un arī citi varoņi - super smieklīgi un jautri. Un tad nāca mana apsēstība Luna - tur jau ir īpašs stāsts. Un tad sāka rādīt arī Rebeku, kur pēkšņi nGabija ļaunajā loma. Nu viņa pamatīgi pātrumpoja galveno varoni Rebeku - tik garlaicīga. Bet Princese ar Martinu - visi dievināja šo pāri. Tad Gabija atgriezās Venecuēlā un filmējās lokālajā Se Solicita Principe Azul - dažus video netā redzēju. Viņa tur ir Marija Carlotta - lauku meicha, kas auļo zirgā un netaisās nevienam padoties. Un protams iemīlās šķirtā advokātā no pilsētas, kuram ir 2 pusaugu meitas un nejauka šķirtā sieva. Tur viņas partneris ir Rafael Novoa, kurš viņu saukāja par "Salvajita"... Ak, kā es gribētu reiz šo noveli redzēt pilnībā!!! Vēl viena, ko kāroju redzēt ir Venecuēlas Amantes de Luna Llena... Bet droši vien, ka nesanāks, jo tās abas ir lokālā noveles...

Mundo de Fieras šādus tādus video esmu redzējusi un nespēju sagaidīt 12. jūniju, kad to sāks rādīt TV3...

0

17

albalonga написал(а):

A Guerra de Mujeres dievinu. Jau atkal Zone Romantica rāda un es atkal skatos, kad vien ir iespēja, lai arī jau trīsreiz esmu redzējusi

un pinocchio jau protams neko tādu nevar redzēt, man nepatīk sēdēt pie datora un skatīties telenovelas tam ir domāts televizors, bet neko tādu ne tv3 ne lnt nerāda nu kunu vēl ltv7, 1

0

18

pinocchio, tiec pie kabeļtelevīzijas... :rofl:

0

19

albalonga написал(а):

pinocchio, tiec pie kabeļtelevīzijas...

tu par viņu maksās?
paldies es tev esmu tik pateicīga, es tagad arī multenes skatīties aŗi varētu redzētu mošk sevi

0

20

pinocchio написал(а):

tu par viņu maksās?
paldies es tev esmu tik pateicīga, es tagad arī multenes skatīties aŗi varētu redzētu mošk sevi

A tas, kurš tev par netu maksā, lai samaksā arī par kabeļtelevīziju... :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?