TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?


Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?

Сообщений 21 страница 25 из 25

Опрос

Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?
Maite

8% - 1
Paloma

16% - 2
Fernanda

0% - 0
Renata

58% - 7
Neviena

0% - 0
Vienalga, neinteresē, neskatos

16% - 2
Голосов: 12

21

albalonga написал(а):

A tas, kurš tev par netu maksā, lai samaksā arī par kabeļtelevīziju...

jā vecāki nedomā kas tas ir nepieciešams

0

22

pinocchio написал(а):

jā vecāki nedomā kas tas ir nepieciešams

a pasaki, ka tur ir tādas izglītojošas programmas, kā Discovery Channel, ANimal Planet un National Geographic... :rofl:

0

23

albalonga написал(а):

Discovery Channel, ANimal Planet un National Geographic...

ahaaa.. tieši tā.... garlaicīgas dažreiz.... bet vispār dažreiz ir vērts paskatīties!!!!!!!! :ok:

:D

0

24

albalonga написал(а):

a pasaki, ka tur ir tādas izglītojošas programmas, kā Discovery Channel, ANimal Planet un National Geographic...

ja un viņi noteikti ticēs ka es kaut ko tādu sktīšos, vēl piespiedīs ar

0

25

albalonga написал(а):

o jē - beidzot atradu savu cilvēku. Man ar viss ar Enamorada sākās. Ja tur nebūtu Gabijas, vispār nebūtu vērts to noveli skatīties. A Guerra de Mujeres dievinu. Jau atkal Zone Romantica rāda un es atkal skatos, kad vien ir iespēja, lai arī jau trīsreiz esmu redzējusi. Gabija tur ir super un arī citi varoņi - super smieklīgi un jautri. Un tad nāca mana apsēstība Luna - tur jau ir īpašs stāsts. Un tad sāka rādīt arī Rebeku, kur pēkšņi nGabija ļaunajā loma. Nu viņa pamatīgi pātrumpoja galveno varoni Rebeku - tik garlaicīga. Bet Princese ar Martinu - visi dievināja šo pāri. Tad Gabija atgriezās Venecuēlā un filmējās lokālajā Se Solicita Principe Azul - dažus video netā redzēju. Viņa tur ir Marija Carlotta - lauku meicha, kas auļo zirgā un netaisās nevienam padoties. Un protams iemīlās šķirtā advokātā no pilsētas, kuram ir 2 pusaugu meitas un nejauka šķirtā sieva. Tur viņas partneris ir Rafael Novoa, kurš viņu saukāja par "Salvajita"... Ak, kā es gribētu reiz šo noveli redzēt pilnībā!!! Vēl viena, ko kāroju redzēt ir Venecuēlas Amantes de Luna Llena... Bet droši vien, ka nesanāks, jo tās abas ir lokālā noveles...

Mundo de Fieras šādus tādus video esmu redzējusi un nespēju sagaidīt 12. jūniju, kad to sāks rādīt TV3...

Man ir tāda pati situācija... Enamorada bija diezgan garlaicīga, bet Gabija tajā bija skaista un ļoti mīļa. Es arī skatījos viņas dēļ. Guerra De Mujeres arī skatījos 3 reizes! :D (kāda sakritība). Tagad man diemžēl izslēdza Romantiku (Daugavpilī to vairs vispār nerāda un nav nekādas iespējas to pieslēgt ;( ) Lunu es skatījos RTVi un tagad visu pavasari pa sērijai esmu to lejuplādējusi netā un skatījos. Man ļoti patīk!!! Princese patiešām bija daudz reizes labāka par Rebeku (tagad to skatos TV3 otro reizi) un arī nespēju sagaiīt jauno seriālu ar viņu TV3... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Kura no četrām galvenajām varonēm jums patīk visvairāk?